Mistrzostwa Polski MP seniorów i juniorów


XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN 2017 - 17-18 czerwca 2017 r., Zamość
XXVII Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN 2016 - 17-19 czerwca 2016 r., Sopot
XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ‒ 23-24 maja 2015 r., Włocławek
XXV Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ‒ 17-18 maja 2014 r., Gdańsk
XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym - 24-26 maja 2013 r., Warszawa
XXIII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 1-3 czerwca 2012 r., Biłgoraj
XXII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 20-22 maja 2011 r., Wrocław
XXI Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 21-23 maja 2010 r., Bydgoszcz
XX Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 23-24 maja 2009 r., Lublin
XIX Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 11-12 kwietnia 2008 r., Włocławek
XVIII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 20-21 kwietnia 2007 r., Włocławek
XVII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 22-23 kwietnia 2006 r., Łódź
XVI Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 15-16 kwietnia 2005 r., Rzeszów
XV Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 16-17 kwietnia 2004 r., Włocławek
XIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 11-13 kwietnia 2003 r., Puławy
XIII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 19-20 kwietnia 2002 r., Warszawa
XII Mistrzostwa Polski Juniorów w Karate Tradycyjnym - 9-10 listopada 2001 r., Zgierz

XXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN 2017 - 17-18 czerwca 2017 r., Zamość

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Fuku-go
kobiet
 1.Maria Depta  TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Agnieszka Sajdutka AKT Rzeszów 
 3.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 3.Klaudia Piórek AKT Samuraj Gniezno
 
Fuku-go
mężczyzn
 1.Damian Tomasik TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Michał Sowa MUKS Bytom
 3.Mateusz Szelągowski MKKT Nikobushi Grodzisk Mazowiecki
 3.Jakub Matuszewicz
KK 44 Łódź
    
Kata indywidualne
kobiet 
 1.Maria DeptaTS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Agnieszka Sajdutka AKT Rzeszów
 3.Małgorzata Zabrocka KK Wejherowo
 4.Alicja Zalecińska Kluczborski KK
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Witold Kwieciński Łódzka AKT
 2.Rafał Wajda Krakowski KKT
 3.Tomasz Jończyk Łódzka AKT
 4.Radosław Dykczyński IKT Włocławek
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Alicja Zalecińska         Kluczborski KK
 2.Maria DeptaTS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Klaudia Piórek AKT Samuraj Gniezno
 3.Nikoletta DzióbaKKT Polkowice-Lubin
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Dawid Rojowski   Kluczborski KK
 2.Konrad Kardas Kluczborski KK
 3.Damian Tomasik TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Damian PawlikKKT Nowy Sącz
    
  Młodzieżowcy
Fuku-go
kobiet
 1.Klaudia Mleko        Krakowski KKT
 2.Karolina Wyporek Krakowski KKT
 3.Joanna Piórek AKT Samuraj Gniezno
 3.Katarzyna Goch Lubelski KKT
    
Fuku-go
mężczyzn
 1.Wiktor Staszak AKT Niepołomice
 2.Konrad Irzyk AKT Niepołomice
 3.Dawid Wnęk AKT Niepołomice
 3.Paweł Tomasik AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
kobiet
 1.Klaudia Mleko Krakowski KKT
 2.Paulina Świercz
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Julia Szelangiewicz KKT Kumade Toruń
 4.Katarzyna Goch Lubelski KKT
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Wiktor Staszak AKT Niepołomice
 2.Michał Kłosek MUKS Bytom
 3.Paweł TomasikAKT Niepołomice
 4.Konrad Irzyk AKT Niepołomice
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Justyna Barańska TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Mleko Klaudia Krakowski KKT
 3.Aleksandra Politowicz AKT Samuraj Gniezno
 3.Katarzyna Goch Lubelski KKT
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Paweł Barański TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Paweł Tomasik  AKT Niepołomice
 3. Michał Kłosek MUKS Bytom
 3.Wiktor Staszak AKT Niepołomice
    
 Seniorzy i młodzieżowcy
    
Kata drużynowe
kobiet
 1.Joanna Musiał, Anna Mleko, Katrin KargboAKT Niepołomice I
 2.Maria Depta, Justyna Barańska, Paulina Świercz TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 3.Klaudia Piórek, Joanna Piórek, Aleksandra Politowicz AKT Samuraj Gniezno
 4.Marta Cieplińska, Joanna Miszkurka, Roksana SadowskaKKT Kumade Toruń
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1.Paweł Tomasik, Wiktor Staszak, Konrad Irzyk   AKT Niepołomice I
 2.Krzysztof Buczek, Michał Łach, Damian Latos Krakowski KKT
 3.Michał Sowa, Michał Kłosek, Jarosław Turlajew MUKS Bytom
 4.Valentyn Avramenko, Dawid Wnęk, Kacper Dumieński AKT Niepołomice II
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.
Maria Depta, Adrian Zwierzchowski TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Łucja Pomorska, Hubert Palak Tomaszowski KKT
 3.Julia Szelangiewicz, Pavlo Barskiy KKT Kumade Toruń
 4.Maria Mielnik, Krzysztof Buczek Krakowski KKT
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.Kamil Ochocki, Jakub Matuszewicz KK 44 Łódź
 2.Wiktor Staszak, Paweł Tomasik AKT Niepołomice I
 3.Mateusz Szelągowski, Sebastian Skiba MKKT Nikobushi Grodzisk Mazowiecki
 4.Michał Łach, Krzysztof Buczek Krakowski KKT
    
Kumite drużynowe
kobiet
 1.Maria Depta, Justyna Barańska, Paulina Świercz TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2.Katarzyna Goch, Justyna Marciniak, Barbara Marciniak Lubelski KKT
 3.Klaudia Piórek, Joanna Piórek, Aleksandra Politowicz AKT Samuraj Gniezno
 3.Klaudia Mleko, Maria Mielnik, Karolina Wyporek, Pola Madej Krakowski KKT
    
 Kumite drużynowe
 mężczyzn
 1. Damian Tomasik, Damian Stasiak, Paweł Barański, Mariusz Barański
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 2. Dawid Rojowski, Szymon Neugebauer, Łukasz Radwański, Konrad Kardas Kluczborski KK
 3. Wiktor Staszak, Paweł Tomasik, Konrad Irzyk, Dawid Wnęk AKT Niepołomice
 3. Maciej Medyński, Kajetan Słowikowski, Kacper Słowikowski, Norbert PawlikKK Pruszków
    
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1.Wiktoria Zachariasz Krakowski KKT
 2.Agata Kańczukowska Lubelski KKT
 3.Katarzyna Łuszczyńska KK 44 Łódź
 4.Iga Dumieńska
AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
chłopców
 1.Nikodem OgońskiKKT Częstochowa
 2.Sebastian Romaniak Krakowski KKT
 3.Jan Bednarz AKT Niepołomice
 4.Jakub Szostak AKT Niepołomice
    
Fuku-go
dziewcząt
 1.Agata Kańczukowska Lubelski KKT
 2.Iga Dumieńska AKT Niepołomice
 3.Katarzyna Łuszczyńska KK 44 Łódź
 3.Michalina Kruszyńska KK Wejherowo
    
Fuku-go
chłopców
 1.Dominik Brzeziński KS Pszczółka KT Wieluń
 2.Jakub Obiala KKT Kumade Toruń
 3.Dariusz Dziwulski AZiKT Włocławek
 3.Antoni Wojtysiak Łódzka AKT
    
Kumite indywidualne
dziewcząt
 1.Karolina Gajewska   Kluczborski KK
 2.Julia Bittner MUKS Bytom
 3.Iga Dumieńska AKT Niepołomice
 3.Matylda Jaszczak KK 44 Łódź
 
Kumite indywidualne
chłopców
 1.Patryk Jarosz Biłgorajski KKT     
 2.Antoni Wojtysiak   Łódzka AKT
 3.Stanisław Budecki   KK 44 Łódź
 3.Kacper Pańko   Roztoczański KKT Zamość 
 
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1.Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki KK 44 Łódź
 2.Karolina Herian, Jan Bednarz AKT Niepołomice
 3.Agata Kańczukowska, Dawid Krupa Lubelski KKT 1
 4.Paulina Tutka, Hubert Kalinowski Lubelski KKT 2
 
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1.Jan Bednarz, Jakub SzostakAKT Niepołomice
 2.Wojciech Kukiełka, Patryk Jarosz Biłgorajski KKT
 3.Dawid Krupa, Hubert Kalinowski Lubelski KKT
 
 Juniorzy młodsi
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1.Natalia Firlit   Krakowski KKT
 2.Nikola Świec Włocławski KKT
 3.Zuzanna Smardzewska Włocławski KKT
 4.Nikola Wirowska KK 44 Łódź
 5.Patrycja NiewiadomskaKKT Kumade Toruń
 6.Martyna Jańska
Kluczborski KK
 7.Michalina Florjańska
MSKT Ai-Do Warszawa
 8.Natalia Wiśniewska
Drago Sfera Łódź
    
Kata indywidualne
chłopców
 1.Dawid Gryzik MUKS Bytom
 2.Łukasz Bojanko IKT Włocławek
 3.Bartłomiej Borowski TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 4.Kacper Jędrusik UKKT Praga Południe Warszawa
 5.Michał Maślak UKKT Praga Południe Warszawa
 6.Piotr Sobczyński 
Tomaszowski KKT
 7.Norbert Libiszewski
AKT Niepołomice
 8.Bartłomiej Bielak 
MUKS Bytom
    
Fuku-go
dziewcząt
 1.
Marta Kopytowska KK 44 Łódź
 2.Gabriela Górecka UKS KT Orzeł Września 
 3.Rita Krause KKT Kumade Toruń
 4.Blanka Mysiorek KK Pruszków 
 5.Izabela  WłudarczykKKT Kumade Toruń
 6.Natalia Wiśniewska 
Drago Sfera Łódź
 7.Nikola Wirowska
KK 44 Łódź
 8.Zofia Turkiewicz
Lubelski KKT
    
Fuku-go
chłopców
 1.Patryk SzymańskiKK 44 Łódź
 2.Dawid Gryzik MUKS Bytom
 3.Szymon Różański Biłgorajski KKT
 4.Patryk Ziętek MUKS Bytom
 5.Marcin KalmusUKKT Praga Południe Warszawa
 6.Kacper Jędrusik 
UKKT Praga Południe Warszawa
 7.Arkadiusz Wilkosz 
Krakowski KKT
 8.Aleksander Bujnowski  
Lubelski KKT
    
 Kumite indywidualne
 dziewcząt
 1.Marta CzapkaRoztoczański KKT Zamość
 2.Monika Czupryńska OJSW Łódź
 3.Patrycja NiewiadomskaKKT Kumade Toruń
 4.Marta Kopytowska KK 44 Łódź 
 5.Aleksandra Mosiołek TS Sokół Aleksandrów Łódzki 
 6.Natalia Kacprzak
TS Sokół Aleksandrów Łódzki 
 7.Laura Namysło
MUKS Bytom
 8.Izabela Figiel
UKKT Praga Południe Warszawa
    
 Kumite indywidualne
 chłopców
 1.Arkadiusz Wilkosz Krakowski KKT 
 2.Patryk Szymański KK 44 Łódź 
 3.Bartosz Kozioł Krakowski KKT 
 4.Dawid Banasiak TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 5.Michał Maślak UKKT Praga Południe Warszawa
 6.Marcin Szafrański
Lubelski KKT
 7.Leon Chłopicki Krakowski KKT
 8.Dawid Nowak
AKT Niepołomice
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1.Marta Kopytowska, Patryk Szymański KK 44 Łódź 1
 2.Natalia Firlit, Arkadiusz Wilkosz Krakowski KKT
 3.Katarzyna Żuchowska, Dawid Nowak AKT Niepołomice
 4.Nikola Wirowska, Igor Barański KK 44 Łódź 2
 5.Marta Pinkawa, Jakub KancerekMUKS Bytom 1
 6.Rita Krause, Jakub Witalis
KKT Kumade Toruń 
 7.Aleksandra Mosiołek, Adam Szepietowski
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 8.Roksana Bury, Michał Kleban
Biłgorajski KKT
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1.Igor Barański, Patryk Szymański KK 44 Łódź
 2.Bartłomiej Bielak, Dawid Gryzik MUKS Bytom 2
 3.Aleksander Łapczyński, Piotr Sobczyński Tomaszowski KKT
 4.Dawid Banasiak, Adam Mrozowski TS Sokół Aleksandrów Łódzki
 5.

