Aktualności

04.06.2012 XXIII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym i XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym
dmp_2012

 

 

 

Zakończyły się XXIII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym i XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym. Zawody zorganizowane przez Lubelski Związek Karate Tradycyjnego i Polski Związek Karate Tradycyjnego odbyły się w dniach 1-3 czerwca br. w Biłgoraju.

„Mistrzostwa były bardzo dobrze zorganizowane i przebiegły na bardzo wysokim poziomie. Ale najważniejsze – mistrzostwa te pokazały nową erę w karate tradycyjnym w Polsce – wygrywają ci, którzy intensywnie trenują i poświęcają się karate. Przyszła era zawodowców, profesjonalnego podejścia do karate. Bardzo cieszę się z tego, że pokazujemy drogę karate i podążamy nią. To działa! Codzienna wytrwała praca prowadzi do zwycięstwa” – podsumował zawody prezes PZKT Włodzimierz Kwieciński.

Mistrzostwa Polski były szansą na zaprezentowanie się zawodników przed tegorocznymi mistrzostwami świata, które odbędą się 6-7 października w Łodzi.

Wyniki:
XXIII Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym
XXIII Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym

Ranking klubów 

 

Relacja z mistrzostw w lubelskim wydaniu „Gazety Wyborczej”