Mistrzostwa Europy ME seniorów


XXXII Mistrzostwa Europy WTKF w Karate Tradycyjnym - 17-18 października 2015 r., Wilno (Litwa)
XXXI Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym - 7-8 grudnia 2013 r., Praga (Czechy)
XXX Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 16-17 listopada 2011 r., Jerozolima (Izrael)
XXIX Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 24-25 października 2009 r., Casale Monferrato (Włochy)
XXVIII Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 25-27 maja 2007 r., Koper (Słowenia)
XXVII Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 3-4 czerwca 2006 r., Rzeszów
XXVI Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 4-5 czerwca 2005 r., Cospicua (Malta)
XXV Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 26-27 czerwca 2004 r., Skopje (Macedonia)
XXIV Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 21-22 czerwca 2003 r., Wilno (Litwa)
XXIII Mistrzostwa Europy Seniorów ETKF w Karate Tradycyjnym - 31 maja-1 czerwca 2002 r., Moskwa (Rosja)
XXII Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 8-10 czerwca 2001 r., Vila do Conde (Portugalia)

XXXII Mistrzostwa Europy WTKF w Karate Tradycyjnym - 17-18 października 2015 r., Wilno (Litwa)

wydrukuj listę wyników

 

 Konkurencja Miejsce Zawodnicy Kraj
 SENIORZY
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Damian StasiakPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Damian PawlikPolska, KK Pruszków
 3.Kornieiev VadymUkraina
 3.Łukasz RadwańskiPolska, Kluczborski KK
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Justyna MarciniakPolska, Lubelski KKT
 2.Maria DeptaPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Kathrin Hubatsch
Niemcy
 3.Ewelina PańczykPolska, Lubelski KKT
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Łukasz RadwańskiPolska, Kluczborski KK
 2.Narek IskandaryanArmenia
 3.Jakub Štěpán
Czechy
 3.Damian StasiakPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
 Fuku-go kobiet 1.Justyna MarciniakPolska, Lubelski KKT
 2.Małgorzata ZabrockaPolska, KK Wejherowo
 3.Maria DeptaPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Anna MachtylskaWielka Brytania
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Witold Kwieciński
Polska, Łódzka AKT
 2.Paweł JanuszPolska, AKT Niepołomice
 3.Jakub GłąbPolska, Lubelski KKT
 4.Narek IskandaryanArmenia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Aleksandra GorzkaPolska, KK Pruszków
 2.Małgorzata ZabrockaPolska, KK Wejherowo
 3.Katrin KargboPolska, AKT Niepołomice
 4.Shani ZukermanIzrael
    
    
 MŁODZIEŻOWCY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Dawid RojowskiPolska, Kluczborski KK
 2.Konrad Kardas
Polska, KS „Pszczółka” Wieluń
 3.Paweł TomasikPolska, AKT Niepołomice
 3.Jan Heger
Czechy
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Alicja Zalecińska Polska, Kluczborski KK
 2.Roksana SadowskaPolska, Toruński KKT „Kumade”
 3.Konstancija Ambrazaitė
Litwa
 3.Adrianna BromekPolska, KK Pruszków
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Buzinskiy Yevhen  Ukraina
 2.Miroslav SlezákCzechy
 3.Paweł TomasikPolska, AKT Niepołomice
 3.Gorodetskiy MaksymUkraina
    
 Fuku-go kobiet 
 1.Klaudia MlekoPolska, Krakowski KKT
 2.Klaudia PiórekPolska, AKT „Samuraj” Gniezno
 3.Gabriela Nowak  
Polska, AKT Niepołomice
 3.Tereza KleiblováCzechy
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Krzysztof Buczek
Polska, Krakowski KKT
 2.Michał SowaPolska, MUKS Bytom
 3.Buzinskiy YevhenUkraina
 4.Radosław Dykczyński
Polska, IKT Włocławek
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Klaudia Piórek

Polska, AKT „Samuraj” Gniezno

 2.Alicja ZalecińskaPolska, Kluczborski KK
 3.Klaudia MlekoPolska, Krakowski KKT
 4.Yantsevych YevheniiaUkraina
    
    
 SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1.Michał Janusz, Paweł Janusz, Konrad Irzyk
Polska, AKT Niepołomice
 2.Buzinskiy, Bezsmertnyi, BezsmertnyiUkraina
 3.Heger, Heger, VenturaCzechy
 4.Motiejūnas, Akimov, TursaLitwa
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1.Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał
Polska, AKT Niepołomice
 2.Janušová, Kretíková, KleiblováCzechy
 3.Ratkovich, Ratkovich, Chudnovskaia
Rosja
 4.Iurieva, Zhuravel, UtkinaUkraina
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1.Maria Depta, Adrian Zwierzchowski
Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Reshetniak, ShevchenkoUkraina
 3.Motiejūnas, BaltrušaitytėLitwa
 4.Kleiblová, SlezákCzechy
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1.Bezsmertnyi, Bezsmertnyi Ukraina
 2.Jakub Matuszewicz, Kamil Ochocki Polska, KK „44” Łódź
 3.Heger, SlezákCzechy
    
 Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1.