Bartosz Kozioł, Leon Chłopicki

Krakowski KKT 
 6.Jan Piszczałka, Mikołaj Bera
KKT Orzeł Poznań
 7.Marcin Kalmus, Michał MaślakUKKT Praga Południe Warszawa
 8.Dawid Nowak, Karol Piotrowski
AKT Niepołomice
    
 Juniorzy i juniorzy młodsi
    
Kata drużynowe
dziewcząt
 1.Katarzyna Łuszczyńska, Matylda Jaszczak, Zofia Adach KK 44 Łódź
 2.Iga Dumieńska, Natalia Janusz, Katarzyna Żuchowska AKT Niepołomice
 3.Agata Kańczukowska, Paulina Tutka, Zofia Turkiewicz Lubelski KKT 
 4.Kornelia Liwak, Emilia Kochańska, Hanna Sobkowiak KS Hikari Oleśnica  
    
Kata drużynowe
chłopców
 1.Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Szymon RóżańskiBiłgorajski KKT
 2.Sebastian Romaniak, Arkadiusz Wilkosz, Bartosz Kozioł Krakowski KKT
 3.Bartłomiej Bielak, Dawid Gryzik, Jakub Kancerek MUKS Bytom
 4.Paweł Kmieć, Miłosz Wysmułek, Jakub Felchner Łódzka AKKT
    
 Kumite drużynowe
 dziewcząt
 1.Matylda Jaszczak, Katarzyna Łuszczyńska, Marta Kopytowska, Nikola WirowskaKK 44 Łódź
 2.Marta Czapka, Małgorzata Pawluk, Agata Miecznikowska Roztoczański KKT Zamość 
 3.Michalina Kruszyńska, Wiktoria Baranowska, Wiktoria Dampc, Karolina WitbrodtKK Wejherowo 
 3.Aleksandra Mosiołek, Kaja Krzesłowska, Natalia Kacprzak TS Sokół Aleksandrów Łódzki
    
 Kumite drużynowe
 chłopców
1.
Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Szymon Różański, Jakub Bielak Biłgorajski KKT
2.Igor Karolczak, Patryk Szymański, Stanisław Budecki, Paweł Kącki KK 44 Łódź
3.Hubert Kalinowski, Mateusz Dąblowski, Marcin Szafrański Lubelski KKT
3.Sebastian Romaniak, Arkadiusz Wilkosz, Bartosz Kozioł Krakowski KKT
    

 

 

XXVII Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN 2016 - 17-19 czerwca 2016 r., Sopot

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Fuku-go
kobiet
 1.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Aleksandra GorzkaKK Pruszków
 3.Agnieszka Sajdutka
AKT Rzeszów
 3.Justyna MarciniakLubelski KKT
 
Fuku-go
mężczyzn
 1.Damian Pawlik  KK Pruszków
 2.Maciej Szcząchor KK Pruszków
 3.Rafał Wajda Krakowski KKT
 3.Mateusz Szelągowski 
Mazowiecki KKT „Nikobushi”
    
Ko-go kumite
kobiet 
 1.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Agnieszka Sajdutka
AKT Rzeszów
 3.Justyna Marciniak
Lubelski KKT
 3.Marta Niewczas
AKT Rzeszów
    
Ko-go kumite
mężczyzn
 1.Dawid Rojowski Kluczborski KK
 2.Damian TomasikTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Maciej MedyńskiKK Pruszków
 3.Damian Pawlik
KK Pruszków
    
Kata indywidualne
kobiet 
 1. Maria Depta TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Aleksandra GorzkaKK Pruszków
 3. Justyna Marciniak
Lubelski KKT
 4. Katrin Kargbo
AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Paweł Janusz  AKT Niepołomice
 2. Witold Kwieciński Łódzka AKT
 3. Jakub Głąb 
Lubelski KKT
 4. Tomasz Jończyk
Łódzk AKT
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1. Justyna MarciniakLubelski KKT
 2. Agnieszka Sajdutka 
AKT Rzeszów
 3. Maria Depta
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Aleksandra GorzkaKK Pruszków
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Dawid Rojowski  Kluczborski KK 
 2. Damian Pawlik KK Pruszków
 3. Damian StasiakTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Damian TomasikTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
  Młodzieżowcy
Fuku-go
kobiet
 1. Klaudia Mleko Krakowski KKT
 2. Klaudia Piórek
 AKT „Samuraj” Gniezno
 3. Ntalia Wcisło
 AKT Rzeszów
 3. Joanna Piórek AKT „Samuraj” Gniezno
    
Fuku-go
mężczyzn
 1. Michał Sowa  MUKS Bytom
 2. Konrad Kardas
 KS „Pszczółka” KT Wieluń
 3. Krzysztof Buczek
 Krakowski KKT
 3. Michał Pyszniak KKT Polkowice-Lubin
    
Ko-go kumite
kobiet
 1. Roksana Sadowska
 Toruński KKT „Kumade”
 2. Klaudia Mleko
 Krakowski KKT
 3. Klaudia Piórek
 AKT „Samuraj” Gniezno
 3. Justyna Barańska
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Ko-go kumite
mężczyzn
 1. Wiktor Staszak AKT Niepołomice
 2. Marcin Ałaszewski
 KK „44” Łódź
 3. Konrad Kardas
 KS „Pszczółka” KT Wieluń
 3. Krzysztof Buczek
 Krakowski KKT
    
Kata indywidualne
kobiet
 1. Klaudia Piórek  AKT „Samuraj” Gniezno
 2. Natalia Giebułtowicz Kluczborski KK
 3. Julia Szelangiewicz
 Toruński KKT „Kumade”
 4. Klaudia Mleko Krakowski KKT
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Michał Sowa   MUKS Bytom
 2. Krzysztof Buczek Krakowski KKT
 3. Konrad Kardas KS „Pszczółka” KT Wieluń
 4. Wiktor Staszak AKT Niepołomice
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1. Roksana Sadowska  Toruński KKT „Kumade”
 2. Justyna Barańska
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Klaudia Piórek AKT „Samuraj” Gniezno
 3. Klaudia Mleko Krakowski KKT
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Michał Sowa    MUKS Bytom
 2. Paweł Barański
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Jakub Bykowski
 KK „44” Łódź
 3. Wiktor Staszak AKT Niepołomice
    
 Seniorzy i młodzieżowcy
    
Kata drużynowe
kobiet
 1.Katrin Kargbo, Anna Mleko, Joanna Musiał AKT Niepołomice
 2.Marta Cieplińska, Joanna Miszkurka, Roksana SadowskaToruński KKT „Kumade”
 3.Aleksandra Politowicz, Joanna Piórek , Klaudia PiórekAKT „Samuraj” Gniezno
 4.Maria Depta, Justyna Barańska, Kinga WrzesińskaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1.Paweł Janusz, Konrad Irzyk, Wiktor Staszak    AKT Niepołomice
 2.Krzysztof Buczek, Michał Łach, Damian LatosKrakowski KKT
 3.Jakub Matuszewicz, Jakub Bykowski, Michał Olczyk KK „44” Łódź
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.
Maria Depta, Adrian Zwierzchowski
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Maria Mielnik, Krzysztof Buczek
Krakowski KKT
 3.Gabriela Nowak, Konrad IrzykAKT Niepołomice   
 4.Nikoletta Dzióba, Michał Pyszniak KKT Polkowice-Lubin
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.

Wiktor Staszak, Paweł Tomasik

AKT Niepołomice
 2.Mateusz Szelągowski, Sebastian SkibaMazowiecki KKT „Nikobushi”
 3. Jakub Matuszewicz, Jakub Bykowski JakubKK „44” Łódź
 4.Krzysztof Buczek, Michał ŁachKrakowski KKT
    
Kumite drużynowe
 1.Łukasz Radwański, Dawid Rojowski, Michał DziurowskiKluczborski KK
 2.Damian Stasiak, Damian Tomasik, Kasper Kawecki, Adrian ZwierzchowskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Kajetan Słowikowski, Maciej Medyński, Maciej Szcząchor, Damian PawlikKK Pruszków
 3.Wiktor Staszak, Konrad Irzyk, Paweł Tomasik, Filip DębowskiAKT Niepołomice
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. Wiktoria Zachariasz  Krakowski KKT
 2. Katarzyna Łuszczyńska KK „44” Łódź
 3. Katarzyna Goch  Lubelski KKT
 4. Karolina Adamczyk Łódzka AKT
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Kłosek Michał   MUKS Bytom
 2. Wnęk Dawid
 AKT Niepołomice
 3. Dumieński Kacper    AKT Niepołomice
 4. Wojtysiak Antoni
 Łódzka AKT
    
Fuku-go
dziewcząt
 1. Karolina Goch Lubelski KKT
 2. Agata Kańczukowska Lubelski KKT
 3. Karolina Wyporek Krakowski KKT
 3. Wiktoria Zachariasz Krakowski KKT
    
Fuku-go
chłopców
 1. Kłosek Michał 
 MUKS Bytom
 2. Wnęk Dawid AKT Niepołomice
 3. Dumieński Kacper AKT Niepołomice
 3. Pańko Kacper Biłgorajski KKT
    
Kumite dziewcząt
 1. Karolina Wyporek Krakowski KKT
 2. Katarzyna Goch  Lubelski KKT
 3. Łucja Pomorska Tomaszowski KKT
 3. Kamila Skałacka  KKT „Orzeł” Poznań
 
Kumite chłopców
 1. Michał Kłosek  MUKS Bytom
 2. Patryk Jarosz  Biłgorajski KKT
 3. Damian Pietrzak  Łódzka AKT
 3. Paweł Jęsiek MUKS Bytom
 
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Natalia Janusz, Kacper Dumieński AKT Niepołomice
 2. Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki KK „44” Łódź
 3. Karolina Wyporek, Hubert Romaniak Krakowski KKT
 4. Karolina Hanusiak, Krzysztof Hanusiak Zakopiański KKT
 
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Kacper Dumieński, Dawid Wnęk AKT Niepołomice 1
 2. Antoni Wojtysiak, Damian Pietrzak Łódzka AKT
 3. Wojciech Kukiełka, Patryk Jarosz Biłgorajski KKT
 4. Michał Myrda, Karol Marek AKT Rzeszów
 
 Juniorzy młodsi
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. Jaszczak Matylda
 KK „44” Łódź
 2. Dumieńska Iga AKT Niepołomice
 3. Kalinowska Agata Dolnośląska AK Wrocław
 4. Tutka Paulina Lubelski KKT
 5. Drożdżyńska Natalia Głuchołaski KKT
 6. Smardzewska Zuzanna Włocławski KKT
 7. Żuchowska Katarzyna AKT Niepołomice
 8. Bulińska Natalia AZ i KT Włocławek
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Obiala Jakub  Toruński KKT „Kumade”
 2. Kaim Mikołaj    KKT „Kobu” Wrocław
 3. Bojanko Łukasz Instytut KT Włocławek
 4. Bielak Bartłomiej MUKS Bytom
 5. Szwec Jakub AKT Koszalin
 6. Sobczyński Piotr
 Tomaszowski KKT
 7. Gryzik Dawid 
 MUKS Bytom
 8. Zbierski Jakub AKT „Samuraj” Gniezno
    
Fuku-go
dziewcząt
 1.
 Fall Anna  KKT „Kobu” Wrocław
 2. Kalinowska Agata Dolnośląska AK Wrocław
 3. Bittner Julia MUKS Bytom
 4. Baranowska Wiktoria 
 KK Wejherowo
 5. Dumieńska Iga 
 AKT Niepołomice
 6. Kuźnik Weronika KS „Pszczółka” KT Wieluń
 7. Tutka Paulina Lubelski KKT
 8. Kruszyńska Michalina
 KK Wejherowo
    
Fuku-go
chłopców
 1. Wilkosz Arkadiusz 
 Krakowski KKT
 2. Różański Szymon Biłgorajski KKT  
 3. Szymański Patryk
 KK „44” Łódź
 4. Ziętek Patryk 
 MUKS Bytom
 5. Romaniak Sebastian Krakowski KKT
 6. Burchard Tomasz  UKS „Budo” Grodzisk Mazowiecki
 7. Lewandowski Michał KK Wejherowo
 8. Jędrusik Kacper
 UKKT „Praga Południe” Warszawa
    
 Kumite dziewcząt
 1. Jaszczak Matylda KK „44” Łódź
 2. Fall Anna KKT „Kobu” Wrocław
 3. Baranowska Wiktoria KK Wejherowo
 4. Czupryńska Monika OJSW Łódź
 5. Bittner Julia MUKS Bytom
 6. Gajewska Karolina
 Kluczborski KK
 7. Jach Natalia Krakowski KKT
 8. Ślęzak Joanna
 Dolnośląska AK Wrocław
    
 Kumite chłopców
 1. Damps Sławomir  KK Wejherowo
 2. Romaniak Sebastian Krakowski KKT
 3. Szymański Patryk KK „44” Łódź
 4. Kaim Mikołaj    KKT „Kobu” Wrocław
 5. Dampc Mateusz KK Gdynia
 6. Krosnowski Rafał
 Włocławski KKT
 7. Obiala Jakub Toruński KKT „Kumade”
 8. Radziwanowski Piotr
 Dolnośląska AK Wrocław
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Tor Klaudia, Sobczyński Piotr Tomaszowski KKT
 2. Firlit Natalia, Wilkosz Arkadiusz Krakowski KKT
 3. Kopytowska Marta, Szymański Patryk KK „44” Łódź
 4. Tutka Paulina, Bujnowski Aleksander
 Lubelski KKT 1
 5. Bittner Julia, Gryzik Dawid MUKS Bytom
 6. Bulińska Natalia, Rajczuk Eryk AZ i KT Włocławek
 7. Fall Anna, Kaim Mikołaj KKT „Kobu” Wrocław
 8. Kaczorowska Marta, Prondziński Mateusz
 KKT „Kuro-Obi” Gdańsk
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Romaniak Sebastian, Rzeszutek Szczepan Krakowski KKT
 2. Szymański Patryk, Barański Igor KK „44” Łódź
 3. Gryzik Dawid, Bielak Bartłomiej MUKS Bytom1
 4. Dąblowski Mateusz, Bujnowski Aleksander Lubelski KKT 1
 5. Miodek Jan, Ziętek Patryk MUKS Bytom 2
 6. Abolik Maciej, Moras Krystian UKS SP 35 „Pomerania” Szczecin 1
 7 Rakowski Marcin, Woźniczka Łukasz UKS SP 35 „Pomerania” Szczecin 1
 8. Błoński Patryk, Szyszko Jan AKT Rzeszów
    
