Mistrzostwa świata

Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym Kraków ORLEN 2016; 14-15 października 2016 r., Kraków (Polska)

wydrukuj listę wyników

 

 Konkurencja Miejsce Zawodnicy Kraj
 SENIORZY
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Dawid Rojowski
 Polska, Kluczborski KK
 2. Oleksandr Reshetniak
 Ukraina
 3. Matheus Bezerra
 Brazylia
 3. Bejen Viorel
 Mołdawia
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Justyna Marciniak
 Polska, Lubelski KKT
 2. Agnieszka Sajdutka
 Polska, AKT Rzeszów
 3. Katrin Hubatsch
 Niemcy
 3. Juste Baltrusaityte Litwa
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Narek Iskandaryan  Armenia
 2. Ronaldier Rodrigues
 Brazylia
 3. Maciej Szcząchor
 Polska, KK Pruszków
 3. Damian Pawlik
 Polska, KK Pruszków
    
 Fuku-go kobiet 1.Maria Depta 
 Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Nataliya Vyerloka
 Rosja
 3.Justyna Marciniak
 Polska, Lubelski KKT
 3.Tereza Kleiblova
 Czechy
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Paweł Janusz
 Polska, AKT Niepołomice
 2. Witold Kwieciński
 Polska, Łódzka AKT
 3. Narek Iskandaryan  Armenia
 4. Ronaldier Rodrigues Brazylia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Aleksandra Gorzka
 Polska, KK Pruszków
 2. Abooali Sooomlaz USA
 3. Maria Depta
 Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4. Hana Juranova
 Czechy
    
    
 MŁODZIEŻOWCY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1.Paweł BarańskiPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Maksym Gorodetskiy
Ukraina
 3.Jindřich Mašláň
Czechy
 3.Yevhen Buzinskiy
Ukraina
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Roksana Sadowska
Polska, Toruński KKT „Kumade”
 2.Justyna Barańska 
Polska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Konstancija Ambrazaite
Litwa
 3.Dominika Vašíčková
Czechy
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Konrad Kardas
 Polska, KS „Pszczółka” Wieluń
 2. Yevhen Buzinskiy   Ukraina
 3. Cristian Bernic
 Mołdawia
 3. Maksym Gorodetskiy Ukraina
    
 Fuku-go kobiet 
 1. Klaudia Mleko Polska, Krakowski KKT
 2. Klaudia Piórek Polska, AKT „Samuraj” Gniezno
 3. Kateryna Tishkevych
 Ukraina
 3. Natalya Ribeiro
 Brazylia
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Michał SowaPolska, MUKS Bytom
 2.Yevhen Buzinskiy 
Ukraina
 3.Krzysztof Buczek
Polska, Krakowski KKT
 4.Miroslav Slezak
Czechy
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Klaudia Piórek Polska, AKT „Samuraj” Gniezno
 2. Klaudia Mleko Polska, Krakowski KKT
 3. Emma Gough USA
 4. Konstancija Ambrazaite Litwa
    
    
 SENIORZY I MŁODZIEŻOWCY
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Paweł Janusz, Wiktor Staszak, Konrad Irzyk Polska, AKT Niepołomice
 2. Aragao, Rodrigues, Santos
 Brazylia
 3. Bezsmertnyi, Buzinskiy, Bezsmertnyi Ukraina
 4. Nagy, Watts, Priel
 Kanada
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał Polska, AKT Niepołomice
 2. Abooali, Tipeni, Abooali
 USA
 3. Kretikova, Juranova, Kleiblova
 Czechy
 4. Maia, Melo, Mota
 Brazylia
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1.Maria Depta, Adrian ZwierzchowskiPolska, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Bezerra, MeloBrazylia
 3.Abooali, MenefeeUSA
 4.Vyerloka, Kuzmin 
Rosja
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Wiktor Staszak, Paweł Tomasik Polska, AKT Niepołomice
 2. Bezsmertnyi, Bezsmertnyi Ukraina
 3. Pellini, Gregoris Włochy
 4. Verkhozin, Trusov Rosja
    
 Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1. Dawid Rojowski, Damian Tomasik, Jan Kłębek, Łukasz Radwański  Polska; Kluczborski KK, TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, KKT Polkowice – Lubin, Kluczborski KK
 2. Aragao, Rodrigues, Bezerra, Bezerra
 Brazylia
 3. Nagy, Watts, Schmuck, Priel  Kanada
 3. Sliva, Doubek, Heger, Maslan
 Czechy
    