Kasper Kawecki, Jan Kłębek, Dawid Rojowski, Maciej Szcząchor

Polska;TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, KKT Polkowice-Lubin, Kluczborski KK, KK Pruszków
 2.Heger, Štěpán, Slíva, ŘíhaCzechy
 3.Kuzmenko, Kornieiev, ReshetniakUkraina
 3.Ambrazas, Mackonis, Balčiūnas, ČereškaLitwa
    
 Kumite drużynowe
 kobiet
 1.Maria Depta, Justyna Marciniak, Agnieszka Sajdutka, Małgorzata Zabrocka
 Polska; TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, Lubelski KKT, AKT Rzeszów, KK Wejherowo
 2.Kleiblová, Juráňová, Venturová, Petřeková
 Czechy
 3.Ratkovich, Ratkovich, Chudnovskaia, Tsareva Rosja
 3.Baltrušaitytė, Kvedytė, Ambrazaitė, Versocka Litwa
    
    
 JUNIORZY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Adrian Kowalski
Polska, Głuchołaski KKT
 2.Patryk MoszczyńskiPolska, KKS „Kachi” Łódź
 3.Pavel Alexandrov
Rosja
 3.Mikołaj KuśmierczykPolska, UKS KT Kraśnik
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Peniashkina ValeriiaUkraina
 2.Katarzyna GochPolska, Lubelski KKT
 3. Ewa PodgórskaPolska, Łódzka AKT
 3.Veronika KřivákováCzechy
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Wiktor Staszak  Polska, AKT Niepołomice
 2.Krystian Borowski
Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Mikhayil Mkhitaryan
Armenia
 3.Michał KłosekPolska, MUKS Bytom
    
 Fuku-go kobiet 1.Katarzyna Goch
Polska, Lubelski KKT
 2.Peniashkina ValeriiaUkraina
 3.Litnitska Oleksandra
Ukraina
 3.Ewa PodgórskaPolska, Łódzka AKT
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Mateusz Lekan  Polska, Biłgorajski KKT
 2.Pavel AlexandrovRosja
 3.Michał KłosekPolska, MUKS Bytom
 4.Mikhayil MkhitaryanArmenia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Paulina ŚwierczPolska, Łódzka AKT
 2.Natalia WcisłoPolska, AKT Rzeszów
 3.Katarzyna GochPolska, Lubelski KKT
 4.Dominika VašíčkováCzechy
    
  KADECI
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Petelchuk Vitalii Ukraina
 2.Zhukovskyi OleksandrUkraina
 3.Vladislav PetrenkoRosja
 3.Gediminas KaveckasLitwa
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Matylda JaszczakPolska, KK „44” Łódź
 2.Daina Skardziute
Litwa
 3.Julia BittnerPolska, MUKS Bytom
 3.Barbara MroziewiczPolska, UKKT Praga-Południe
    
 Fuku-go mężczyzn 1.Patryk Jarosz
Polska, Biłgorajski KKT
 2.Kacper Pańko
Polska, Roztoczański KKT
 3.Wojciech KukiełkaPolska, Biłgorajski KKT
 3.Martin KáčerCzechy
    
 Fuku-go kobiet 1.Agata Kańczukowska
Polska, Lubelski KKT
 2.Agata Kalinowska
Polska, Dolnośląska AK Wrocław
 3. Shevchenko KhrystynaUkraina
 3.Julia Wróbel
Polska, UKKT Praga-Południe
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Antoni WojtysiakPolska, Łódzka AKT
 2.Dariusz DziwulskiPolska, AZiKT Włocławek
 3.Sergey ChernyshovRosja
 4.Dawid KrupaPolska, Lubelski KKT
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Wiktoria ZachariaszPolska, Krakowski KKT
 2.Anna RaduckaPolska, KK „44” Łódź
 3.Agata KańczukowskaPolska, Lubelski KKT
 4.Zuzana HolubcováCzechy
    
    
 JUNIORZY I KADECI
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1.Kacper Dumieńsk, Wiktor Staszak, Dawid Wnęk         Polska, AKT Niepołomice
 2.Chernyshov, Petrenko, AlexandrovRosja
 3.Saukh, Kryvonosov, PereymaUkraina
 4.Šinkūnas, Jonavičius, KazokasLitwa
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1.Ewa Podgórska, Paulina Świercz, Karolina AdamczykPolska, Łódzka AKT
 2.Holubcová, Bělíčková, VašíčkováCzechy
 3.Litnitska, Peniashkina, ShevchenkoUkraina
 4.Gutauskaite, Levickyte, PeledaiteLitwa
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1.Harkusha, ShevchenkoUkraina
 2.Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki
Polska, KK „44” Łódź
 3.Holubcová, KáčerCzechy
 4.Peledaite, ŠinkūnasLitwa
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
1.
Chernyshov, PetrenkoRosja
2.
Kacper Dumieńsk, Dawid Wnęk Polska, AKT Niepołomice
3.
Saukh, PetelchukUkraina
    

 

 


 

 

XXXI Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym - 7-8 grudnia 2013 r., Praga (Czechy)

wydrukuj listę wyników

 

Konkurencja

Miejsce 

Zawodnik 

Kraj 

 Kata indywidualne
kobiet

1.