 Juniorzy i juniorzy młodsi
    
Kata drużynowe
dziewcząt
 1. Łuszczyńska Katarzyna, Adach Zofia, Jaszczak Matylda     
 KK „44” Łódź
 2. Zachariasz Wiktoria, Wyporek Karolina, Firlit Natalia Krakowski KKT  
 3. Janusz Natalia, Dumieńska Iga, Żuchowska Katarzyna AKT Niepołomice  
 4. Kańczukowska Agata, Jarmuł Laura, Goch Katarzyna Lubelski KKT 1
 5. Olszowy Gabriela, Pawęska Katarzyna, Bury Magdalena Biłgorajski KKT 
 6. Wrotek Weronika, Włudarczyk Izabela, Zalewska Zuzanna Toruński KKT „Kumade”
    
Kata drużynowe
chłopców
 1. Dumieński Kacper, Wnęk Dawid, Bednarz Jan
 AKT Niepołomice
 2. Kłosek Michał, Mazur Łukasz, Gryzik Dawid MUKS Bytom 1
 3. Świaboda Michał, Wojtysiak Antoni, Pietrzak Damian Łódzka AKT 
 4. Błoński Patryk, Myrda Michał, Marek Karol AKT Rzeszów
    
 Kumite drużynowe 1. Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Kacper Pańko, Szymon Różański Biłgorajski KKT
 2. Stanisław Budecki, Patryk Szymański, Jakub Mariasiewicz KK „44” Łódź
 3. Michał Świeboda, Michał Szymczak, Antoni Wojtysiak, Damian Pietrzak Łódzka AKT
 3. Michał Kłosek, Paweł Jęsiek, Jarosław Turłajew MUKS Bytom
    

 

 

XXVI Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ‒ 23-24 maja 2015 r., Włocławek

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Fuku-go
kobiet
 1.Maria Depta TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Aleksandra GorzkaKK Pruszków
 3.Justyna MarciniakLubelski KKT
 3.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo
 
Fuku-go
mężczyzn
 1.Damian Stasiak TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Łukasz Radwański
Kluczborski KK
 3.Jan Kłębek
KKT Polkowice-Lubin
 3.Henryk PeplińskiKKT „KOBU” Wrocław
    
Ko-go kumite
kobiet 
 1.Justyna  MarciniakLubelski KKT
 2.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo
 3.Joanna MiszkurkaToruński KKT „Kumade”
 3.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Ko-go kumite
mężczyzn
 1.Damian StasiakTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Maciej SzcząchorKK Pruszków
 3.Kasper Kawecki
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Henryk PeplińskiKKT „KOBU” Wrocław
    
Kata indywidualne
kobiet 
 1.Aleksandra GorzkaKK Pruszków
 2.Justyna  MarciniakLubelski KKT
 3.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Witold KwiecińskiŁódzka AKT
 2. Jakub GłąbLubelski KKT
 3.Paweł JanuszAKT Niepołomice
 4.Rafał WajdaKrakowski KKT
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Justyna  MarciniakLubelski KKT
 3.Ewelina PańczykLubelski KKT
 3.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Damian PawlikKK Pruszków
 2.Bartosz Skwarski
KKT Polkowice-Lubin
 3.Damian StasiakTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Maciej Szcząchor
KK Pruszków
    
  Młodzieżowcy
Fuku-go
kobiet
 1.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 2.Klaudia Piórek
AKT „Samuraj” Gniezno
 3.Klaudia Mleko
Krakowski KKT
 3.Adrianna BromekKK Pruszków
    
Fuku-go
mężczyzn
 1.Kamil HandiukZamojski KKT
 2.Damian Falkowski
KK Pruszków
 3.Konrad IrzykAKT Niepołomice
 3.Paweł Barański
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Ko-go kumite
kobiet
 1.Roksana SadowskaToruński KKT „Kumade”
 2.Nikoletta DzióbaKK „Kontra” Łęknica
 3.Gabriela Nowak
AKT Niepołomice
 3.Justyna BarańskaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Ko-go kumite
mężczyzn
 1.Dawid Rojowski Kluczborski KK
 2.Konrad KardasKS „Pszczółka” KT Wieluń
 3.Kamil BuryLubelski KKT
 3.Marcin AłaszewskiKK „44” Łódź
    
Kata indywidualne
kobiet
 1.Klaudia PiórekAKT „Samuraj” Gniezno
 2.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 3.Klaudia MlekoKrakowski KKT
 4.Gabriela NowakAKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Radosław DykczyńskiIKT Włocławek
 2.Kamil Ochocki
KK „44” Łódź
 3.Damian Falkowski
KK Pruszków
 4.Krzysztof Buczek
Krakowski KKT
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 2.Roksana Sadowska
Toruński KKT „Kumade”
 3.Gabriela NowakAKT Niepołomice
 3.Adrianna BromekKK Pruszków
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Paweł Barański TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Krzysztof Buczek
Krakowski KKT
 3.Dawid Rojowski 
Kluczborski KK
 3.Kacper SłowikowskiKK Pruszków
    
 Seniorzy i młodzieżowcy
    
Kata drużynowe
kobiet
 1.Anna Mleko, Joanna Musiał, Kartin Kargbo
AKT Niepołomice
 2.Marta Cieplińska, Joanna Miszkurka, Roksana SadowskaToruński KKT „Kumade”
 3.Klaudia Piórek, Joanna Piórek, Aleksandra Politowicz
AKT „Samuraj” Gniezno
 4.Daria Pavlenko, Paulina Przewoźnik, Kamila GawlińskaAKT Niepołomice II
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1.Paweł Janusz, Michał Janusz, Konrad Irzyk
AKT Niepołomice
 2.Mateusz Wanat, Damian Falkowski, Maciej MedyńskiKK Pruszków
 3.Jakub Matuszewicz, Kamil Ochocki, Jakub Bykowski KK „44” Łódź
 4.Mateusz Owczarczyk, Patryk Mucha, Marcin ChałasKKS „Kachi” Łódź
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.
Maria Depta, Adrian Zwierzchowski
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Ewelina Pańczyk, Jakub Głąb
Lubelski KKT
 3.Magdalena Tor, Artur ŁójTomaszowski KKT
 4.Barbara Gołębiewska, Piotr DzierżanowskiIKT Włocławek
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.Bartosz Skwarski, Jan Kłębek
KKT Polkowice-Lubin
 2.Kamil Ochocki, Jakub MatuszewiczKK „44” Łódź
 3.Mateusz Szelągowski, Sebastian SkibaMKKT „Nikobushi” Grodzisk Mazowiecki
 4.Adrian Zwierzchowski, Mariusz BarańskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Kumite drużynowe
 1.Łukasz Radwański, Michał Dziurowski, Dawid Rojowski
Kluczborski KK
 2.Damian Stasiak, Kasper Kawecki, Adrian Zwierzchowski, Paweł BarańskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Jerzy Szcząchor, Damian Pawlik, Mateusz Wanat, Maciej SzcząchorKK Pruszków
 3.Łukasz Rosiak, Mikołaj Kołucki, Radosław Dykczyński, Jakub BanaszewskiIKT Włocławek
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. Paulina Świercz Łódzka AKT
 2. Ewa Podgórska Łódzka AKT
 3. Natalia Wcisło
 AKT Rzeszów
 4. Karolina Adamczyk Łódzka AKT
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Mateusz Lekan Biłgorajski KKT
 2. Michał Kłosek MUKS Bytom
 3. Krystian Borowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4. Dawid Wnęk  AKT Niepołomice
    
Fuku-go
dziewcząt
 1. Ewa Podgórska Łódzka AKT
 2. Katarzyna Goch Zamojski KKT
 3. Paulina Świercz Łódzka AKT
 3. Natalia Wcisło
 AKT Rzeszów
    
Fuku-go
chłopców
 1. Michał Kłosek  MUKS Bytom
 2. Krystian Borowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Mikołaj Kuśmierczyk UKS KT Kraśnik
 3. Dawid Wnęk AKT Niepołomice
    
Kumite dziewcząt
 1. Ewa Podgórska Łódzka AKT
 2. Katarzyna Goch Zamojski KKT
 3. Iga Cudziło UKS KT Kraśnik
 3. Sara Michael
 Ozorkowski KK
 
Kumite chłopców
 1. Adrian Kowalski 
 Głuchołaski KKT
 2. Patryk Moszczyński
 KKS „Kachi” Łódź
 3. Tomasz Kordyaczny Zamojski KKT
 3. Kacper Dumieński 
 AKT Niepołomice
 
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Iga Cudziło, Przemysław Młynarski
 UKS KT Kraśnik
 2. Kinga Wrzesińska, Krystian Borowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Julia Szelangiewicz, Łukasz Wessel Toruński KKT „Kumade”
 4. Karolina Wyporek, Michał Łach Krakowski KKT
 
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Kacper Dumieński, Dawid Wnęk
 AKT Niepołomice
 2. Dawid Algusiewicz, Łukasz Wessel Toruński KKT „Kumade”
 3. Michał Łach, Hubert Romaniak Krakowski KKT
 
 Juniorzy młodsi
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. Wiktoria Zachariasz        
 Krakowski KKT
 2. Anna Raducka KK „44” Łódź
 3. Agada Kańczukowska Lubelski KKT
 4. Katarzyna Łuszczyńska KK „44” Łódź
 5. Natalia Janusz AKT Niepołomice
 6. Paulina Tutka Lubelski KKT
 7. Julia Wróbel UKKT Praga-Południe Warszawa
 8. Klementyna Tatarska
 MSKT „Ai-Do” Warszawa
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Dariusz Dziwulski   Akademia Zdrowia i KT Włocławek
 2. Jan Bednarz AKT Niepołomice
 3. Eryk Kot  Włocławski KKT
 4. Antoni Wojtysiak Łódzka AKT
 5. Dawid Krupa Lubelski KKT
 6. Mikołaj Kaim KKT „KOBU” Wrocław
 7. Jakub Obiala Toruński KKT „Kumade”
 8. Sebastian Romaniak Krakowski KKT
    
Fuku-go
dziewcząt
 1.
 Agata Kalinowska  Dolnośląska AK Wrocław
 2. Agata Kańczukowska Lubelski KKT
 3. Katarzyna Łuszczyńska KK „44” Łódź
 4. Iga Dumieńska AKT Niepołomice
 5. Paulina Tutka Lubelski KKT
 6. Wiktoria Zachariasz Krakowski KKT
 7. Sandra Kurek KK Gdynia
 8. Julia Wróbel UKKT Praga-Południe Warszawa
    
Fuku-go
chłopców
 1. Karol Marek   AKT Rzeszów
 2. Dariusz Dziwulski Akademia Zdrowia i KT Włocławek
 3. Michał Myrda AKT Rzeszów
 4. Patryk Jarosz Biłgorajski KKT
 5. Jakub Szwec
 AKT Koszalin
 6. Sebastian Romaniak Krakowski KKT
 7. Arkadiusz Gwizdek AKT Niepołomice
 8. Jan Sosulski KK „Nidan” Zielona Góra
    
 Kumite dziewcząt
 1. Natalia Uruska
 KK „Kontra” Łęknica
 2. Julia Bitner MUKS Bytom
 3. Matylda Jaszczak KK „44” Łódź
 4. Małgorzata Kipczak AKT Rzeszów
 5. Agata Miecznikowska UKS KT Kraśnik
 6. Wiktoria Buczyniak
 KK „Kontra” Łęknica
 7. Agata Kalinowska Dolnośląska AK Wrocław
 8. Wiktoria Nurzyńska KKT Ryki
    
 Kumite chłopców
 1. Nikodem Ogoński   KKT Częstochowa
 2. Paweł Szulc Toruński KKT „Kumade”
 3. Michał Myrda AKT Rzeszów
 4. Wojciech Kukiełka Biłgorajski KKT
 5. Paweł Henke AKT Niepołomice
 6. Michał Sworobowicz Dolnośląska AK Wrocław
 7. Igor Figacz KK Pruszków
 8. Kamil Muszyński
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Katarzyna Łuszczyńska, Stanisław Budecki
 KK „44” Łódź
 2. Wiktoria Zachariasz, Sebastian Romaniak Krakowski KKT
 3. Małgorzata Kipczak, Karol Marek AKT Rzeszów I
 4. Agata Kańczukowska, Dawid Krupa Lubelski KKT
 5. Karen Dobrowolska, Kacper Pańko
 UKS KT Kraśnik
 6. Iga Dumieńska, Jan Bednarz AKT Niepołomice II
 7. Paulina Tutka, Cezary Skarżyński Lubelski KKT II
 8. Julia Bitner, Daniel Derewońko MUKS Bytom
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Wojciech Kukiełka, Patryk Jarosz
 Biłgorajski KKT
 2. Jakub Obiala, Paweł Szulc Toruński KKT „Kumade”
 3. Paweł Henke, Jakub Szostak AKT Niepołomice II
 4. Karol Marek, Michał Myrda AKT Rzeszów I
 5. Damian Twardak, Kamil Muszyński TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 6. Patryk Błoński, Jan Szyszko AKT Rzeszów II
 7 Jan Bednarz, Arkadiusz Gwizdek AKT Niepołomice I
 8. Łukasz Mazur, Daniel Derewońko MUKS Bytom
    