 Kumite drużynowe
kobiet
 1.
 Maria Depta, Justyna Marciniak, Agnieszka Sajdutka, Aleksandra Gorzka Polska; TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki, Lubelski  KKT, AKT Rzeszów, KK Pruszków
 2. Kleiblova, Venturova, Petrekova, Vasickova
 Czechy
 3. Jankauskaite, Ambrazaite, Baltrusaityte
 Litwa
 3. Maia, Ribeiro, Melo, Mota
 Brazylia
    
    
 JUNIORZY
 
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Martin Káčer  Czechy
 2. Vitalii Petelchuk
 Ukraina
 3. Kacper Pańko Polska, Roztoczański KKT Zamość
 3. Vladyslav Volynets    Ukraina
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1.Karolina WyporekPolska, Krakowski KKT
 2.Laryssa Cruz
Brazylia
 3.Yukino Nakamura
USA
 3.Katarzyna Goch
Polska, Lubelski KKT 
    
 Fuku-go mężczyzn 1. Michał Kłosek Polska, MUKS Bytom
 2. Vitalii PetelchukUkraina
 3. Mikayel MatosyanArmenia
 3. Matěj KřížekCzechy
    
 Fuku-go kobiet 1.Katarzyna GochPolska, Lubelski KKT
 2.Yukino NakamuraUSA
 3.Laryssa Cruz
Brazylia
 3.Julia Silva 
Brazylia
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1.Vasyl Harkusha Ukraina
 2.Michał KłosekPolska, MUKS Bytom
 3.Patryk Jarosz
Polska, Biłgorajski KKT
 4.Anton Subbotin
Rosja
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Wiktoria ZachariaszPolska, Krakowski KKT
 2. Yukino NakamuraUSA
 3. Katarzyna ŁuszczyńskaPolska, KK „44” Łódź
 4. Setareh Abooali 
USA
    
    
  KADECI
 
 Fuku-go mężczyzn 1. Gilad Rokah Izrael
 2. Sergey Chernyshov Rosja
 3. Arkadiusz Wilkosz
 Polska, Krakowski KKT
 3. Oleksandr Zhukovskyi  Ukraina
    
 Fuku-go kobiet 1.Agata Kalinowska  
Polska, Dolnośląska AKT
 2.Julia Bittner 
Polska, MUKS Bytom
 3.Luiza Machado 
Brazylia
 3.Elena Antonioli
Włochy
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Vardan Ghalayan Armenia
 2. Jakub Obiala Polska, Toruński KKT „Kumade”
 3. Sergey Chernyshov
 Rosja
 4. Oleksandr Zhukovskyi
 Ukraina
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1.Iga DumieńskaPolska, AKT Niepołomice
 2.Olívie Marková
Czechy
 3.Matylda Jaszczak
Polska, KK „44” Łódź
 4.Olha Rusetska
Ukraina
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Ihor Somkin               
 Ukraina
 2. Sergey Chernyshov Rosja
 3. Oleksiy Saukh
 Ukraina
 3. Sebastian Romaniak
 Polska, Krakowski KKT
    
 Kumite indywidualne
 kobiet
 1. Anna Fall  Polska, KKT „Kobu” Wrocław
 2. Matylda Jaszczak
 Polska, KK „44” Łódź
 3. Luiza Machado Brazylia
 3. Magdalena Cvijetić Słowenia
    
 JUNIORZY I KADECI
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1. Chernyshov, Subbotin, Petrenko Rosja
 2. Jan Bednarz, Kacper Dumieński, Dawid Wnęk Polska, AKT Niepołomice
 3. Krizek, Labis, Filip
 Czechy
 4. Harkusha, Klievak, Somkin Ukraina
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1.Zofia Adach, Matylda Jaszczak, Katarzyna Łuszczyńska Polska, KK „44” Łódź
 2.Machado, Silva, Cruz Brazylia
 3.Shevchenko, Khorolets, Rusetska
 Ukraina
 4.Holubcová, Bělíčková, Slováčková 
 Czechy
    
 En-bu
 kobieta/mężczyzna
 1.Harkusha, ShevchenkoUkraina
 2.Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki
Polska, KK „44” Łódź
 3.MachadoBrazylia
 4.Holubocová, Káčer 
Czechy
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Kacper Dumieńsk, Dawid Wnęk Polska, AKT Niepołomice
 2. Chernyshov, Petrenko Rosja
 3. Petelchuk, Saukh
 Ukraina
 4. Káčer, Zuzaňák Czechy