Małgorzata Zabrocka
Polska, Lubelski KKT
2.
Justyna Marciniak
Polska, Lubelski KKT
3.
Natalia Tsarova
Ukraina
4.
Francesca Barnaba
Włochy
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
1.
Witold Kwieciński
Polska, Łódzka AKT
2.
Paweł Janusz
Polska, AKT Niepołomice
3.
Tigran Gevorgyan
Armenia
4.
Narek Iskandaryan
Armenia
    
 Kata drużynowe
kobiet
1.
Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna MusiałPolska, AKT Niepołomice
2.
Klara Kleiblova, Martina Janusova, Zuzana KretikovaCzechy
3.
Francesca Barnaba, Paola Mengotti, Francesca ZerialWłochy
4.
Nina Sasovets, Anna Kareva, Zoia Zhurko Rosja
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
1.
Michał Janusz, Paweł Janusz, Rafał Wajda Polska, AKT Niepołomice
2.
Iurii Iemets, Volodymyr Pucha, Arsen GalieievUkraina
3.
Norbertas Motiejunas, Vadim Akimov, Arnoldas SarkisLitwa
4.Petr Vagner, Jakub Stepan, Jakub HolotikCzechy
    
 Fuku-go
kobiet
1.
Justyna MarciniakPolska, Lubelski KKT
2.
Małgorzata ZabrockaPolska, Lubelski KKT
3.
Natalia TsarovaUkraina
3.
Nina Sasovets Rosja
    
 Fuku-go
mężczyzn
1.
Łukasz RadwańskiPolska, Kluczborski KK
2.
Rafał WajdaPolska, AKT Niepołomice
3.
Petr NeupokoevRosja
3.
Volodymyr PuchaUkraina
    

 En-bu
kobieta/mężczyzna

1.
Anna Lewandowska, Mateusz Wanat Polska, KK Pruszków
2.
Natalia Tsarova, Iurii IemetsUkraina
3.
Klara Kleiblova, Jakub HolotikCzechy
4.
Dovile Aladaityte, Norbertas Motiejunas
Litwa
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
1.
Jan Kłębek, Bartosz Skwarski Polska, KKT KOBU Wrocław Stowarzyszenie
2.
Iurii Iemets, Rostyslav Veretokhhin Ukraina
3.
Dominykas Zibutis, Kristijonas ZibutisLitwa
4.
Petr Neupokoev, Gennady Golubchikov
Rosja
    
 Ko-go kumite
kobiet
1.
Maria Depta
Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2.
Anna LewandowskaPolska, KK Pruszków
3.
Dovile AladaityteLitwa
3.
Kathrin Hubatsch Niemcy
    
 Ko-go kumite
mężczyzn
1.Damian StasiakPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2.Kasper KaweckiPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3.Iurii IemetsUkraina
3.Paulius Mackonis Litwa
    
 Kumite indywidualne
kobiet
1.Justyna Marciniak
Polska, Lubelski KKT
2.Maria DeptaPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3.Tanja Mohlala Niemcy
3.Natalia TsarovaUkraina
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
1.
Damian Stasiak
Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2.
Jakub StepanCzechy
3.
Łukasz WójcikPolska, KKT KOBU Wrocław Stowarzyszenie
3.
Dominykas Zibutis Litwa
    
 Kumite drużynowe1.

Jan Kłębek, Łukasz Radwański, Damian Stasiak, Łukasz Wójcik

Polska, KKT KOBU Wrocław Stowarzyszenie, Kluczborski KK, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, KKT KOBU Wrocław Stowarzyszenie
2.
Dominykas Zibutis, Kristijonas Zibutis, Paulius Cerska, Paulius MackonisLitwa
3.
Volodymyr Pucha, Igor Sergienko, Iurii Iemets, Arsen GalieievUkraina
3.
Jakub Stepan, Petr Vagner, Martin Riha, Jakub HolotikCzechy

 

 

XXX Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 16-17 listopada 2011 r., Jerozolima (Izrael)

wydrukuj listę wyników

 

Konkurencja

Miejsce 

Zawodnik 

Kraj 

 Kata indywidualne
kobiet

1.

Małgorzata Baranowska
 Polska (Lubelski KKT)
2.
 Vira Kucherenko Ukraina
3.
 Simona Lare  Rumunia
4.
 Mariya Baryshnykova Ukraina
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
1.
 Paweł Janusz  Polska (MKS „Spartakus” Niepołomice)
2.
 Witold Kwieciński  Polska (Łódzka AKT)
3.
 Calin Marincas Rumunia
4.
 Adrian Cojocaru  Rumunia
    