 Juniorzy i juniorzy młodsi
    
Kata drużynowe
dziewcząt
 1. Paulina Świercz, Karolina Adamczyk, Ewa Podgórska
 Łódzka AKT
 2. Wiktoria Zachariasz, Sara Śliwczyńska, Karolina Wyporek Krakowski KKT
 3. Matylda Jaszczak, Katarzyna Łuszczyńska, Anna Raducka KK „44” Łódź
 4. Agata Kańczukowska, Aleksandra Rabos, Paulina Tutka Lubelski KKT
    
Kata drużynowe
chłopców
 1. Antoni Wojtysiak, Damian Pietrzak, Michał Świaboda
 Łódzka AKT
 2. Karol Marek, Patryk Błoński, Michał Myrda AKT Rzeszów
 3. Paweł Szulc, Jakub Obiala, Łukasz Wessel Toruński KKT „Kumade”
 4. Michał Kłosek, Daniel Derewońko, Łukasz Mazur MUKS Bytom
    
 Kumite drużynowe 1. Michał Kłosek, Daniel Derewońko, Łukasz Mazur, Paweł Jęsiek MUKS Bytom
 2. Mikołaj Kuśmierczyk, Przemysław Młynarski, Jakub Surowiec, Kacper Pańko UKS KT Kraśnik
 3. Dawid Wnęk, Kacper Dumieński, Paweł Henke AKT Niepołomice I
 3. Adam Kańczukowski, Dawid Stępniak, Hubert Kalinowski, Dawid Krupa Lubelski KKT
    

 

 

XXV Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ‒ 17-18 maja 2014 r., Gdańsk

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Ko-go kumite
kobiet
 1. Justyna  Marciniak
 Lubelski KKT
 2. Maria Depta
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Anna Lewandowska KK Pruszków
 3. Magorzata Zabrocka
 KK Wejherowo
 
Ko-go kumite
mężczyzn
 1. Jakub Malicki KK Pruszków
 2. Kasper Kawecki
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Mateusz Wanat
  KK Pruszków
 3. Damian Pawlik
  KK Pruszków
    
Fuku-go
kobiet 
 1. Justyna  Marciniak  Lubelski KKT
 2. Ewelina Pańczyk
 Lubelski KKT
 3. Maria Depta TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Aleksandra Gorzka  KK Pruszków
    
Fuku-go
mężczyzn
 1. Łukasz Wójcik KKT „KOBU” Wrocław
 2. Damian Stasiak
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Jan Kłębek
 KKT „KOBU” Wrocław
 3. Łukasz Radwański
 Kluczborski KK
    
Kata indywidualne
kobiet 
 1. Maria Depta  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Justyna  Marciniak Lubelski KKT
 3. Aleksandra Gorzka KK Pruszków
 4. Małgorzata Zabrocka
 KK Wejherowo
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Witold Kwieciński 
 Łódzka AKT
 2. Jakub Głąb
 AKT Rzeszów
 3. Paweł Janusz
 AKT Niepołomice
 4. Rafał Wajda
 AKT Niepołomice
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1. Maria Depta   TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Justyna  Marciniak Lubelski KKT
 3. Aleksandra Gorzka KK Pruszków
 3. Olga Świąder UKS-SKT Piotrków Tryb.
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Łukasz Radwański  Kluczborski KK
 2. Damian Pawlik
 KK Pruszków
 3. Łukasz Wójcik
 KKT „KOBU” Wrocław
 3. Damian Stasiak
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
  Młodzieżowcy
Fuku-go
kobiet
 1. Agnieszka Sajdutka AKT Rzeszów
 2. Alicja Zalecińska
 Kluczborski KK
 3. Adrianna Bromek
 KK Pruszków
 3. Julia Rózga
 KK „44” Łódź
    
Fuku-go
mężczyzn
 1. Michał  Pyszniak  Lubelski KKT
 2. Piotr Dzierżanowski
 IKT Włocławek
 3. Krzysztof Buczek KKT Kraków
 3. Tomasz Ptasznik   
 AKT Niepołomice
    
Ko-go kumite
kobiet
 1. Nikoletta Dzióba  KK „Kontra” Łęknica
 2. Magdalena Mielnik
 Kościerski KK
 3. Agnieszka Sajdutka
 AKT Rzeszów
 3. Magdalena Gwozdecka Kluczborski KK
    
Ko-go kumite
mężczyzn
 1. Dawid Rojowski  Kluczborski KK
 2. Krzysztof Buczek  KKT Kraków
 3. Maciej Medyński KK Pruszków
 3. Marcin Ałaszewski KK „44” Łódź
    
Kata indywidualne
kobiet
 1. Agnieszka Sajdutka AKT Rzeszów
 2. Klaudia Piórek AKT „Samuraj” Gniezno
 3. Alicja Zalecińska Kluczborski KK
 4. Emilia Mioduszewska KK „44” Łódź
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Michał Sowa MUKS Bytom
 2. Cezary  Osieł
 UKKT Janów Lubelski
 3. Radosław Dykczyński IKT Włocławek
 4. Kamil Ochocki
 KK „44” Łódź
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1. Agnieszka Sajdutka  AKT Rzeszów
 2. Alicja Zalecińska
 Kluczborski KK
 3. Roksana  Sadowska
 Toruński KKT „KUMADE”
 3. Adrianna Bromek
 KK Pruszków
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Dawid Rojowski Kluczborski KK
 2. Piotr Dzierżanowski IKT Włocławek
 3. Bartosz Leśko
 KKT Gdynia
 3. Michał Sowa
 MUKS Bytom
    
 Seniorzy i młodzieżowcy
    
Kata drużynowe
kobiet
 1. Anna Mleko, Joanna Musiał, Katrin Kargbo
 AKT Niepołomice
 2. Marta Cieplińska, Joanna Miszkurka, Roksana Sadowska  Toruński KKT „KUMADE”
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda AKT Niepołomice
 2. Mateusz Wanat, Jakub Malicki, Maciej Medyński  KK Pruszków
 3. Jakub Matuszewicz, Kamil Ochocki, Jakub Bykowski  KK „44” Łódź
 4. Marek Bury, Kamil Bury, Mikołaj Ciosek  Lubelski KKT
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.
 Maria Depta, Adrian Zwierzchowski  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Anna Lewandowska, Mateusz Wanat KK Pruszków
 3. Barbara Gołębiewska, Piotr Dzierżanowski IKT Włocławek
 4. Ewelina Pańczyk, Mateusz Szelągowski Lubelski KKT II
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Bartosz Skwarski, Jan Kłębek  KKT „KOBU” Wrocław
 2. Sebastian Batorski, Mateusz Szelągowski
 Lubelski KKT
 3. Mateusz Owczarczyk, Patryk Mucha KKS „KACHI” Łódź
 4. Mikołaj Ciosek, Kamil Bury Lubelski KKT II
    
Kumite drużynowe
 1. Łukasz Wójcik, Bartosz Skwarski, Jan Kłębek  KKT „KOBU” Wrocław
 2. Damian Stasiak, Kasper Kawecki, Adrian Zwierzchowski, Mariusz Barański TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Łukasz Radwański, Michał Dziurowski, Dawid Rojowski  Kluczborski KK
 3. Mateusz Wanat, Jakub Malicki, Damian Pawlik, Maciej Szcząchor  KK Pruszków
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. 
 Klaudia Mleko
 Krakowski KKT
 2. Ewa Podgórska Łódzka AKT
 3. Anna Kuśnierz MUKS Bytom
 4. Paulina Świercz Łódzka AKT
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Wiktor Staszak   AKT Niepołomice
 2. Damian Falkowski KK Pruszków
 3. Kacper Lotka KKT Gdynia
 4. Jakub Lotka KKT Gdynia
    
Fuku-go
dziewcząt
 1. Justyna Barańska  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Iga Cudziło  UKS Kraśnik
 3. Sara Michael  Ozorkowski KK
 3. Magdalena Tor
 Tomaszowski KKT
    
Fuku-go
chłopców
 1. Wiktor Staszak  AKT Niepołomice
 2. Wojciech Jeziorowski Kluczborski KK
 3. Damian Falkowski  KK Pruszków
 3. Konrad Irzyk AKT Niepołomice
    
Kumite dziewcząt
 1. Justyba Barańska  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Wiktoria Cichoń  Dębicka AKT
 3. Sara Michael  Ozorkowski KK
 3. Natalia Wcisło AKT Rzeszów
 
Kumite chłopców
 1. Wiktor Staszak   AKT Niepołomice
 2. Paweł Barański
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Adrian Miszczak
 Tomaszowski KKT
 3. Kacper Lotka  KKT Gdynia
 
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Justyna Barańska, Paweł Barański  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki II
 2. Klaudia Mleko, Michał Łach Krakowski KKT
 3. Julia Szelangiewicz, Michał Załuński  Toruński KKT „KUMADE”
 4. Kinga Wrzesińska, Krystian Borowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki I
 
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Wiktor Staszak, Paweł Tomasik AKT Niepołomice I
 2. Patryk Moszczyński, Dawid Mucha KKS „KACHI” Łódź
 3. Łukasz Wessel, Dawid Algusiewicz Toruński KKT „KUMADE”
 4. Konrad Irzyk, Michał Kulijewicz  AKT Niepołomice II
 
 Juniorzy młodsi
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. Wiktoria Zachariasz Krakowski KKT
 2. Anita Jeleń
 Biłgorajski KKT
 3. Laura Jarmuł
 Lubelski KKT
 4. Małgorzata Kipczak
 AKT Rzeszów
 5. Natalia Janusz
 AKT Niepołomice
 6. Barbara Mroziewicz
 UKKT Praga - Południe Warszawa
 7. Sandra Kurek
 Kościerski KK
 8. Karolina Hanusiak
 Zakopiański KKT
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Michał Kłosek  MUKS Bytom
 2. Dariusz Dziwulski
 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
 3. Jan Bednarz
 AKT Niepołomice
 4. Kacper Dumieński
 AKT Niepołomice
 5. Karol Marek
 AKT Rzeszów
 6. Damian Pietrzak
 Łódzka AKT
 7. Michał Świaboda
 Łódzka AKT
 8. Rafał Sikora
 UKKT Praga - Południe Warszawa
    
Fuku-go
dziewcząt
 1.
 Katarzyna Łuszczyńska
 KK „44” Łódź
 2. Katarzyna Goch
 UKKT Janów Lubelski
 3. Agata Kańczukowska
 Lubelski KKT
 4. Łucja Pomorska Tomaszowski KKT
 5. Karolina Maniecka
 AKT Niepołomice
 6. Laura Jarmuł
 Lubelski KKT
 7. Weronika Wrotek
 Toruński KKT „KUMADE”
 8. Anita Jeleń
 Biłgorajski KKT
    
Fuku-go
chłopców
 1. Michał Kłosek  MUKS Bytom
 2. Dawid Wnęk
 AKT Niepołomice
 3. Arkadiusz Gwizdek
 AKT Niepołomice
 4. Tymoteusz Bartnik
 Biłgorajski KKT
 5. Dariusz Dziwulski
 Akademia Zdrowia i KT Włocławek
 6. Kacper Dumieński
 AKT Niepołomice
 7. Daniel Derewońko
 MUKS Bytom
 8. Nikodem Ogoński
 KKT Częstochowa
    
 Kumite dziewcząt
 1. Katarzyna Goch  UKKT Janów Lubelski
 2. Sandra Kurek
 Kościerski KK
 3. Karolina Wyporek
 Krakowski KKT
 4. Magdalena Łożyńska
 MUKS Bytom
 5. Sara Śliwczyńska
 Krakowski KKT
 6. Karolina Hanusiak
 Zakopiański KKT
 7. Natalia Janusz
 AKT Niepołomice
 8. Karolina Maniecka
 AKT Niepołomice
    
 Kumite chłopców
 1. Adam Kańczukowski  Lubelski KKT
 2. Dawid Stępniak
 Lubelski KKT
 3. Przemysław Młynarski
 UKS KT Kraśnik
 4. Kacper Sitarz
 OK Byczyna
 5. Jakub Mariasiewicz
 KK „44” Łódź
 6. Bartosz Dołotko
 KK Gdynia
 7. Hubert Romaniak
 Krakowski KKT
 8. Nikodem Ogoński
 KKT Częstochowa
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Katarzyna Łuszczyńska, Jan Kwiatkowski KK „44” Łódź
 2. Karolina Maniecka, Dawid Wnęk
 AKT Niepołomice II
 3. Magdalena Łożyńska, Michał Kłosek
 MUKS Bytom
 4. Natalia Janusz, Kacper Dumieński
 AKT Niepołomice I
 5. Karol Marek, Małgorzata Kipczak
 AKT Rzeszów
 6. Anna Zielińska, Kamil Sikora UKKT Praga - Południe Warszawa I
 7. Laura Jarmuł, Dawid Stępniak
 Lubelski KKT II
 8. Agata Kańczukowska, Adam Kańczukowski
 Lubelski KKT I
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Dawid Wnęk, Kacper Dumieński AKT Niepołomice I
 2. Antoni Wojtysiak, Damian Pietrzak Łódzka AKT
 3. Karol Marek, Patryk Piersiak
 AKT Rzeszów
 4. Daniel Derewońko, Michał Józaf
 MUKS Bytom
 5. Paweł Henke, Jan Bednarz
 AKT Niepołomice II
 6. Wojciech Kukiełka, Tymoteusz Bartnik  Biłgorajski KKT
 7 Paweł Szulc, Kacper Wiklendt Toruński KKT „KUMADE”
 8. Dawid Krupa, Dawid Stępniak Lubelski KKT
    
