Mistrzostwa Polski MP seniorów i juniorów

XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ‒ 23-24 maja 2015 r., Włocławek

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Fuku-go
kobiet
 1.Maria Depta TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Aleksandra GorzkaKK Pruszków
 3.Justyna MarciniakLubelski KKT
 3.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo
 
Fuku-go
mężczyzn
 1.Damian Stasiak TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Łukasz Radwański
Kluczborski KK
 3.Jan Kłębek
KKT Polkowice-Lubin
 3.Henryk PeplińskiKKT „KOBU” Wrocław
    
Ko-go kumite
kobiet 
 1.Justyna  MarciniakLubelski KKT
 2.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo
 3.Joanna MiszkurkaToruński KKT „Kumade”
 3.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Ko-go kumite
mężczyzn
 1.Damian StasiakTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Maciej SzcząchorKK Pruszków
 3.Kasper Kawecki
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Henryk PeplińskiKKT „KOBU” Wrocław
    
Kata indywidualne
kobiet 
 1.Aleksandra GorzkaKK Pruszków
 2.Justyna  MarciniakLubelski KKT
 3.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Witold KwiecińskiŁódzka AKT
 2. Jakub GłąbLubelski KKT
 3.Paweł JanuszAKT Niepołomice
 4.Rafał WajdaKrakowski KKT
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Justyna  MarciniakLubelski KKT
 3.Ewelina PańczykLubelski KKT
 3.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Damian PawlikKK Pruszków
 2.Bartosz Skwarski
KKT Polkowice-Lubin
 3.Damian StasiakTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Maciej Szcząchor
KK Pruszków
    
  Młodzieżowcy
Fuku-go
kobiet
 1.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 2.Klaudia Piórek
AKT „Samuraj” Gniezno
 3.Klaudia Mleko
Krakowski KKT
 3.Adrianna BromekKK Pruszków
    
Fuku-go
mężczyzn
 1.Kamil HandiukZamojski KKT
 2.Damian Falkowski
KK Pruszków
 3.Konrad IrzykAKT Niepołomice
 3.Paweł Barański
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Ko-go kumite
kobiet
 1.Roksana SadowskaToruński KKT „Kumade”
 2.Nikoletta DzióbaKK „Kontra” Łęknica
 3.Gabriela Nowak
AKT Niepołomice
 3.Justyna BarańskaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Ko-go kumite
mężczyzn
 1.Dawid Rojowski Kluczborski KK
 2.Konrad KardasKS „Pszczółka” KT Wieluń
 3.Kamil BuryLubelski KKT
 3.Marcin AłaszewskiKK „44” Łódź
    
Kata indywidualne
kobiet
 1.Klaudia PiórekAKT „Samuraj” Gniezno
 2.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 3.Klaudia MlekoKrakowski KKT
 4.Gabriela NowakAKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Radosław DykczyńskiIKT Włocławek
 2.Kamil Ochocki
KK „44” Łódź
 3.Damian Falkowski
KK Pruszków
 4.Krzysztof Buczek
Krakowski KKT
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 2.Roksana Sadowska
Toruński KKT „Kumade”
 3.Gabriela NowakAKT Niepołomice
 3.Adrianna BromekKK Pruszków
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Paweł Barański TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Krzysztof Buczek
Krakowski KKT
 3.Dawid Rojowski 
Kluczborski KK
 3.Kacper SłowikowskiKK Pruszków
    