 Kata drużynowe
kobiet
1.
 Simona Lare, Camelia Valceanu, Alexandra Ionescu
 Rumunia
2.
 Vira Kucherenko, Mariya Baryshnykova, Olena Lunova Ukraina
3.
 Justyna Marciniak, Magda Marciniak, Ewelina Pańczyk  Polska (Lubelski KKT)
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
1.
Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda  Polska (MKS „Spartakus” Niepołomice)
2.
 Adrian Cojocaru, Bernath Csaba, Calin Marincas Rumunia
3.
 Norbertas Motiejunas, Arnoldas Sarkis, Vadim Akimov Litwa
4.
 Volodymyr Sidorov, Dmytro Malyk, Roman Lukianets Ukraina
    
 Fuku-go
kobiet
1.
 Mariya Baryshnykova
 Ukraina
2.
 Simona Lare Rumunia
3.
 Justyna Marciniak Polska (Lubelski KKT)
3.
 Anna Stachurska  Polska (KK Pruszków)
    
 Fuku-go
mężczyzn
1.
 Damian Stasiak 
 Polska (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
2.
 Oliwer Dobre Rumunia
3.
 Łukasz Radwański Polska (Kluczborski KK)
3.
 Reuven Sharf  Izrael
    

 En-bu
kobieta/mężczyzna

1.
  Maria Depta, Tomasz Jończyk
 Polska (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, Łódzka AKT)
2.
 Camelia Valceanu, Calin Marincas Rumunia
3.
 Mariya Baryshnykova, Oleksandr Reshetnyak Ukraina
4.
 Okba Kouadri, Cindy El Marhomy  Francja
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
1.
  Jan Kłębek, Bartosz Skwarski Polska (Lubelski KKT)
2.
 Calin Marincas, Adrian Cojocarun Rumunia
3.
 Aljosa Nedev, Daniel Dimitrievski  Macedonia
4.
 Okba Kouadri, Thomas El Marhomy Francja
    
 Ko-go kumite
kobiet
1.
 Marta Cieplińska  Polska (AKKT w Toruniu)
2.
 Justyna Marciniak Polska (Lubelski KKT)
3.
 Jana Matelota Czechy
3.
 Shiri Rinat  Izrael
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
1.
  Dejan Nedev
 Macedonia
2.
 Roman Lukianets  Ukraina
3.
 Kasper Kawecki (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
3.
 Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki)
    
 Kumite drużynowe1.
Maciej Kalandyk, Piotr Kuś, Łukasz Radwański, Łukasz WójcikPolska (Kluczborski KK)
2.
Dejan Nedev, Kristijan Kajcevski, Aljosa Nedev, Metej AngelovskiMacedonia
3.
Jakub Stepan, David Zachara, Radoslav Janus, Radek Pavlis
Czechy
3.
Dominykas Zibutis, Arnoldas Sarkis, Vadim Akimov, Norbertas MotiejunasLitwa

 

 

XXIX Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 24-25 października 2009 r., Casale Monferrato (Włochy)

wydrukuj listę wyników

 

Konkurencja

Miejsce 

Zawodnik 

Kraj 

 Kata indywidualne
kobiet

1.

Iwona Karwacka Polska
Polska, AKK Łódź
2.
Nataliya VyerlokaUkraina
3.
Carlotta PreteWłochy
4.
Sciara Taha Włochy
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
1.
Mirko Saffiotti
Włochy
2.
Fabio CattaneoWłochy
3.
Robert MicleaRumunia
4.
Rafał Wajda
Polska, MKS „Spartakus” Niepołomice
    
 Kata drużynowe
kobiet
1.
 Włochy
2.
 

Rumunia

3.
Iwona Karwacka, Anna Kulczyńska, Barbara Marciniak Polska; AKK Łódź, Toruński KKT „Kumade”, Lubelski KKT
4. Ukraina
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
1.
 Rumunia
2.
 Włochy
3.
Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał WajdaPolska, MKS „Spartakus” Niepołomice
4.
 Ukraina
    
 Fuku-go
kobiet
1.
Anna Stachurska
Polska, KK Pruszków
2.
Małgorzata BaranowskaPolska, KKT Gdynia
3.
Iryna KokurinaUkraina
3.
Nataliya VyerlokaUkraina
    
 Fuku-go
mężczyzn
1.
Damian Stasiak
Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2.
Piotr KulczyńskiPolska, AKK Łódź
3.
Fabio CusconaWłochy
3.
Rytis BubleviciusLitwa
    

 En-bu
kobieta/mężczyzna

1.
 Rumunia
2.
 Włochy
3.
 Ukraina
4.
Aleksandra Dec, Damian KarwackiPolska, AKK Łódź
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
1.
 Włochy
2.
Bartosz Skwarski, Łukasz UrbaniakPolska, Lubelski KKT
3.
 Rumunia
4.
 Austria
    
 Ko-go kumite
kobiet
1.
Justyna Marciniak
Polska, Lubelski KKT
2.
Cinzia Ceneri Włochy
3.
Ilaria RigoldiWłochy
3.
Marta NiewczasPolska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
1.
Marco Bacchilega
Włochy
2.
Łukasz Wójcik Polska, Kluczborski KK
3.
Oleksandr ReshetnyakUkraina
3.
Matteo LeoneWlochy
    
 Kumite drużynowe1.
 Włochy
2.
Jan Kłębek, Daniel Iwanek, Łukasz Radwański, Jacek WelflePolska; Zamojski KKT, Lubelski KKT, Kluczborski KK, KK Gdynia
3.
 Ukraina
3.
 Rumunia

 

 

XXVIII Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 25-27 maja 2007 r., Koper (Słowenia)

wydrukuj listę wyników

 

 Konkurencja

Miejsce 

Zawodnik 

Kraj 

 Kata indywidualne
kobiet
 1.