 Juniorzy i juniorzy młodsi
    
Kata drużynowe
dziewcząt
 1. Wiktoria Zachariasz, Sara Śliwczyńska, Karolina Wyporek  Krakowski KKT
 2. Julia Szelangiewicz, Natalia Pęk, Weronika Wrotek  Toruński KKT „KUMADE”
 3. Paulina Świercz, Karolina Adamczyk, Agnieszka Kawczyńska Łódzka AKT
 4. Aleksandra Szeliga, Joanna Rawiak, Anita Jeleń Biłgorajski KKT
    
Kata drużynowe
chłopców
 1. Wiktor Staszak, Paweł Tomasik, Konrad Irzyk
 AKT Niepołomice I
 2. Jan Bednarz, Kacper Dumieński, Dawid Wnęk AKT Niepołomice II
 3. Michał Kłosek Michał, Daniel Derewońko, Michał Józaf  MUKS Bytom
 4. Karol Marek, Patryk Piersiak, Michał Myrda AKT Rzeszów
    
 Kumite drużynowe 1. Wiktor Staszak, Paweł Tomasik, Konrad Irzyk, Dawid Wnęk  AKT Niepołomice I
 2. Adam Kańczukowski, Dawid Stępniak, Bartosz Pyszniak Lubelski KKT
 3. Paweł Biały, Wojciech Jeziorowski, Jakub Pacierpnik Kluczborski KK
 3. Damian Falkowski, Kacper Słowikowski, Patryk Kamiński, Konrad Nojszewski KK Pruszków
    

 

 

XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym - 24-26 maja 2013 r., Warszawa

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Ko-go kumite
kobiet
 1.Justyna Marciniak       
Lubelski KKT
 2.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Anna StachurskaKK Pruszków
 3.Marta CieplińskaToruński KKT „Kumade”
 
Ko-go kumite
mężczyzn
 1.Damian StasiakTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Łukasz Rosiak
IKT Włocławek
 3.Damian PawlikKK Pruszków
 3.Jakub MalickiKK Pruszków
    
Fuku-go
kobiet 
 1.Justyna MarciniakLubelski KKT
 2.Małgorzata BaranowskaLubelski KKT
 3.Anna StachurskaKK Pruszków
 3.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Fuku-go
mężczyzn
 1.Łukasz RadwańskiKluczborski KK
 2.Paweł JanuszAKT Niepołomice
 3.Łukasz Wójcik
Kluczborski KK
 3.Bartosz Skwarski
KKT „Kobu” Wrocław
    
Kata indywidualne
kobiet 
 1.Justyna MarciniakLubelski KKT
 2.Małgorzata BaranowskaLubelski KKT
 3.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4.Katrin KargboAKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Paweł JanuszAKT Niepołomice
 2.Witold KwiecińskiŁódzka AKT
 3.Rafał Wajda
AKT Niepołomice
 4.Tomasz Jończyk
Łódzka AKT
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Maria Depta
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Justyna MarciniakLubelski KKT
 3.Joanna MiszkurkaToruński KKT
 3.Małgorzata BaranowskaLubelski KKT
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Łukasz WójcikKluczborski KK
 2.Łukasz Radwański
Kluczborski KK
 3.Damian StasiakTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Henryk PeplińskiKluczborski KK
    
  Młodzieżowcy
Fuku-go
kobiet
 1.Aleksandra GorzkaKK Pruszków
 2.Agnieszka SajdutkaAKT Rzeszów
 3.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 3.Martyna FloreckaKluczborski KK
    
Fuku-go
mężczyzn
 1.Jakub GłąbAKT Rzeszów
 2.Tomasz KoniecznyKK Gdynia
 3.Sebastian SkibaTomaszowski KKT
 3.Dawid Rojowski
Kluczborski KK
    
Ko-go kumite
kobiet
 1.Agnieszka Sajdutka
AKT Rzeszów
 2.Aleksandra GorzkaKK Pruszków
 3.Julia RózgaKK „44” Łódź
 3.Maria Magdalena MielnikKościerski KK-do „Seiunchin”
    
Ko-go kumite
mężczyzn
 1.Karol SuraAKT Rzeszów
 2.Dawid Rojowski
Kluczborski KK
 3.Cezary Osieł
UKKT Janów Lubelski
 3.Radosław DykczyńskiIKT Włocławek
    
Kata indywidualne
kobiet
 1.Aleksandra Gorzka
KK Pruszków
 2.Agnieszka SajdutkaAKT Rzeszów
 3.Martyna FloreckaKluczborski KK
 4.Maria SowaMUKS Bytom
    
Kata indywidualne mężczyzn
 1. Jakub Głąb AKT Rzeszów
 2. Karol Sura    AKT Rzeszów
 3. Mateusz Szelągowski 
 Lubelski KKT
 4. Cezary Osieł  UKKT Janów Lubelski
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1. Agnieszka Sajdutka  AKT Rzeszów
 2. Martyna Florecka Kluczborski KK
 3. Aleksandra Gorzka KK Pruszków
 3. Alicja Zalecińska Kluczborski KK
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Dawid Rojowski Kluczborski KK
 2. Piotr Dzierżanowski IKT Włocławek
 3. Maciej Medyński KK Pruszków
 3. Adrian Zwierzchowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
 Seniorzy i młodzieżowcy
    
Kata drużynowe
kobiet
 1. Anna Mleko, Joanna Musiał, Katrin Kargbo
 AKT Niepołomice
 2. Barbara Marciniak, Justyna Marciniak, Małgorzata Baranowska Lubelski KKT
 3. Aleksandra Szpak, Marta Cieplińska, Joanna Miszkurka Toruński KKT „Kumade”
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Paweł Janusz, Rafał Wajda, Michał Janusz
 AKT Niepołomice
 2. Karol Sura, Jakub Głąb, Bartosz Rusin AKT Rzeszów
 3. Witold Kwieciński, Tomasz Jończyk, Ariel Kamecki Łódzka AKT
 4. Mateusz Wanat, Jakub Malicki, Maciej Medyński KK Pruszków
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
1.
 Anna Stachurska, Mateusz Wanat
 KK Pruszków
 2. Maria Depta, Adrian Zwierzchowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Emilia Drozdek, Patryk Mucha KKS „Kachi” Łódź
 4. Agnieszka Sajdutka, Piotr Ramot AKT Rzeszów
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Bartosz Rusin, Jakub Głąb           
 AKT Rzeszów
 2. Bartosz Skwarski, Jan Kłębek KKT „Kobu” Wrocław
 3. Patryk Mucha, Mateusz Owczarczyk KKS „Kachi” Łódź
 4. Sebastian Batorski, Mateusz Szelągowski Lubelski KKT
    
Kumite drużynowe
 1. Pepliński Henryk, Kalandyk Maciej, Wójcik Łukasz, Radwański Łukasz Kluczborski KK
 2. Malicki Jakub, Pawlik Damian, Klimczewski Łukas, Wanat Mateusz KK Pruszków
 3. Kawecki Kasper, Stasiak Damian, Zwierzchowski Adrian TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.  Skwarski Bartosz, Kłębek Jan, Piskorski Mateusz KKT „Kobu” Wrocław
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. Klaudia Piórek  AKT „Samuraj” Gniezno
 2. Natalia Giebułtowicz Kluczborski KK
 3. Klaudia Mleko AKT Niepołomice
 4. Sandra Sobczyńska Tomaszowski KKT
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Krzysztof Buczek AKT Niepołomice
 2. Łukasz Mazur MUKS Bytom
 3. Bartosz Leśko KKT Gdynia
 4. Michał Sowa MUKS Bytom
    
Fuku-go
dziewcząt
 1. Klaudia Piórek AKT „Samuraj” Gniezno
 2. Klaudia Mleko AKT Niepołomice
 3. Barbara Gołębiewska IKT Włocławek
 3. Roksana Sadowska
 Toruński KKT „Kumade”
    
Fuku-go
chłopców
 1. Krzysztof Buczek AKT Niepołomice
 2. Damian Sieczkowski
 KK „44” Łódź
 3. Jakub Lotka KKT Gdynia
 3. Michał Sowa
 MUKS Bytom
    
Kumite dziewcząt
 1. Klaudia Mleko AKT Niepołomice
 2. Adrianna Bromek KK Pruszków
 3. Justyna Barańska TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Barbara Gołębiewska IKT Włocławek
 
Kumite chłopców
 1. Bartosz Leśko KKT Gdynia
 2. Marcin Ałaszewski KK „44” Łódź
 3. Konrad Irzyk AKT Niepołomice
 3. Krzysztof Buczek AKT Niepołomice
 
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Justyna Barańska, Paweł Barański

 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Tor Magdalena, Kozyra Beniamin Tomaszowski KKT
 3. Mleko Klaudia, Buczek Krzysztof AKT Niepołomice
 4. Aleksandra Szeliga, Dawid Bielak Biłgorajski KKT
 
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Ciosek Mikołaj, Bury Kamil
 Lubelski KKT II
 2. Pyszniak Bartosz, Pyszniak Michał Lubelski KKT I
 3. Buczek Krzysztof, Latos Damian AKT Niepołomice
 4. Artur Witek, Mikołaj Kuśmierczyk UKS KT Kraśnik
 
 Juniorzy młodsi
    
Kata indywidualne
dziewcząt
 1. Paulina Świercz  Łódzka AKT
 2. Julia Bolechowska Zakopiański KKT
 3. Anna Karbowska Kluczborski KK
 4. Laura Jarmuł Lubelski KKT
 5. Kinga Kościelniak KKT Częstochowa
 6. Łucja Pomorska Tomaszowski KKT
 7. Magdalena Kochalska   
 Gdański KKT
 8. Magdalena Kożuchowska Kluczborski KK
    
Kata indywidualne
chłopców
 1. Michał Kłosek   MUKS Bytom
 2. Mateusz Lekan Biłgorajski KK
 3. Michał Świaboda Łódzka AKT
 4. Kamil Stanoch
 Dębicka AKT
 5. Kamil Sikora
 UKKT „Praga Południe” Warszawa
 6. Wiktor Staszak 
 AKT Niepołomice
 7. Wojciech Franek AKT „Samuraj” Gniezno
 8. Jakub Kapica Ozorkowski KK
    
Fuku-go
dziewcząt
1.
 Iga Cudziło UKS KT Kraśnik
 2. Laura Jarmuł Lubelski KKT
 3. Ewa Podgórska 
 KK „44” Łódź
 4. Katarzyna Goch  UKKT Janów Lubelski
 5. Paulina Świercz Łódzka AKT
 6. Magdalena Kochalska
 Gdański KKT
 7. Julia Bolechowska  Zakopiański KKT
 8. Julia Szelangiewicz Toruński KKT „Kumade”
    
Fuku-go
chłopców
 1. Patryk Moszczyński KKS „Kachi” Łódź
 2. Krystian Borowski
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Mikołaj Kuśmierczyk UKS KT Kraśnik
 4. Jan Świderski
 UKKT „Praga Południe” Warszawa
 5. Michał Kłosek MUKS Bytom
 6. Tomasz Kordyaczny Zamojski KKT
 7. Dawid Wnęk AKT Niepołomice
 8. Adam Kańczukowski
 Lubelski KKT
    
 Kumite dziewcząt
 1. Weronika Wrotek Toruński KKT „Kumade”
 2. Wiktoria Cichoń Dębicka AKT
 3. Iga Cudziło
 UKS KT Kraśnik
 4. Natalia Wcisło
 AKT Rzeszów
 5. Karolina Wyporek AKT Niepołomice
 6. Katarzyna Goch UKKT Janów Lubelski
 7. Ewa Podgórska KK „44” Łódź
 8. Kinga Kościelniak
 KKT Częstochowa
    
 Kumite chłopców
 1. Wiktor Staszak AKT Niepołomice
 2. Mikołaj Kuśmierczyk
 UKS KT Kraśnik
 3. Przemysław Młynarski 
 UKS KT Kraśnik
 4. Adrian Kowalski
 Głuchołaski KKT
 5. Krystian Borowski
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 6. Adam Kańczukowski    
 Lubelski KKT
 7. Tomasz Kordyaczny Zamojski KKT
 8. Michał Łach    AKT Niepołomice
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec
 1. Iga Cudziło, Przemysław Młynarski   
 UKS KT Kraśnik
 2. Natalia Wcisło, Maksymilian Sobol AKT Rzeszów
 3. Dawid Stępniak, Laura Jarmuł Lubelski KKT
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
 1. Dawid Wnęk, Kacper Dumieński        
 AKT Niepołomice
 2. Kamil Sikora, Rafał Sikora UKKT „Praga Południe” Warszawa
 3. Patryk Moszczyński, Dawid Mucha KKS „Kachi” Łódź
 4. Krzysztof Hanusiak, Damian Żur Zakopiański KKT
    
 Juniorzy i juniorzy młodsi
    
Kata drużynowe
dziewcząt
 1. Piórek Klaudia, Piórek Joanna, Politowicz Aleksandra
 AKT „Samuraj” Gniezno
 2. Pomorska Łucja, Sobczyńska Sandra, Tor Magdalena Tomaszowski KKT
 3. Szelangiewicz Julia, Wrotek Weronika, Pęk Natalia Toruński KKT „Kumade”
 4. Karolina Adamczyk, Paulina Świercz, Agnieszka Kawczyńska Łódzka AKT
    