 Seniorzy i młodzieżowcy
    
Kata drużynowe
kobiet
 1.Anna Mleko, Joanna Musiał, Kartin Kargbo
AKT Niepołomice
 2.Marta Cieplińska, Joanna Miszkurka, Roksana SadowskaToruński KKT „Kumade”
 3.Klaudia Piórek, Joanna Piórek, Aleksandra Politowicz
AKT „Samuraj” Gniezno
 4.Daria Pavlenko, Paulina Przewoźnik, Kamila GawlińskaAKT Niepołomice II
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1.Paweł Janusz, Michał Janusz, Konrad Irzyk
AKT Niepołomice
 2.Mateusz Wanat, Damian Falkowski, Maciej MedyńskiKK Pruszków
 3.Jakub Matuszewicz, Kamil Ochocki, Jakub Bykowski KK „44” Łódź
 4.Mateusz Owczarczyk, Patryk Mucha, Marcin ChałasKKS „Kachi” Łódź
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.
Maria Depta, Adrian Zwierzchowski
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Ewelina Pańczyk, Jakub Głąb
Lubelski KKT
 3.Magdalena Tor, Artur ŁójTomaszowski KKT
 4.Barbara Gołębiewska, Piotr DzierżanowskiIKT Włocławek
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.Bartosz Skwarski, Jan Kłębek
KKT Polkowice-Lubin
 2.Kamil Ochocki, Jakub MatuszewiczKK „44” Łódź
 3.Mateusz Szelągowski, Sebastian SkibaMKKT „Nikobushi” Grodzisk Mazowiecki
 4.Adrian Zwierzchowski, Mariusz BarańskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Kumite drużynowe
 1.Łukasz Radwański, Michał Dziurowski, Dawid Rojowski
Kluczborski KK
 2.Damian Stasiak, Kasper Kawecki, Adrian Zwierzchowski, Paweł BarańskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Jerzy Szcząchor, Damian Pawlik, Mateusz Wanat, Maciej SzcząchorKK Pruszków
 3.Łukasz Rosiak, Mikołaj Kołucki, Radosław Dykczyński, Jakub BanaszewskiIKT Włocławek
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. Paulina Świercz Łódzka AKT
 2. Ewa Podgórska Łódzka AKT
 3. Natalia Wcisło
 AKT Rzeszów
 4. Karolina Adamczyk Łódzka AKT
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Mateusz Lekan Biłgorajski KKT
 2. Michał Kłosek MUKS Bytom
 3. Krystian Borowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4. Dawid Wnęk  AKT Niepołomice
    
Fuku-go
dziewcząt
 1. Ewa Podgórska Łódzka AKT
 2. Katarzyna Goch Zamojski KKT
 3. Paulina Świercz Łódzka AKT
 3. Natalia Wcisło
 AKT Rzeszów
    
Fuku-go
chłopców
 1. Michał Kłosek  MUKS Bytom
 2. Krystian Borowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Mikołaj Kuśmierczyk UKS KT Kraśnik
 3. Dawid Wnęk AKT Niepołomice
    
Kumite dziewcząt
 1. Ewa Podgórska Łódzka AKT
 2. Katarzyna Goch Zamojski KKT
 3. Iga Cudziło UKS KT Kraśnik
 3. Sara Michael
 Ozorkowski KK
 
Kumite chłopców
 1. Adrian Kowalski 
 Głuchołaski KKT
 2. Patryk Moszczyński
 KKS „Kachi” Łódź
 3. Tomasz Kordyaczny Zamojski KKT
 3. Kacper Dumieński 
 AKT Niepołomice
 
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Iga Cudziło, Przemysław Młynarski
 UKS KT Kraśnik
 2. Kinga Wrzesińska, Krystian Borowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Julia Szelangiewicz, Łukasz Wessel Toruński KKT „Kumade”
 4. Karolina Wyporek, Michał Łach Krakowski KKT
 
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Kacper Dumieński, Dawid Wnęk
 AKT Niepołomice
 2. Dawid Algusiewicz, Łukasz Wessel Toruński KKT „Kumade”
 3. Michał Łach, Hubert Romaniak Krakowski KKT
 
 Juniorzy młodsi
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. Wiktoria Zachariasz        
 Krakowski KKT
 2. Anna Raducka KK „44” Łódź
 3. Agada Kańczukowska Lubelski KKT
 4. Katarzyna Łuszczyńska KK „44” Łódź
 5. Natalia Janusz AKT Niepołomice
 6. Paulina Tutka Lubelski KKT
 7. Julia Wróbel UKKT Praga-Południe Warszawa
 8. Klementyna Tatarska
 MSKT „Ai-Do” Warszawa
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Dariusz Dziwulski   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
 2. Jan Bednarz AKT Niepołomice
 3. Eryk Kot  Włocławski KKT
 4. Antoni Wojtysiak Łódzka AKT
 5. Dawid Krupa Lubelski KKT
 6. Mikołaj Kaim KKT „KOBU” Wrocław
 7. Jakub Obiala Toruński KKT „Kumade”
 8. Sebastian Romaniak Krakowski KKT
    
Fuku-go
dziewcząt
 1.
 Agata Kalinowska  Dolnośląska AK Wrocław
 2. Agata Kańczukowska Lubelski KKT
 3. Katarzyna Łuszczyńska KK „44” Łódź
 4. Iga Dumieńska AKT Niepołomice
 5. Paulina Tutka Lubelski KKT
 6. Wiktoria Zachariasz Krakowski KKT
 7. Sandra Kurek KK Gdynia
 8. Julia Wróbel UKKT Praga-Południe Warszawa
    