 Vera Kucherenko

 Ukraina
 2. Laura Severfi Rumunia
 3. Chiara Polellob Włochy
 4. Marta Niewczas  Polska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1.

 Robert Miclea

 Rumunia
 2. Paweł Janusz  Polska, MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Fabio Cattaneo  Włochy
 4. Michael Schafferer  Austria
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1.

 Alessandra Caruso, Chiara Polello, Sara Severi

 Włochy
 2. Filomela Grebenisan, Laura Severfi, Corina Tanasescu Rumunia
 3. Tina Mani, Marina Nedeljkovic, Madlaina Tgetgel Szwajcaria
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. 

 Robert Miclea, Iulian Patrascu, Romeo Trandafir

 Rumunia
 2. Fabio Cattaneo, Roberto Mariani, Mirko Saffioti Włochy
 3. Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer Polska, AKK Łódź
 4. Roman Luk yanets, Vladimir Sidorov, Denys Sportesnyy Ukraina
    
 Fuku-go
kobiet
 1.

 Ilona Sakowicz

 Polska, Zamojski KKT
 2. Ilaria Rigoldi Włochy
 3. Kristina Kaceviciute Litwa
 3. Cornelia Radu Rumunia
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. 

 Cornel Musat

 Rumunia
 2. Piotr Kulczyński  Polska, AKK Łódź
 3. Reuven Sharf Izrael
 3. Rytis Bublevicius Litwa
    

 En-bu
kobieta/mężczyzna

 1. 

 Silvio Campari, Ilaria Rigoldi

 Włochy
 2. Aleksandra Dec, Damian Karwacki Polska, AKK Łódź
 3. Vera Kucherenko, Denys Sportesnyy Ukraina
 4. Laura Severfi, Robert Miclea Rumunia
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.

 Silvio Campari, Mirko Saffioti

 Włochy
 2. Krystian Grzejszczak, Michał Wroński  Polska, Łódzki KKT
 3. Adrian Cojocaru, Romeo Trandafir Rumunia
 4. Yuriy Kulabukhov, Dmytro Malyk Ukraina
    
 Ko-go kumite
kobiet
 1.

 Ilaria Rigoldi

 Włochy
 2. Barbara Marciniak  Polska, Lubelski KKT
 3. Kristina Kaceviciute Litwa
 3. Cornelia Radu Rumunia
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.
 Reuven Sharf
 Izrael
 2. Oleksandr Penyashkin  Ukraina
 3. Daniel Iwanek  Polska, Lubelski KKT
 3. Nodar Avdalyan  Rosja
    
 Kumite drużynowe1. 
 Bartosz Chyrek, Marcin Kotas, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik
 Polska; KK Gdynia, SK "Nidan" Zielona Góra, Kluczborski KK, Kluczborski KK
 2. Marco Bacchilega, Stefano De Bartolomeo, Matteo Leone, Cristian Zanovello Włochy
 3. Nodar Avdalyan, Ivan Polyutov, S Alexander Avinkov Rosja
 3. Andreas Hoheneder, Simon Eisenmann, Christopher Becker  Niemcy

 

 

XXVII Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 3-4 czerwca 2006 r., Rzeszów

wydrukuj listę wyników

 

 

KonkurencjaMiejsce ZawodnicyKraj
Kata indywidualne
kobiet
1.Katarzyna Krzywańska Polska, AKK Łódź
2.Vera Kucherenko Ukraina
3.Anca Pop Rumunia
4.Chiara Polello Włochy
    
Kata indywidualne
mężczyzn
1.Paweł Janusz Polska, MKS "Spartakus”"Niepołomice
2.Roberto Mariani Włochy
3.Robert Miclea Rumunia
4.Andrii Prylypin Ukraina
    

Kata drużynowe
kobiet

1.Manona Danciu, Simona Lare, Laura Severfi  Rumunia
2.Barbara Marciniak, Iwona Furmanek, Katarzyna Krzywańska

Polska; Lubelski KKT, AKK Łódź, AKK Łódź

3.Viktoriya Afendikova, Vera Kucherenko, Mariya Baryshnykova Ukraina
4.Alessandra Caruso, Chiara Polello, Sara Severi Włochy
    
Kata drużynowe
mężczyzn
1.Roberto Mariani, Nazario Moffa, Mirko SaffiotiWłochy
2.Robert Miclea, Iulian Patrascu, Romeo TrandafirRumunia
3.Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Krzysztof NeugebauerPolska, AKK Łódź
4.Roman Lukyanets, Leonid Resnyanskyy, Vladimir SidorovUkraina
    