Kata drużynowe
chłopców
 1. Wiktor Staszak, Krzysztof Buczek, Damian Latos AKT Niepołomice I
 2. Michał Sowa, Łukasz Mazur, Michał Kłosek MUKS Bytom
 3. Bartosz Pyszniak, Michał Pyszniak, Mikołaj Ciosek Lubelski KKT
 4. Kacper Dumieński, Dawid Wnęk, Michał Kuljewicz AKT Niepołomice II
    
 Kumite drużynowe 1. Bartosz Pyszniak, Michał Pyszniak, Mikołaj Ciosek, Kamil Bury Lubelski KKT
 2. Krzysztof Buczek, Wiktor Staszak, Konrad Irzyk, Paweł Tomasik AKT Niepołomice
 3. Damian Falkowski, Mateusz Cieślak, Kacper Słowikowski, Kacper Rogalski KK Pruszków
 3. Marcin Ałaszewski, Damian Sieczkowski, Jakub Bykowski, Piotr Petrusiewicz KK „44” Łódź
    

 

 

XXIII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 1-3 czerwca 2012 r., Biłgoraj

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Kata indywidualne
kobiet
 1.Katarzyna Krzywańska
Łódzka AKT
 2.Małgorzata Baranowska 
Lubelski KKT
 3.Anna StachurskaKK Pruszków
 4.Justyna MarciniakLubelski KKT
 
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Paweł JanuszAKT Niepołomice
 2.Rafał Wajda
AKT Niepołomice
 3.Witold KwiecińskiŁódzka AKT
 4.Tomasz JończykŁódzka AKT
    
Kata drużynowe
kobiet 
 1. Anna Mleko, Joanna Musiał, Katrin KargboAKT Niepołomice
 2. Justyna Marciniak, Ewelina Pańczyk, Małgorzata Baranowska Lubelski KKT
 3. Agnieszka Sajdutka, Aneta Florkiewicz, Sabina StankowskaAKT Rzeszów
 4. Anna Stachurska, Aleksandra Gorzka, Paulina BromekKK Pruszków
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1.Paweł Janusz, Rafał Wajda, Michał Janusz
AKT Niepołomice
 2.Witold Kwieciński, Tomasz Jończyk, Ariel KameckiŁódzka AKT
 3.Karol Sura, Jakub Głąb, Bartosz RusinAKT Rzeszów
 4.Szymon Neugebauer, Piotr Kuś, Bartosz ZalecińskiKluczborski KK 
    
Fuku-go kobiet  1.Justyna Marciniak
Lubelski KKT
 2.Małgorzata BaranowskaLubelski KKT
 3.Barbara MarciniakLubelski KKT
 3.Anna Stachurska
KK Pruszków
    
Fuku-go mężczyzn 1.Łukasz Radwański
Kluczborski KK
 2.Paweł Janusz 
AKT Niepołomice
 3.Jan KłębekKKT „Kobu” Wrocław
 3.Damian StasiakTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Ko-go kumite
kobiet
 1.Anna Stachurska
KK Pruszków
 2.Marta Niewczas AKT Rzeszów
 3.Marta Cieplińska 
AKKT Toruń
 3.Justyna Marciniak 
Lubelski KKT
    
Kumite indywidualne
kobiet
 1.Justyna Marciniak
Lubelski KKT
 2.Marta Niewczas
AKT Rzeszów
 3.Anna Stachurska 
KK Pruszków
 3.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Ko-go kumite
mężczyzn
 1.Damian Stasiak
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2.Marek Żyłka
AKT Rzeszów
 3.Kasper Kawecki
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Rafał Wajda
AKT Niepołomice
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.Łukasz Wójcik
Kluczborski KK
 2.Damian Stasiak
TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Marek Żyłka
AKT Rzeszów
 3.Daniel IwanekLubelski KKT
    
Kumite drużynowe
mężczyzn
 1.Piotr Kuś, Maciej Kalandyk, Łukasz Wójcik, Łukasz Radwański
Kluczborski KK
 2.Adrian Zwierzchowski, Damian Tomasik, Kasper Kawecki, Damian StasiakTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3.Daniel Iwanek, Sebastian Batorski, Robert Malec, Kamil MendzelewskiLubelski KKT
 3.Paweł Janusz, Rafał Wajda, Michał Janusz, Szymon GuzikAKT Niepołomice
    
En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.Katarzyna Krzywańska, Tomasz Jończyk
Łódzka AKT
 2.Anna Stachurska, Mateusz WanatKK Pruszków
 3.Maria Depta, Adrian ZwierzchowskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4.Emilia Drozdek, Patryk MuchaKKS „Kachi” Łódź
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.Bartosz Skwarski, Jan Kłębek
KKT „Kobu” Wrocław
 2.Jan Pieczka, Patryk MuchaKKS „Kachi” Łódź
 3.Jakub Głąb, Bartosz RusinAKT Rzeszów
 4.Tomasz Jończyk, Ariel KameckiŁódzka AKT
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
kobiet
 1.Agnieszka Sajdutka
AKT Rzeszów
 2.Alicja ZalecińskaKluczborski KK
 3.Maria Magdalena MielnikKościerski KK-do „Seiunchin”
 4.Julia Rózga KK „44” Łódź
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.Cezary Osieł
Tomaszowski KKT
 2.Karol Sura
AKT Rzeszów
 3.Radosław Dykczyński
IKT Włocławek
 4.Piotr DzierżanowskiIKT Włocławek
    
Fuku-go kobiet 1.Agnieszka SajdutkaAKT Rzeszów
 2.Klaudia Piórek
AKT „Samuraj” Gniezno
 3.Gabriela NowakAKT Niepołomice
 3.Agata ŻyśkoToruński KKT „Kumade”
    
Fuku-go mężczyzn 1. Karol Sura
AKT Rzeszów
 2.Kacper Kaźmierski 
KK „44” Łódź
 3.Piotr Dzierżanowski IKT Włocławek
 3.Bartosz Leśko
KKT Gdynia
    
Ko-go kumite
kobiet
 1.Klaudia Piórek
AKT „Samuraj” Gniezno
 2.Agnieszka Sajdutka AKT Rzeszów
 3.Maja WójcikOK Byczyna
 3.Barbara Gołębiewska
IKT Włocławek
 
Kumite indywidualne
kobiet
 1. Adrianna Bromek
 KK Pruszków
 2. Agnieszka Sajdutka   AKT Rzeszów
 3. Klaudia Piórek AKT „Samuraj” Gniezno
 3. Barbara Gołębiewska IKT Włocławek
 
Ko-go kumite
mężczyzn
 1.Piotr Dzierżanowski
IKT Włocławek
 2.Karol SuraAKT Rzeszów
 3.Mateusz Szelągowski
UKKT „Praga-Południe” Warszawa
 3.Kacper Kaźmierski
KK „44” Łódź
 
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Piotr Dzierżanowski IKT Włocławek
 2. Kajetan Słowikowski 
 KK Pruszków
 3. Maciej Medyński KK Pruszków
 3. Kacper Kaźmierski
 KK „44” Łódź
 
 Kumite drużynowe
mężczyzn
 1.Dawid Rojowski, Szymon Niklewicz, Tomasz Sarnicki
Kluczborski KK
 2.Kacper Kaźmierski, Jakub Bykowski, Marcin Ałaszewski, Hubert WylazłowskiKK „44” Łódź
 3.Maciej Medyński, Kajetan Słowikowski, Patryk Chlebicki, Sebastian BielińskiKK Pruszków
 3.Damian Latos, Krzysztof Buczek, Tomasz Ptasznik, Miłosz NowakAKT Niepołomice

 

 

XXII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 20-22 maja 2011 r., Wrocław

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Ko-go kumite
kobiet
 1. Marciniak Justyna
 Lubelski KKT
 2. Cieplińska Marta AKKT Toruń
 3. Niewczas Marta
 KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 3. Baranowska Małgorzata Lubelski KKT
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Tomasik Damian
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Kawecki Kasper
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Skwarski Bartosz Lubelski KKT
 3. Pawlik Damian
 KK Pruszków
    
Kumite drużynowe
mężczyzn
 1. Łukasz Wójcik, Łukasz Radwański, Maciej Kalandyk, Piotr Kuś Kluczborski KK II
 2. Damian Tomasik, Damian Stasiak, Kasper Kawecki, Damian Krzemieniewski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Łukasz Klimczewski, Damian Pawlik, Tomasz Sokoliński, Jakub Malicki KK Pruszków
 3. Daniel Iwanek, Robert Malec, Jan Kłębek, Bartosz Skwarski Lubelski KKT
    
Kata drużynowe
kobiet
 1. Justyna Marciniak, Magda Marciniak, Ewelina Pańczyk
 Lubelski KKT
 2. Joanna Musiał, Anna Mleko, Katrin Kargbo AKT Niepołomice
 3. Sabina Stankowska, Agnieszka Sajdutka, Magdalena Rudnicka AKT Rzeszów
 4. Aleksandra Szpak, Aleksandra Siembab, Agata Żyśko
 Toruński KKT „Kumade”
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda AKT Niepołomice
 2. Szymon Neugebauer, Henryk Pepliński, Bartosz Zaleciński Kluczborski KK
 3. Arkadiusz Kaszuba, Jakub Głąb, Karol Sura AKT Rzeszów
 4. Jakub Malicki, Maciej Medyński, Łukasz Mróz KK Pruszków
    
Fuku-go kobiet 1. Niewczas Marta
 KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Marciniak Justyna Lubelski KKT
 3. Depta Maria TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Stachurska Anna KK Pruszków
    
Fuku-go mężczyzn 1. Stasiak Damian
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Radwański Łukasz Kluczborski KK
 3. Końcowik Sebastian KK „Kontra” Łęknica
 3. Wójcik Łukasz Kluczborski KK
    
Kata indywidualne
kobiet
 1. Marciniak Justyna
 Lubelski KKT
 2. Baranowska Małgorzata Lubelski KKT
 3. Stachurska Anna KK Pruszków
 4. Depta Maria
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1.

  Janusz Paweł

 AKT Niepołomice
 2. Kwieciński Witold AKK Łódź
 3. Wajda Rafał AKT Niepołomice
 4. Jończyk Tomasz AKK Łódź
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Justyna Marciniak, Daniel Iwanek Lubelski KKT I
 2. Maria Depta, Adrian Zwierzchowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Anna Stachurska, Damian Pawlik KK Pruszków
 4. Magda Marciniak, Robert Malec Lubelski KKT II
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Bartosz Skwarski, Jan Kłębek
 Lubelski KKT II
 2. Daniel Iwanek, Robert Malec Lubelski KKT I
 3. Patryk Mucha, Jan Pieczka KKS „Kachi” Łódź
 4. Bartosz Rusin, Jakub Głąb AKT Rzeszów
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
kobiet
 1. Rudnicka Magdalena AKT Rzeszów
 2. Gorzka Aleksandra KK Pruszków
 3. Sowa Maria
 MUKS Bytom
 4. Sajdutka Agnieszka AKT Rzeszów
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Głąb Jakub
 AKT Rzeszów
 2. Kaszuba Arkadiusz 
 AKT Rzeszów
 3. Zwierzchowski Adrian TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4. Sura Karol 
 AKT Rzeszów
    
Fuku-go kobiet 1. Sajdutka Agnieszka AKT Rzeszów
 2. Rózga Julia 
 AKK Łódź
 3. Mielnik Magdalena
 Kościerski KK
 3. Florecka Martyna Kluczborski KK
    
Fuku-go mężczyzn 1. Pieczka Jan KKS „Kachi” Łódź
 2. Skrzydlak Jakub Ozorkowski KK
 3. Szeliga Bartłomiej
 FKK Biłgoraj
 3. Rojowski Dawid
 Kluczborski KK
    
Ko-go kumite
kobiet
 1. Gorzka Aleksandra KK Pruszków
 2. Rudnicka Magdalena
 AKT Rzeszów
 3. Rzepecka Klaudia Ozorkowski KK
 3. Florecka Martyna Kluczborski KK
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Pieczka Jan KKS „Kachi” Łódź
 2. Szeliga Bartłomiej 
 FKK Biłgoraj
 3. Skrzydlak Jakub
 Ozorkowski KK
 3. Kazimierski Kacper 
 KK „44” Łódź
    
 Kumite drużynowe
mężczyzn
 1. Kajetan Słowikowski, Maciej Medyński, Patryk Chlebicki KK Pruszków I 
 2. Sebastian Skiba, Cezary Osieł, Bartłomiej Szeliga FKK Biłgoraj
 3. Łukasz Mróz, Kamil Kowalski, Kamil Pasik, Sebastian Bieliński KK Pruszków II
 3. Artur Chocholski, Konrad Józefczyk, Racibor Dzienisz KK Wejherowo 

 

 

XXI Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 21-23 maja 2010 r., Bydgoszcz

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Ko-go kumite
kobiet
 1.Marta Niewczas
KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2.Justyna MarciniakLubelski KKT
 3.Małgorzata BaranowskaLubelski KKT
 3.Barbara MarciniakLubelski KKT
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Daniel Iwanek Lubelski KKT
 2. Marek Żyłka AKT Rzeszów
 3. Bartosz Skwarski Lubelski KKT
 3. Robert Malec Lubelski KKT
    
Kumite drużynowe
mężczyzn
 1.

