Mistrzostwa Europy ME seniorów

XXXIII Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym - 4 listopada 2017 r., Kluż-Napoka (Rumunia)

wydrukuj listę wyników

 

 Konkurencja Miejsce Zawodnicy Kraj
 SENIORZY
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Damian Tomasik
 Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Dawid Rojowski Polska, Kluczborski KK
 3.Jakub Štěpán
 Czechy
 3.Konstantin Verkhozin
 Rosja
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Maria Depta
 Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2. Natalia Verloka Rosja
 3. Kristine Rubina Wielka Brytania
 3. Alicja Zalecińska
 Polska, Kluczborski KK
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Michał Sowa
 Polska, MUKS Bytom
 2.Jakub Štěpán
Czechy
 3.Roman Bareisha
Białoruś
 3.Anatolii Kuzmenko
Ukraina
    
 Fuku-go kobiet 1.Klaudia Piórek
 Polska, AKT Samuraj Gniezno
 2.Agnieszka Sajdutka Polska, AKT Rzeszów
 3.Natalia Verloka
 Rosja
 3.Tereza Kleiblová Czechy
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Witold Kwieciński
Polska, Łódzka AKT
 2. Rafał Wajda
Polska, Krakowski KKT
 3. Anatolii KuzmenkoUkraina
 4. Filip PopelkaCzechy
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Małgorzata Zabrocka Polska, KK Wejherowo
 2. Maria Depta Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3. Hana Venturová Czechy
 4. Natalia Verloka Rosja
    
    
 MŁODZIEŻOWCY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Paweł Barański
Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2. Paweł TomasikPolska, AKT Niepołomice
 3. Viktor Oshchepkov
Ukraina
 3. Daniel VeselýCzechy
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Justyna Barańska
 Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Katarzyna Goch Polska, Lubelski KKT
 3.Dominika Versocka Litwa
 3.Oleksandra Litnitska Ukraina
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Wiktor Staszak
 Polska, AKT Niepołomice
 2.Anton Subbotin Rosja
 3.Tigran Hakobyan Armenia
 3.Konrad Irzyk
 Polska, AKT Niepołomice
    
 Fuku-go kobiet 
 1.Klaudia Mleko
Polska, Krakowski KKT
 2.Dominika Vašíčková
Czzechy
 3.Oleksandra LitnitskaUkraina
 3.Karolina WyporekPolska, Krakowski KKT
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Michał Kłosek
 Polska, MUKS Bytom
 2.Yevhen Buzinskiy Ukraina
 3.Anton Subbotin
 Rosja
 4.Wiktor Staszak
 Polska, AKT Niepołomice
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Paulina Świercz
 Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Klaudia Mleko Polska, Krakowski KKT
 3.Dominika Vašíčková
 Czechy
 4.Oleksandra Litnitska Ukraina
    
    
 SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Wiktor Staszak, Paweł Tomasik, Konrad Irzyk
 Polska, AKT Niepołomice
 2. Chernousov, Isaychikov, Subbotin Rosja
 3. Kuzmenko, Paniivan, Harkusha Ukraina
 4. Plesco, Bagrin, Bejan Rumunia
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1.Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał Polska, AKT Niepołomice
 2. Vorobtsova, Korovina, Zhuravel Ukraina
 3. Vašíčková, Galdová, Venturová Czechy
 4. Cutah, Behescu, Popescu Rumunia
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1.Maria Depta, Adrian Zwierzchowski Polska, TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Kuzmin, Verloka Rosja
 3.Vašíčková, Slezák Czechy
 4.Yantsevych, Harkusha
 Ukraina
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Kamil Ochocki, Jakub Matuszewicz   Polska, KK 44 Łódź
 2. Kuzmenko, Paniivan Ukraina
 3. Chernousov, Subbotin Rosja
 4. Plesco, Garaba Rumunia
    
 Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1.

Dawid Rojowski, Damian Tomasik, Paweł Tomasik, Konrad Kardas

Polska; Kluczborski KK, TS Sokół Aleksandrów Łódzki, AKT Niepołomice, KS Pszczółka Wieluń
 2.Halinskyi, Peniashkin, Reshetniak, Buzinskiy Ukraina
 3. Nisciur, Brazier, Debowski, Parchanowicz Wielka Brytania
 3.Štěpán, Slíva, Heger, Mašláň Czechy
    
 Kumite drużynowe
 kobiet
 1.