Fuku-go
kobiet
1.Kristina Kaceviciute Litwa
2.Cornelia Radu Rumunia
3.Maryna Malyshkina Ukraina
3.Ilaria Rigoldi Włochy
    
Fuku-go
mężczyzn
1.Cornel Musat Rumunia
2.Piotr Kulczyński Polska, AKK Łódź
3.Toufik Saoud Francja
3.Martin Cracknell Anglia
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
1.Manona Danciu, Robert Miclea Rumunia
2.Katarzyna Krzywańska, Piotr Kulczyński Polska, AKK Łódź
3.Vera Kucherenko, Denys Sportesnyy Ukraina
4.Elin Batista, Ivo Schneider Szwajcaria
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
1.Krystian Grzejszczak, Michał Wroński Polska, Łódzki KKT
2.Silvio Campari, Nazario Moffa Włochy
3.Florin Dorobantu, Nicusor Nicolae Rumunia
4.Yuriy Kulabukhov, Dmytro Malyk Ukraina
    
Ko-go kumite
kobiet
1.Marta Niewczas Polska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
2.Ramona Muller Niemcy
3.Viktoriya Afendikova Ukraina
3.Ilaria Rigoldi Włochy
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
1.Łukasz Wójcik Polska, Kluczborski KK
2.Marco Bacchilega Włochy
3.Nadar Avdolyan Rosja
3.Toufik Saoud Francja
    
Kumite drużynowe
1.Marco Bacchilega, Stefano De Bartolomeo, Matteo Leone, Cristian Zanovello Włochy
2.Bartosz Chyrek, Marcin Kotas, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik Polska, KK Gdynia, SK "Nidan" Zielona Góra, Kluczborski KK, Kluczborski KK
3.Paul Brunner, Bjorn Rudolph, Bjorn Wittwer Niemcy
3.Nadar Avdolyan, Alexander Savinkov, Anton Chernousov, Ivan Polyutov Rosja

 

 

XXVI Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 4-5 czerwca 2005 r., Cospicua (Malta)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Kraj 
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Anna Medvedyeva  Ukraina
 2. Katarzyna Krzywańska  Polska, AKK Łódź
 3. Chiara Polello  Włochy
 4. Gabriela Ciubucci  Rumunia
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Nazario Moffa Włochy
 2. Robert Miclea  Rumunia
 3. Paweł Janusz  Polska, MKS "Spartakus" Niepołomice
 4. Omar Azzopardi Malta
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Natalija Artiomova  Litwa
 2. Ilaria Rigoldi  Włochy
 3. Viktoriya Afendikova  Ukraina
 3. Ramona Muller  Niemcy
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Łukasz Wójcik  Polska, Kluczborski KK
 2. Matteo Leone  Włochy
 3. Stein Gunnar Lowenhjelr  Norwegia
 3. Giedrius Svietkauskas  Litwa
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Karolina Kotala  Polska, Łódzki KKT
 2. Natalia Artimova  Litwa
 3. Alessia Averna  Włochy
 3. Ramona Muller  Niemcy
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Cornel Musat  Rumunia
 2. Konstantinos Nikiforos   Grecja
 3. Silvio Campari  Włochy
 3. Dejan Nedev   Macedonia
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Joanna Szeremeta, Katarzyna Krzywańska, Iwona Furmanek  Polska, AKK Łódź
 2.  Włochy
 3.  Rumunia
 4.  Ukraina
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1.  Włochy
 2. Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer  Polska, AKK Łódź
 3.  Rumunia
 4.  Ukraina
    
 Kumite drużynowe 1.  Ukraina
 2.  Portugalia
 3.  Słowenia
 3.  Rumunia
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.  Rumunia
 2.  Włochy
 3. Maja Ostrowska, Marcin Kotas   Polska; CPSiR "Dragon" Poddębice, SKS "Nidan" Zielona Góra
 4.  Ukraina
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
1.  Michał Wroński, Krystian Grzejszczak  Polska, Łódzki KKT
 2.  Rumunia
 3.  Włochy
 4.  Malta

 

 

XXV Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 26-27 czerwca 2004 r., Skopje (Macedonia)

wydrukuj listę wyników

 

KonkurencjaMiejsceZawodnicyKraj
Kata indywidualne
kobiet
1.Yuri Shirai Włochy
2.Irina Simirad Rumunia
3.Katarzyna Krzywańska Polska , AKK Łódź
    
Kata indywidualne
mężczyzn
1.Roberto Mariani Włochy
2.Robert Miclea Rumunia
3.Paweł Janusz Polska, MKS "Spartakus" Niepołomice
    
Kata drużynowe
kobiet
1.Katarzyna Krzywańska, Iwona Furmanek, Joanna Szeremeta Polska, AKK Łódź
2. Włochy
3. Rumunia
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Włochy
 2.Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer, Damian Karwacki Polska, AKK Łódź
 3. Rumunia
    
Fuku-go
kobiet
1.Alessia Averna Włochy
2.Vera Kucherenko Ukraina
3.Anna Kulczyńska Polska, AKK Łódź
 3.Ramona Muller Niemcy
    