 Wójcik Łukasz, Radwański Łukasz, Kalandyk Maciej, Kuś Piotr

 Kluczborski KK
 2. Tomasik Damian, Stasiak Damian, Krzemieniewski Damian, Kawecki Kasper TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Iwanek Daniel, Malec Robert, Skwarski Bartosz, Batorski Sebastian Lubelski KKT I
 3. Welfle Jacek, Chyrek Bartosz, Wenta Arkadiusz, Drewa Szymon KK Gdynia
    
Kata drużynowe
kobiet
 1. Marciniak Justyna, Marciniak Barbara, Baranowska Małgorzata
 Lubelski KKT
 2. Musiał Joanna, Kargbo Katrin, Mleko Anna MKS „Spartakus” Niepołomice
 3. Florkiewicz Aneta, Sajdutka Agnieszka, Rudnicka Magda AKT Rzeszów
 4. Sakowicz Ilona, Rybak Małgorzata, Pańczyk Ewelina Zamojski KKT
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Janusz Paweł, Janusz Michał, Wajda Rafał
 MKS „Spartakus” Niepołomice
 2. Kwieciński Witold, Jończyk Tomasz, Kamecki Ariel AKK Łódź
 3. Chałas Marcin, Kozłowski Rafał, Mrożewski Marek KK „44” Łódź
 4. Cytrowski Robert, Skrzydlak Jakub, Kowalski Jakub Ozorkowski KK
    
Fuku-go kobiet 1. Baranowska Małgorzata  Lubelski KKT
 2. Stachurska Anna KK Pruszków
 3. Niewczas Marta KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 3. Marciniak Justyna Lubelski KKT
    
Fuku-go mężczyzn 1. Radwański Łukasz Kluczborski KK
 2. Wójcik Łukasz Kluczborski KK
 3. Welfle Jacek
 KK Gdynia
 3. Stasiak Damian TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Kata indywidualne
kobiet
 1. Małgorzata Baranowska
 Lubelski KKT
 2. Justyna Marciniak Lubelski KKT
 3. Maria Depta TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4. Anna Kulczyńska
 TKKT „Kumade” Toruń
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Paweł Janusz MKS „Spartakus” Niepołomice
 2. Witold Kwieciński AKK Łódź
 3. Rafał Wajda MKS „Spartakus” Niepołomice
 4. Damian Karwacki
 AKK Łódź
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Marciniak Justyna, Iwanek Daniel Lubelski KKT I
 2. Dec Aleksandra, Karwacki Damian AKK Łódź
 3. Marciniak Barbara, Malec Robert Lubelski KKT II
 4. Depta Maria, Zwierzchowski Adrian TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Skwarski Bartosz, Urbaniak Łukasz Lubelski KKT I
 2. Michałek Tomasz, Mucha Patryk AKK Łódź
 3. Cytrowski Robert, Skrzydlak Jakub Ozorkowski KK
 4. Iwanek Daniel, Malec Robert Lubelski KKT II
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
kobiet
 1. Magdalena Rudnicka
 AKT Rzeszów
 2. Aleksandra Gorzka
 KK Pruszków
 3. Maria Sowa 
 MUKS Bytom
 4. Patrycja Blindow KK Wejherowo
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Kamil Wardencki   AKKT Toruń
 2. Henryk Pepliński
 Kluczborski KK
 3. Adrian Zwierzchowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 4. Bartosz Zaleciński Kluczborski KK
    
Fuku-go kobiet 1. Magdalena Rudnicka AKT Rzeszów
 2. Marta Depta TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Patrycja Blindow
 KK Wejherowo
 3. Martyna Florecka Kluczborski KK
    
Fuku-go mężczyzn 1. Tomasz Michałek
 AKK Łódź
 2. Jakub Głąb AKT Rzeszów
 3. Jakub Skrzydlak Ozorkowski KK
 3. Mikołaj Radziszewski
 KK Pruszków
    
Ko-go kumite
kobiet
 1. Maria Depta
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Diana Grab 
 UKSKT Kraśnik
 3. Paulina Skiba
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Paula Bakiera KK Pruszków
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Jan Pieczka
 KKS „Kachi” Łódź
 2. Hubert Palak
 Biłgorajski KKT
 3. Bartłomiej Szeliga Biłgorajski KKT
 3. Adrian Zwierzchowski
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
 Kumite drużynowe
mężczyzn
 1. Szeliga Bartłomiej, Gircza Michał, Palak Hubert, Stępień Przemysław Biłgorajski KKT
 2. Malicki Jakub, Radziszewski Mikołaj, Kowalski Kamil KK Pruszków
 3. Grąd Mariusz, Sobociński Adam, Wiktor Marcin, Smuga Adam KK „44” Łódź
 3. Skrzydlak Jakub, Cytrowski Robert, Kowalski Jakub Ozorkowski KK

 

 

XX Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 23-24 maja 2009 r., Lublin

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
Ko-go kumite
kobiet
 1. Marta Niewczas  KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Anna Stachurska  KK Pruszków
 3. Małgorzata Rybak  Zamojski KKT
 3. Barbara Marciniak  Lubelski KKT
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Łukasz Wójcik  Kluczborski KK
 2. Damian Stasiak  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Łukasz Radwański  Kluczborski KK
 3. Paweł Janusz  MKS „Spartakus” Niepołomice
    
Kumite drużynowe
mężczyzn
 1. Daniel Iwanek, Robert Malec, Bartosz Skwarski, Łukasz Urbaniak Lubelski KKT
 2. Łukasz Wójcik, Łukasz Radwański, Maciej Kalandyk, Piotr Kuś Kluczborski KK
 3. Jacek Welfle, Bartosz Chyrek, Sebastian Górski, Szymon Drewa KK Gdynia
 3. Damian Tomasik, Damian Stasiak, Damian Krzemieniewski, Michał Racki TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
    
Kata drużynowe
kobiet
 1. Anna Mleko, Joanna Musiał, Katrin Karhbo MKS „Spartakus” Niepołomice
 2. Ewelina Pańczyk, Ilona Sakowicz, Małgorzata Rybak Zamojski KKT
 3. Justyna Marciniak, Barbara Marciniak, Magda Marciniak Lubelski KKT
 4. Magdalena Rudnicka, Agnieszka Sajdutka, Aneta Florkiewicz AKT Rzeszów
    
Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda MKS „Spartakus” Niepołomice
 2. Witold Kwieciński, Tomasz Jończyk, Ariel Kamecki AKK Łódź
 3. Marcin Chałas, Rafał Kozłowski, Marek Mrożewski KK "44" Łódź
 4. Bartosz Rusin, Arkadiusz Kaszuba, Jakub Głąb AKT Rzeszów
    
Fuku-go kobiet 1. Justyna Marciniak Lubelski KKT
 2. Anna Stachurska  KK Pruszków
 3. Małgorzata Baranowska  KKT Gdynia
 3. Barbara Marciniak  Lubelski KKT
    
Fuku-go mężczyzn 1. Daniel Iwanek  Lubelski KKT
 2. Jacek Welfle  KK Gdynia
 3. Łukasz Radwański  Kluczborski KK
 3. Jan Kłębek  Zamojski KKT
    
Kata indywidualne
kobiet
 1. Iwona Karwacka  AKK Łódź
 2. Anna Kulczyńska  TKKT "Kumade" Toruń
 3. Marta Cieplińska  AKKT Toruń
 4. Ilona Sakowicz  Zamojski KKT
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Paweł Janusz MKS „Spartakus” Niepołomice
 2. Piotr Kulczyński  AKK Łódź
 3. Marcin Kotas  SK "Nidan" Zielona Góra
 4. Daniel Iwanek  Lubelski KKT
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Dominika Florczak, Damian Stasiak TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Aleksandra Dec, Damian Karwacki AKK Łódź
 3. Justyna Marciniak, Sebastian Batorski Lubelski KKT
 4. Anna Stachurska, Damian Pawlik KK Pruszków
    
En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Łukasz Urbaniak, Bartosz Skwarski Lubelski KKT
 2. Damian Hasikowski, Patryk Mucha AKK Łódź
 3. Marcin Chałas, Rafał Kozłowski KK "44" Łódź
 4. Rafał Michalak, Łukasz Bernaciński UKS SKT Piotrków Trybunalski
    
 Juniorzy
    
Kata indywidualne
kobiet
 1. Maria Depta  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Emilia Drozdek  KKS „Kachi” Łódź
 3. Paulina Bromek  KK Pruszków
 4. Paula Bakiera  UKS „Bursa” Puławy
    
Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Kamil Wardencki  AKKT Toruń
 2. Patryk Mucha  AKK Łódź
 3. Henryk Pepliński  Kluczborski KK
 4. Tomasz Michałek  AKK Łódź
    
Fuku-go kobiet 1. Maria Depta  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Dominika Florczak  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Paulina Bromek  KK Pruszków
 3. Julita Twyrdy  KKT „Orzeł” Poznań
    
Fuku-go mężczyzn 1. Damian Hasikowski AKK Łódź
 2. Henryk Pepliński  Kluczborski KK
 3. Tomasz Michałek  AKK Łódź
 3. Jakub Malicki  KK Pruszków
    
Ko-go kumite
kobiet
 1. Dominika Florczak  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 2. Maria Depta  TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 3. Paulina Bromek  KK Pruszków
 3. Paulina Kaukiel  Łódzki KKT
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Marek Żyłka  AKT Rzeszów
 2. Tomasz Michałek  AKK Łódź
 3. Marek Martynowicz  Zakopiański KKT
 3. Szymon Guzik  MKS „Spartakus” Niepołomice
    
 Kumite drużynowe
mężczyzn
 1. Patryk Mucha, Tomasz Michałek, Damian Hasikowski, Michał Szostak AKK Łódź
 2. Jakub Malicki, Mikołaj Radziszewski, Patryk Kończak KK Pruszków
 3. Sebastian Kaczor, Bartłomiej Kasprzak, Hubert Palak, Maksymilian Kozłowski Lubelski KKT
 3. Szymon Guzik, Daniel Nowak, Bartosz Jachta, Łukasz Hytroś MKS „Spartakus” Niepołomice

 

 

XIX Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 11-12 kwietnia 2008 r., Włocławek

wydrukuj listę wyników

 

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy   
    
 Fuku-go
 kobiet
 1.

 Małgorzata Baranowska

 KKT Gdynia
 2. Anna Stachurska  KK Pruszków
 3. Barbara Marciniak Lubelski KKT
 3. Ewelina Pańczyk  Zamojski KKT
    
 Fuku-go
 mężczyzn
 1. Daniel Iwanek Lubelski KKT
 2. Łukasz Wójcik  Kluczborski KK
 3. Marcin Kotas  SK "Nidan" Zielona Góra
 3. Bartosz Chyrek  KK Gdynia
    
 Ko-go kumite
 kobiet
 1. Marta Niewczas KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Barbara Marciniak  Lubelski KKT
 3. Anna Ranoszek  KKT "Orzeł" Poznań
 3. Aleksandra Dec  AKK Łódź
    
Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Marcin Kotas  SK "Nidan" Zielona Góra
 2. Łukasz Wójcik  Kluczborski KK
 3. Bartosz Chyrek  KK Gdynia
 3. Sebastian Końcowik  KK "Kontra" Łęknica
    
 Kumite drużynowe 1. Piotr Kuś, Łukasz Wójcik, Łukasz Radwański, Bartosz Cholewka Kluczborski KK
 2. Daniel Iwanek, Bartosz Skwarski, Robert Malec, Łukasz Urbaniak Lubelski KKT
 3. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda, Sławomir Kleczewski MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Bartosz Chyrek, Dariusz Brud, Sebastian Górski, Jacek Welfle KK Gdynia
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Katarzyna Krzywańska AKK Łódź
 2. Iwona Karwacka  AKK Łódź
 3. Anna Kulczyńska  Toruński KKT "Kumade"
 4. Małgorzata Baranowska  KKT Gdynia
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Paweł Janusz  MKS "Spartakus" Niepołomice
 2. Damian Karwacki  AKK Łódź
 3. Rafał Wajda  MKS "Spartakus" Niepołomice
 4. Witold Kwieciński AKK Łódź
    
 Juniorzy   
  

 

 
 Fuku-go
 kobiet
 1. Karolina Skwarska  Tomaszowski KKT
 2. Magdalena Pieczka  KKS "Kachi" Łódź
 3. Marta Kawecka  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 3. Paulina Bromek  KK Pruszków
    
 Fuku-go
 mężczyzn
 1.  Damian Stasiak TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 2. Damian Tomasik  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 3. Rafał Kozłowski  KK "44" Łódź
 3. Michał Wierzbicki  KK "44" Łódź
    
 Ko-go kumite
 kobiet
 1. Karolina Skwarska  Tomaszowski KKT
 2. Aneta Nowacka  Ozorkowski KK
 3. Magdalena Pieczka  KKS "Kachi" Łódź
 3. Marta Kawecka  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
    
 Kumite indywidualne
 mężczyzn
 1. Damian Tomasik TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 2. Damian Stasiak  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 3. Rafał Kozłowski  KK "44" Łódź
 3. Maciej Szcząchor  KK Pruszków
    
 Kumite drużynowe 1. Damian Tomasik, Damian Stasiak, Damian Krzemieniewski TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 2. Rafał Kozłowski, Michał Wierzbicki, Michał Radke KK "44" Łódź
 3. Sebastian Kaczor, Paweł Szeliga, Tomasz Styk Lubelski KKT
 3. Szymon Guzik, Dawid Gawliński, Mateusz Sendorek MKS "Spartakus" Niepołomice
    
