Aktualności

02.11.2020 Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskich programów "Rodzina Pro-Active", "Aktywny Senior - Karate 50+" i " Sportowy Talent"
Po raz kolejny zapraszamy Państwa do udziału w ogólnopolskich programach karate tradycyjnego jak "RODZINA PRO-ACTIVE", "AKTYWNY SENIOR - KARATE 50+" I "SPORTOWY TALENT".
 
Program "Rodzina Pro-Active" przeznaczony jest dla całych rodzin i stanowi doskonałą formę wspólnego spędzania czasu wolnego, a przede wszystkim jest zachętą do podjęcia przez wszystich członków rodziny regularnej aktywności fizycznej. 
 
Program "Aktywny Senior - Karate 50+" przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 50. rok życia i chciałyby podjąć regularną aktywność fizyczną, a ponadto nauczyć się podstaw karate tradycyjnego.

Program "Sportowy Talent" przeznaczony jest dla szczególnie uzdolnionych młodych karateków i jest propozycją doskonalenia umiejętności w zakresie karate tradycyjnego zwłaszcza dla tych zawodników, którzy myślą o rywalizacji sportowej i udziale w zawodach.  
  
 
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Programy realizowane są na terenie całego kraju przez poszczególne kluby karate tradycyjnego.

 
Wsparcia w realizacji programów udzieliło Ministerstwo Sportu.  
 
Serdecznie zapraszamy!