Fuku-go
mężczyzn
1.Silvio Campari Włochy
2.Dejan Nedev Macedonia
3.Cornel Musat Rumunia
3.Holger Theusner Niemcy
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
1. Włochy
2. Rumunia
3.
Aneta Fiebig, Sebastian Końcowik Polska, SKS "Nidan" Zielona Góra
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
1.Michał Wroński, Krystian Grzejszczak Polska, Łódzki KKT
2. Rumunia
3. Włochy
    
Kumite indywidualne
kobiet
1.Marta Niewczas Polska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
2.Natalia Artimova Litwa
3.Daniela Stamate Rumunia
3.Viktoriya Afendikova Ukraina
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
1.Cornel Musat Rumunia
2.Łukasz Wójcik Polska, Kluczborski KK
3.Aljosha Nedev Macedonia
3.Valeriu Griu Mołdawia
    
Kumite drużynowe
1. Rumunia
2. Macedonia
3. Włochy
3.Łukasz Wójcik, Daniel Iwanek, Łukasz Radwański, Jacek Dumka Polska, Kluczborski KK, Lubelski KKT, Kluczborski KK, TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki)

 

 

XXIV Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 21-22 czerwca 2003 r., Wilno (Litwa)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Kraj 
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Irina Simirad  Rumunia
 2. Yuri Shirai  Włochy
 3. Anna Medvedyeva  Ukraina
 4. Katarzyna Krzywańska  Polska, AKK Łódź
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Roberto Mariani  Włochy
 2. Robert Miclea  Rumunia
 3. Damian Karwacki  Polska, AKK Łódź
 4. Andriej Myrshavka Ukraina
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Yuri Shirai, Chiara Polello, Alessandra Caruso Włochy
 2. Iwona Furmanek, Joanna Szeremeta, Anna Kulczyńska  Polska, AKK Łódź
 3. Irina Simirad, Monica Ferenczi, Manona Danciu Rumunia
 4. Viktoriya Afendikova, Anna Medvedyeva, Vera Kucherenko Ukraina
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Roberto Mariani, Nazario Moffa, Mirco Saffioti Włochy
 2. Damian Karwacki, Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny  Polska, AKK Łódź
 3. Romeo Trandafir, Florin Dorobantu, Iulian Petrascu Rumunia
 4. Andrey Medvedyev, Vladimir Sidorov, Grygoriy Surkov Ukraina
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Caterina Schiavi  Włochy
 2. Vera Kucherenko  Ukraina
 3. Ramona Vasarhelyi  Rumunia
 3. Beatrix Novotny  Austria
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Cornel Musat  Rumunia
 2. Silvio Campari  Włochy
 3. Piotr Kulczyński  Polska, AKK Łódź
 3. Konstantinos Nikiforos  Grecja
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Marta Niewczas  Polska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Cornelia Radu  Rumunia
 3. Natalia Artiomova  Litwa
 3. Alessia Averna  Włochy
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Łukasz Wójcik  Polska, Kluczborski KK
 2. Vladimir Pucha  Ukraina
 3. Giedrius Svetkauskas  Litwa
 3. Carlo Casarini  Włochy
    
 Kumite drużynowe 1. Carlo Casarini, Matteo Leone, Stefano De Bartolomeo, Michele Romano Włochy
 2. Wojciech Bartosik, Jacek Dumka, Daniel Iwanek, Łukasz Wójcik Polska; AKK Łódź, TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki, Lubelski KKT, Kluczborski KK
 3. Antonio Lopes, Ricardo Rodrigues, Tiago Lima, Pedro Silwa Portugalia
 3. Nadar Avdolyan, Alexandr Savinkov, Roman Generalov Rosja
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Yuri Shirai, Silvio Campari Włochy
 2. Irina Simirad, Robert Miclea Rumunia
 3. Maja Ostrowska, Maciej Grubski  Polska, CPSiR "Dragon" Poddębice
 4. Jadranka Nedeva, Ivica Gadzovski Macedonia
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Silvio Campari, Nazario Moffa Włochy
 2. Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski  Polska; CPSiR "Dragon" Poddębice, AKK Łódź
 3. Iulian Petrascu, Radu Constantin Rumunia
 4. Andrey Medvedyev, Vladimir Sidorov Ukraina

 

 