 Maria Depta, Justyna Marciniak, Agnieszka Sajdutka, Roksana Sadowska

 Polska; TS Sokół Aleksandrów Łódzki, Lubelski KKT, AKT Rzeszów, KKT Kumade Toruń
 2. Vašíčková,Kleiblová,Venturová,PetřekováCzechy
 3. Vorobtsova, Korovina, Litnitska, ZhuravelUraina
    
    
 JUNIORZY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Ihor Somkin
 Ukraina
 2.Illia Klievak Ukraina
 3.Šimon Labiš Czechy
 3.Oleksandr Zhukovskyi Ukraina
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Karolina Gajewska
 Polska, Kluczborski KK
 2.Julia Bittner Polska, MUKS Bytom
 3.Matylda Jaszczak Polska, KK 44 Łódź
 3.Antonioli Elena Włochy
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Martin Káčer
Czechy
 2.Šimon Labiš
 Czechy
 3.Illia Klievak Ukraina
 3.Ihor Somkin
 Ukraina
    
 Fuku-go kobiet 1. Iga Dumieńska
 Polska, AKT Niepołomice
 2. Adéla Koňaříková Czechy
 3. Katarzyna Łuszczyńska Polska, KK 44 Łódź
 3. Agata Kańczukowska Polska, Lubelski KKT
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Sebastian Romaniak
Polska, Krakowski KKT
 2.Oleksandr ZhukovskyiUkraina
 3.Jakub Obiala
Polska, KKT Kumade Toruń
 4.Nikodem OgońskiPolska, KKT Częstochowa
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Agata Kańczukowska
 Polska, Lubelski KKT
 2. Katarzyna Łuszczyńska Polska, KK 44 Łódź
 3. Iga Dumieńska Polska, AKT Niepołomice
 4. Antonioli ElenaWłochy
    
  KADECI
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Patryk Szymański
 Polska, KK 44 Łódź
 2.Michał Maślak Polska, UKKT Praga - Południe Warszawa
 3.Sevastean Railean Rumunia
 3.Danylo Mashevskyi
 Ukraina
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
1. Monika Czupryńska
 Polska, OJSWF Bugei Łódź
 2. Marta Czapka Polska, Roztoczański KKT
 3. Emílie Adámková Czechy
 3. Antonia Cebotari Rumunia
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Danylo Mashevskyi
Ukraina
 2.Vadym Bavorovskyi
Ukraina
 3.Nikita BuzinskiyUkraina
 3.Dawid GryzikPolska, MUKS Bytom
    
 Fuku-go kobiet 1.Monika Czupryńska
 Polska, OJSWF Bugei Łódź
 2.Marta Kopytowska
 Polska, KK 44 Łódź
 3.Valeriia Batytska
 Ukraina
 3.Lucie Slováčková
 Czechy
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Vardan Ghalayan
 Armenia
 2.Dawid Gryzik Polska, MUKS Bytom
 3.Hermis Dranevicius Litwa
 4.Zamar Leonenko Białoruś
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Nikola Chybíková Czechy
 2.Olivie Marková
 Czechy
 3.Marta Kopytowska
 Polska, KK 44 Łódź
 4.Emílie Adámková Czechy
    
    
 JUNIORZY I KADECI
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Labiš, Křížek, FilipCzechy
 2. Nikodem Ogoński, Szymon Różański, Patryk Jarosz
Polska; KKT Częstochowa, Biłgorajski KKT, Biłgorajski KKT
 3. Bavarovskyi, Matviichuk, MashevskyiUkraina
 4. Leonenko, Kvartalny, DalidovichBiałoruś
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Marková, Adámková, Koňaříková Czechy
 2. Zofia Adach, Matylda Jaszczak, Katarzyna Łuszczyńska  Polska, KK 44 Łódź
 3. Shevchenko, Khorolets, Batytska Ukraina
 4. Dujmovič, Cvijetič, KaraličSłowenia
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1.Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki Polska, KK 44 Łódź
 2.Shevchenko, Tsvihun Ukraina
 3.Dujmovič, Pleša Słowenia
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1.
Igor Barański, Patryk Szymański Polska, KK 44 Łódź
 2.
Buzinskiy, Matviichuk Ukraina
 3.
Dranevicius, Jonytis Litwa