Fuku-go
chłopców
 1. Karol Marek   AKT Rzeszów
 2. Dariusz Dziwulski Akademia Zdrowia i KT Włocławek
 3. Michał Myrda AKT Rzeszów
 4. Patryk Jarosz Biłgorajski KKT
 5. Jakub Szwec
 AKT Koszalin
 6. Sebastian Romaniak Krakowski KKT
 7. Arkadiusz Gwizdek AKT Niepołomice
 8. Jan Sosulski KK „Nidan” Zielona Góra
    
 Kumite dziewcząt
 1. Natalia Uruska
 KK „Kontra” Łęknica
 2. Julia Bitner MUKS Bytom
 3. Matylda Jaszczak KK „44” Łódź
 4. Małgorzata Kipczak AKT Rzeszów
 5. Agata Miecznikowska UKS KT Kraśnik
 6. Wiktoria Buczyniak
 KK „Kontra” Łęknica
 7. Agata Kalinowska Dolnośląska AK Wrocław
 8. Wiktoria Nurzyńska KKT Ryki
    
 Kumite chłopców
 1. Nikodem Ogoński   KKT Częstochowa
 2. Paweł Szulc Toruński KKT „Kumade”
 3. Michał Myrda AKT Rzeszów
 4. Wojciech Kukiełka Biłgorajski KKT
 5. Paweł Henke AKT Niepołomice
 6. Michał Sworobowicz Dolnośląska AK Wrocław
 7. Igor Figacz KK Pruszków
 8. Kamil Muszyński
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki
 KK „44” Łódź
 2. Wiktoria Zachariasz, Sebastian Romaniak Krakowski KKT
 3. Małgorzata Kipczak, Karol Marek AKT Rzeszów I
 4. Agata Kańczukowska, Dawid Krupa Lubelski KKT
 5. Karen Dobrowolska, Kacper Pańko
 UKS KT Kraśnik
 6. Iga Dumieńska, Jan Bednarz AKT Niepołomice II
 7. Paulina Tutka, Cezary Skarżyński Lubelski KKT II
 8. Julia Bitner, Daniel Derewońko MUKS Bytom
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Wojciech Kukiełka, Patryk Jarosz
 Biłgorajski KKT
 2. Jakub Obiala, Paweł Szulc Toruński KKT „Kumade”
 3. Paweł Henke, Jakub Szostak AKT Niepołomice II
 4. Karol Marek, Michał Myrda AKT Rzeszów I
 5. Damian Twardak, Kamil Muszyński TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 6. Patryk Błoński, Jan Szyszko AKT Rzeszów II
 7 Jan Bednarz, Arkadiusz Gwizdek AKT Niepołomice I
 8. Łukasz Mazur, Daniel Derewońko MUKS Bytom
    
 Juniorzy i juniorzy młodsi
    
Kata drużynowe
dziewcząt
 1. Paulina Świercz, Karolina Adamczyk, Ewa Podgórska
 Łódzka AKT
 2. Wiktoria Zachariasz, Sara Śliwczyńska, Karolina Wyporek Krakowski KKT
 3. Matylda Jaszczak, Katarzyna Łuszczyńska, Anna Raducka KK „44” Łódź
 4. Agata Kańczukowska, Aleksandra Rabos, Paulina Tutka Lubelski KKT
    
Kata drużynowe
chłopców
 1. Antoni Wojtysiak, Damian Pietrzak, Michał Świaboda
 Łódzka AKT
 2. Karol Marek, Patryk Błoński, Michał Myrda AKT Rzeszów
 3. Paweł Szulc, Jakub Obiala, Łukasz Wessel Toruński KKT „Kumade”
 4. Michał Kłosek, Daniel Derewońko, Łukasz Mazur MUKS Bytom
    
 Kumite drużynowe 1. Michał Kłosek, Daniel Derewońko, Łukasz Mazur, Paweł Jęsiek MUKS Bytom
 2. Mikołaj Kuśmierczyk, Przemysław Młynarski, Jakub Surowiec, Kacper Pańko UKS KT Kraśnik
 3. Dawid Wnęk, Kacper Dumieński, Paweł Henke AKT Niepołomice I
 3. Adam Kańczukowski, Dawid Stępniak, Hubert Kalinowski, Dawid Krupa Lubelski KKT