XXIII Mistrzostwa Europy Seniorów ETKF w Karate Tradycyjnym - 31 maja-1 czerwca 2002 r., Moskwa (Rosja)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Kraj 
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Simona Pelegrinelli  Włochy
 2. Irina Simirad  Rumunia
 3. Iwona Furmanek  Polska, AKK Łódź
 4. Anna Medvedyeva  Ukraina
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Roberto Mariani    Włochy
 2. Robert Miclea  Rumunia
 3. Andrzej Zarzeczny  Polska, KKT "Orzeł" Poznań
 4. Andriej Mirshavka  Ukraina
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Alessia Averna  Włochy
 2. Wiktoria Afendikova  Ukraina
 3. Daniela Stamate  Rumunia
 3. Daniela Kante  Austria
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Vladimir Pucha  Ukraina
 2. Carlo Casarini  Włochy
 3. Florin Pricob  Rumunia
 3. Konstantinos Nikiforos  Grecja
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Adina Andries  Rumunia
 2. Wiera Kuczierenko  Ukraina
 3. Marta Niewczas  Polska, KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 3. Jadranka Nedeva  Macedonia
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Andriej Mirshavka Ukraina
 2. Dejan Nedev  Macedonia
 3. Daniel Iwanek  Polska, Lubelski KK
 3. Sebastian Ellwitz  Niemcy
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Simona Pelegrinelli, Cristina Belotti, Olga Bortolotti Włochy
 2. Iwona Furmanek, Joanna Szeremeta, Anna Kulczyńska Polska, AKK Łódź
 3. Irina Simirad, Gabriela Ionete, Monica Ferenczi Rumunia
 4. Vera Kucherenko, Anna Medvedyeva, Viktoriya Afendikova Ukraina
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1.  
 Roberto Mariani, Nazzario Moffa, Mirco Saffioti
 Włochy
 2. Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny, Damian Karwacki Polska; Stołeczny KK CPS Polska, KKT "Orzeł" Poznań, AKK Łódź
 3. Florin Dorobantu, Julian Petrascu, Razvan Mavrodinescu Rumunia
 4. Andrey Medvedyev, Avladimir Sidorov, Grigoriy Surkov Ukraina
    
 Kumite drużynowe 1. Michel Romano, Carlo Casarini, Stefano Debartolomeo, Matteo Leone Włochy
 2. Andrzej Maciejewski, Jerzy Szczľchor, Roman Urban, Łukasz Wójcik Polska; Lubelski KK, KK Pruszków, KK Wesoła, Kluczborski KK
 3. Mario Faria, Victor Gouvela, Tiago Lima,  Ricardo Rodrigues Portugalia
 3. Alan Parrish, Jason Hitchings, Tony Knights Anglia
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Yuri Shirai, Silvio Campari  Włochy
 2. Irina Simirad, Robert Miclea Rumunia
 3. Katarzyna Krzywańska, Maciej Grubski Polska; AKK Łódź, CPSiR "Dragon" Poddębice
 4. Jadranka Nedeva, Balagojce Andreevski Macedonia
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski Polska; CPSiR "Dragon" Poddębice, AKK Łódź
 2. Nazario Moffa, Silvio Campari Włochy
 3. Dejan Nedev, Balagojce Andreevski Macedonia
 4. Andrey Medvedyev, Vladimir Sidorov Ukraina

 

 

XXII Mistrzostwa Europy Seniorów w Karate Tradycyjnym - 8-10 czerwca 2001 r., Vila do Conde (Portugalia)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Kraj 
 Kata indywidualne
kobiet
 1.
 Simona Pellegrinelli  
 Włochy
 2. Cristina Belotti Włochy
 3. Irina Simirad Rumunia
 4. Iwona Furmanek  Polska, AKK Łódź
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1.
 Roberto Mariani 
 Włochy
 2. Nazario Moffa Włochy
 3.  Maciej Grubski  Polska, KK "Marysieńka" Sieradz
 4. Cláudio Fung Portugalia
    
 Kumite indywidualne
kobiet 
 1.
 Marta Niewczas 
 Polska, KU WSP Rzeszów
 2. Katarzyna Łuczak Polska, AKK Łódź
 3. Antónia Santos  Portugalia
 3. Fernanda Silva Portugalia
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.
 Carlo Casarini 
 Włochy
 2. Cornel Musat  Rumunia
 3. Jerzy Szcząchor Polska, KK Pruszków
 3. Bladgojce Andreevski    Macedonia
    
 Fuku-go
kobiet
 1.
 Antónia Santos 
 Portugalia
 2. Adinia Andries  Rumunia
 3. Gabriela Ionete          Rumunia
 3. Alessia Averna Włochy
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1.
 Silvio Campari 
 Włochy
 2. Cornel Musat Rumunia
 3. Vladimir Pucha Ukraina
 3. Markus Bauhgatner Austria
    
 Kumite drużynowe 1.
 Andrzej Maciejewski, Radosław Olczyk, Roman Urban, Jerzy Szcząchor
 Polska; Zamojski KK, KK "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki, KK Wesoła, KK Pruszków
 2.  Włochy
 3.  Austria
 3.  Rumunia
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Włochy
 2.  Rumunia
 3. Iwona Furmanek, Anna Kulczyńska, Joanna Szeremeta Polska, AKK Łódź
 4.  Ukraina
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Włochy
 2. Paweł Krzywański, Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny  Polska; AKK Łódź, Kluczborski KK, KKT "Orzeł" Poznań
 3.  Rumunia
 4.  Portugalia
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Włochy
 2. Katarzyna Krzywańska, Maciej Grubski  Polska; AKK Łódź, KK "Marysieńka" Sieradz
 3.  Rumunia
 4.  Macedonia
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.
 Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski
 Polska; KK "Marysieńka" Sieradz, AKK Łódź
 2.  Włochy
 3.  Rumunia
 4.  Macedonia