Aktualności

18.10.2016 Medale reprezentacji PZKT na Mistrzostwach Europy Karate Fudokan

 dme_fudokan2016

 

 

XXIII Mistrzostwa Europy Karate Fudokan
14-15 października 2016, Kraków


Podajemy wyniki naszej reprezentacji z XXIII Mistrzostw Europy Karate Fudokan, które odbywały się w TAURON Arenie podczas Światowego Festiwalu Renesans Karate-do w Krakowie.
Reprezentacja Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na mistrzostwach wywalczyła 7 złotych, 10 srebrnych i 15 brązowych medali.

 

Gratulujemy!


ZŁOTO
Młodzieżowcy:
- kumite druż. kobiet: Magdalena Mielnik (Krakowski KKT), Gabriela Nowak (AKT Niepołomice), Nikoletta Dzióba (KKT Polkowice – Lubin), Natalia Wcisło (AKT Rzeszów)
Juniorzy:
- kata druż. kobiet: Katarzyna Goch (Lubelski KKT), Wiktoria Zachariasz (Krakowski KKT), Agata Kańczukowska (Lubelski KKT)
- kata ind. kobiet: Paulina Świercz (Łódzka AKT)
Kadeci:
- kata druż. kobiet: Iga Dumieńska (AKT Niepołomice), Julia Bittner (MUKS Bytom), Paulina Tutka (Lubelski KKT)
- kata druż. mężczyzn: Sebastian Romaniak (Krakowski KKT), Arkadiusz Wilkosz (Krakowski KKT), Dawid Gryzik (MUKS Bytom)
- ko-go kumite druż. kobiet: Julia Bittner (MUKS Bytom), Agata Kalinowska (Dolnośląska AKT Wrocław), Matylda Jaszczak (KK „44” Łódź) , Anna Fall (KKT „Kobu” Wrocław)
- ko-go kumite ind. kobiet: Paulina Tutka (Lubelski KKT)

SREBRO
Seniorzy (21-34 lat):
- en-bu m/m: Mateusz Szelągowski, Sebastian Skiba (obaj Mazowiecki KKT „Nikobushi”)
Młodzieżowcy:
- kumite ind. kobiet: Magdalena Mielnik (Krakowski KKT)
Juniorzy:
- kata druż. mężczyzn: Nikodem Ogoński (KKT w Częstochowie), Michał Łach (Krakowski KKT) , Hubert Romaniak (Krakowski KKT)
- en-bu k/m: Dawid Krupa, Agata Kańczukowska (oboje Lubelski KKT)
- en-bu m/m: Hubert Romaniak, Michał Łach (obaj Krakowski KKT)
- ko-go kumite ind. kobiet: Natalia Wcisło (AKT Rzeszów)
Kadeci:
- en-bu m/m: Patryk Szymański, Igor Barański (obaj KK „44” Łódź),)
- ko-go kumite druż. kobiet: Paulina Tutka (Lubelski KKT), Marta Czapka (RKKT Zamość), Wiktoria Baranowska (KK Wejherowo), Monika Czupryńska (OJSW Bugei Łódź)
- fuku-go ind. kobiet: Michalina Kruszyńska (KK Wejherowo)
- ko-go kumite ind. kobiet: Agata Gil (AKT Niepołomice)

BRĄZ
Seniorzy (21-34 lat):
- kumite druż. mężczyzn: Kasper Kawecki (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Rafał Wajda (Krakowski KKT), Mateusz Szelągowski (Mazowiecki KKT „Nikobushi”), Michał Olczyk (KK „44” Łódź)
- kata druż. kobiet: Gabriela Nowak, Daria Pavlenko, Kamila Gawlińska (wszystkie AKT Niepołomice) )
- kata druż. mężczyzn: Jakub Matuszewicz, Michał Olczyk, Jakub Bykowski (wszyscy KK „44” Łódź)
Młodzieżowcy:  
- kumite druż. mężczyzn: Michał Pyszniak (KKT Polkowice – Lubin), Jakub Bykowski (KK „44” Łódź), Marcin Ałaszewski (KK „44” Łódź), Kacper Słowikowski
- kata druż. mężczyzn: Konrad Kardas (KS „Pszczółka” Wieluń) , Michał Sowa (MUKS Bytom), Krzysztof Buczek (Krakowski KKT)
Juniorzy:
- kata druż. mężczyzn: Damian Pietrzak , Michał Świaboda, Antoni Wojtysiak (wszyscy Łódzka AKT)
- en-bu m/m: Antoni Wojtysiak, Damian Pietrzak (obaj Łódzka AKT)
- ko-go kumite druż. kobiet: Barbara Mroziewicz (UKKT „Praga Południe” Warszawa), Katarzyna Goch (Lubelski KKT), Karolina Wyporek, Julia Wróbel (UKKT „Praga Południe” Warszawa)
- ko-go kumite druż. mężczyzn: Dawid Stępniak (Lubelski KKT), Wojciech Kukiełka (Biłgorajski KKT), Kacper Pańko (Roztoczański KKT Zamość), Patryk Jarosz (Biłgorajski KKT)
- fuku-go ind. kobiet: Kamila Skałacka (KKT „Orzeł” Poznań)
Kadeci:
- kata druż. kobiet: Marta Czapka (RKKT Zamość), Michalina Kruszyńska (KK Wejherowo) , Wiktoria Baranowska (KK Wejherowo)
- ko-go kumite druż. mężczyzn: I Sławomir Damps (KK Wejherowo), Sebastian Romaniak (KK „44” Łódź) (Krakowski KKT), Patryk Szymański (KK „44” Łódź), Szymon Różański (Biłgorajski KKT)
- ko-go kumite druż. mężczyzn: II Michał Mroziewicz (UKKT Praga Południe Warszawa), Marcin Kalmus (UKKT Praga Południe Warszawa), Mateusz Dąblowski (Lubelski KKT), Arkadiusz Wilkosz (Krakowski KKT)
- fuku-go ind. kobiet: Klementyna Tatarska (MSKT Ai-Do Warszawa)
- fuku-go ind. kobiet: Marta Czapka (RKKT Zamość)