 Kata indywidualne
 kobiet
 1. Karolina Skwarska Tomaszowski KKT
 2. Gabriela Felsztukier  KKS "Kachi" Łódź
 3. Magdalena Pieczka  KKS "Kachi" Łódź
 4. Ewelina Miller  KKS "Kachi" Łódź
    
 Kata indywidualne
 mężczyzn
 1. Rafał Kozłowski  KK "44" Łódź
 2. Damian Stasiak  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 3. Mateusz Ciania  KS "Pszczółka" KT Wieluń
 4. Patryk Mucha  AKK Łódź
    
 Seniorzy i juniorzy   
    

 En-bu
 kobieta/mężczyzna

 1. Aleksandra Dec, Damian Karwacki AKK Łódź
 2. Justyna Marciniak, Sebastian Batorski Lubelski KKT
 3. Beata Maciejewska, Łukasz Urbaniak Lubelski KKT
 4. Anna Stachurska, Łukasz Klimczewski KK Pruszków
    
 En-bu
 mężczyzna/mężczyzna
 1. Krystian Grzejszczak, Michał Wroński Łódzki KKT
 2. Bartosz Skwarski, Łukasz Urbaniak Lubelski KKT
 3. Patryk Mucha, Damian Hasikowski AKK Łódź
 4. Robert Cytrowski, Jakub Skrzydlak Ozorkowski KK
    
 Kata drużynowe
 kobiet
 1. Joanna Musiał, Anna Mleko, Karin Karhbo MKS "Spartakus" Niepołomice
 2. Justyna Marciniak, Barbara Marciniak, Magda Marciniak Lubelski KKT
 3. Agnieszka Sajdutka, Magda Rudnicka, Aneta Florkiewicz AKT Rzeszów
 4. Ilona Sakowicz, Ewelina Pańczyk, Małgorzata Rybak Zamojski KKT
    
 Kata drużynowe
 mężczyzn
 1.  Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda MKS "Spartakus" Niepołomice
 2. Witold Kwieciński, Ariel Kamecki, Tomasz Jończyk AKK Łódź
 3. Mateusz Wanat, Jakub Głąb, Piotr Ramot AKT Rzeszów
 4. Paweł Kałuszka, Marcin Chałas, Marek Mrożewski KK "44" Łódź

 

 

XVIII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 20-21 kwietnia 2007 r., Włocławek

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsceZawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Marta Niewczas KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Małgorzata Baranowska  KKT Gdynia
 3. Ilona Sakowicz  Zamojski KKT 
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Paweł Janusz  MKS "Spartakus" Niepołomice
 2. Damian Karwacki  AKK Łódź
 3. Witold Kwieciński  AKK Łódź
 4. Sebastian Końcowik  KK "Kontra" Łęknica
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Beata Maciejewska  Lubelski KKT
 2. Ilona Sakowicz  Zamojski KKT
 3. Anna Stachurska  KK Pruszków
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Daniel Iwanek  Lubelski KKT
 2. Marcin Kotas  SK "Nidan" Zielona Góra
 3. Rafał Wajda  MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Łukasz Wójcik  Kluczborski KKT
    
 Ko-go kumite
kobiet
 1. Anna Ranoszek  KKT "Orzeł" Poznań
 2. Ilona Sakowicz  Zamojski KKT
 3. Małgorzata Baranowska  KKT Gdynia
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Daniel Iwanek  Lubelski KKT
 2. Bartosz Chyrek  KK Gdynia
 3. Bartosz Skwarski  Lubelski KKT
 3. Łukasz Wójcik  Kluczborski KKT
    
 Kumite drużynowe 1. Piotr Kuś, Łukasz Wójcik, Łukasz Radwański, Bartosz Cholewka Kluczborski KK
 2. Daniel Iwanek, Bartosz Skwarski, Robert Malec, Łukasz Urbaniak Lubelski KKT
 3. Krzysztof Neugebauer, Wojciech Bartosik, Maciej Kowalczyk AKK Łódź
 3. Bartosz Chyrek, Bartosz Domrazek, Sebastian Górski, Jacek Welfle KK Gdynia
    
 Juniorzy
    
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Karolina Skwarska  Tomaszowski KKT
 2. Sandra Szala  KKT Gdynia
 3. Marta Cieplińska  AKKT Toruń
 4. Magdalena Pieczka  KKS "Kachi" Łódź
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Damian Stasiak  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 2. Rafał Kozłowski  KK "44" Łódź
 3. Mateusz Wanat  AKT Rzeszów
 4. Sebastian Miller  KKS "Kachi" Łódź
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Justyna Marciniak  Lubelski KKT
 2. Angelika Witek  KKT Gdynia
 3. Karolina Skwarska  Tomaszowski KKT
 3. Kamila Wlaź  Lubelski KKT
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Damian Tomasik  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 2. Damian Stasiak  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 3. Szymon Drewa  KK Gdynia
 3. Damian Krzemieniewski  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
    
 Ko-go kumite
kobiet
 1.  Marta Cieplińska  AKKT Toruń
 2. Karolina Skwarska  Tomaszowski KKT
 3. Magdalena Jurkowska  KKS "Kachi" Łódź
 3. Magdalena Jabłońska  Ozorkowski KK
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Damian Tomasik  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 2. Szymon Drewa  KK Gdynia
 3. Mateusz Owczarczyk  AKK Łódź
 3. Michał Buss  KKS "Kachi" Łódź
    
 Kumite drużynowe 1. Marek Bury, Paweł Szeliga, Kamil Dziedzic Lubelski KKT
 2. Mateusz Owczarczyk, Michał Radke, Jakub Banaszewski AKK Łódź
 3. Łukasz Aleksak, Szymon Drewa, Tomasz Woss, Mariusz Nizgorski KK Gdynia
 3. Bartosz Rusin, Gabriel Boro, Jacek Zawada, Mateusz Wanat AKT Rzeszów
    
 Seniorzy i juniorzy
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Aleksandra Dec, Damian Karwacki AKK Łódź
 2. Beata Maciejewska, Łukasz Urbaniak Lubelski KKT
 3. Maria Depta, Adrian Zwierzchowski TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 4. Anna Stachurska, Bartłomiej Wykrytowicz KK Pruszków
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Krystian Grzejszczak, Michał Wroński Łódzki KKT
 2. Bartosz Skwarski, Łukasz Urbaniak Lubelski KKT
 3. Tomasz Jończyk, Ariel Kamecki PAKT Łódź
 4. Damian Stasiak, Damian Tomasik TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1.  Ilona Sakowicz, Ewelina Pańczyk, Małgorzata Rybak Zamojski KKT
 2. Agnieszka Sajdutka, Magda Rudnicka, Aneta Florkiewicz AKT Rzeszów
 3. Marta Ziółkowska, Anita Szefler, Iwona Bonisławska KKT "Shodan" Włocławek
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda MKS "Spartakus" Niepołomice
 2. Witold Kwieciński, Ariel Kamecki, Tomasz Jończyk PAKT Łódź
 3. Mateusz Wanat, Jakub Głąb, Piotr Ramot AKT Rzeszów
 4. Paweł Kałuszka, Marcin Chałas, Marek Mrożewski KK "44" Łódź

 

 

XVII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 22-23 kwietnia 2006 r., Łódź

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy
    
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Katarzyna Krzywańska AKK Łódź 
 2. Iwona Furmanek   AKK Łódź 
 3. Barbara Marciniak   Lubelski KKT
 4. Krystyna Rak   MUKS Bytom 
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Paweł Janusz   MKS "Spartakus" Niepołomice 
 2. Piotr Kulczyński   AKK Łódź 
 3. Damian Karwacki   AKK Łódź 
 4. Witold Kwieciński   AKK Łódź 
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Marta Niewczas    KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Karolina Kotala   Łódzki KKT
 3. Beata Maciejewska Lubelski KKT
 3. Barbara Marciniak   Lubelski KKT
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Piotr Kulczyński   AKK Łódź 
 2. Paweł Janusz   MKS "Spartakus" Niepołomice 
 3. Łukasz Wójcik Kluczborski KKT
 3. Marcin Kotas   SKS "Nidan" Zielona Góra 
    
 Ko-go kumite
kobiet
 1. Beata Maciejewska   Lubelski KKT
 2. Małgorzata Baranowska   KKT Gdynia 
 3. Karolina Kotala   Łódzki KKT
 3. Anna Ranoszek   KKT "Orzeł" Poznań
    
 Ko-go kumite
mężczyzn
 1. Bartosz Skwarski  Lubelski KKT
 2. Bartosz Chyrek   KK Gdynia
 3. Daniel Iwanek   Lubelski KKT
 3. Paweł Janusz   MKS "Spartakus" Niepołomice 
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Marta Niewczas   KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Karolina Kotala   Łódzki KKT
 3. Beata Maciejewska   Lubelski KKT
 3. Anna Ranoszek   KKT "Orzeł" Poznań 
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Bartosz Chyrek  KK Gdynia
 2. Daniel Iwanek Lubelski KKT
 3. Łukasz Wójcik   Kluczborski KKT
 3. Łukasz Lenart   TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki 
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Iwona Furmanek, Katarzyna Krzywańska, Joanna Szeremeta AKK Łódź 
 2. Barbara Marciniak, Magda Marciniak, Justyna Marciniak   Lubelski KKT
 3. Anna Szklarz, Monika Miłuch, Aneta Zatwarnicka SKS "Nidan" Zielona Góra 
 4. Dominika Bolechowska, Barbara Stachoń, Izabela Powroźnik   Zakopiański KKT
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer AKK Łódź 
 2. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda   MKS "Spartakus" Niepołomice 
 3. Paweł Kałuszka, Marcin Chałas, Marek Mrożewski   KK "44" Łódź
 4. Mateusz Wanat, Artur Kusak, Piotr Ramot   AKT Rzeszów
    
 Kumite drużynowe 1. Daniel Iwanek, Bartosz Skwarski, Robert Malec, Łukasz Urbaniak  Lubelski KKT
 2. Bartosz Chyrek, Dariusz Brud, Sebastian Górski, Jacek Welfle KK Gdynia
 3. Michał Racki, Sebastian Ziembikiewicz, Piotr Figura, Łukasz Lenart  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki 
 3. Łukasz Wójcik, Łukasz Radwański, Maciej Kalandyk   Kluczborski KKT
    

 En-bu
kobieta/mężczyzna

 1. Beata Maciejewska, Łukasz Urbaniak Lubelski KKT I
 2. Katarzyna Krzywańska, Piotr Kulczyński   AKK Łódź I
 3. Maria Depta, Adrian Zwierzchowski   TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki I
 4. Anna Obłój, Adam Kowalski   Kluczborski KKT
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Krystian Grzejszczak, Michał Wroński   Łódzki KKT
 2. Sebastian Ferenc, Jakub Midel   KK "44" Łódź
 3. Bartosz Skwarski, Łukasz Urbaniak   Lubelski KKT
 4. Dawid Borodo, Maciej Benderski  SKS "Nidan" Zielona Góra I
    
 Juniorzy
    
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Justyna Marciniak  Lubelski KKT
 2. Anna Stachurska   KK Pruszków
 3. Anna Szklarz   SKS "Nidan" Zielona Góra 
 4. Agata Jażdżewska   KK Gdynia
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Mateusz Wanat   AKT Rzeszów
 2. Paweł Sawicki   Kluczborski KKT
 3. Jan Kłębek   Zamojski KKT
 4. Kasper Kawecki   AKK Łódź 
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Magdalena Nowicka   KKS "Kachi" Łódź
 2. Beata Wierzba   OK Byczyna
 3. Marta Cieplińska   AKKT Toruń
 3. Magdalena Jabłońska   Ozorkowski KK
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Konrad Wójcik   FKK Biłgoraj
 2. Rafał Jędrzejczyk   KK "44" Łódź
 3. Kasper Kawecki   AKK Łódź
 3. Gaweł Bogus   KK "44" Łódź
    
 Ko-go kumite
kobiet
 1. Justyna Marciniak  Lubelski KKT
 2. Marta Cieplińska   AKKT Toruń
 3. Magdalena Jabłońska   Ozorkowski KK
 3. Anna Stachurska   KK Pruszków
    
 Ko-go kumite
mężczyzn
 1. Jan Kłębek   Zamojski KKT
 2. Michał Buss   KKS "Kachi" Łódź
 3. Bartłomiej Wykrytowicz   KK Pruszków
 3. Arkadiusz Rogowski   Włocławski KKT
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Justyna Marciniak  Lubelski KKT
 2. Ewelina Pańczyk   Zamojski KKT
 3. Magdalena Nowicka  KKS "Kachi" Łódź
 3. Magdalena Jabłońska   Ozorkowski KK
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Jan Kłębek Zamojski KKT
 2. Rafał Jędrzejczyk   KK "44" Łódź
 3. Konrad Wójcik   FKK Biłgoraj
 3. Marek Bury   Lubelski KKT
    
 Kumite drużynowe 1. Szymon Drewa, Łukasz Foltyn, Łukasz Aleksak KK Wejherowo
 2. Marek Bury, Sebastian Batorski, Kamil Mendzelewski Lubelski KKT
 3. Kasper Kawecki, Mateusz Owczarczyk, Mikołaj Lewandowski, Maciej Kowalczyk  AKK Łódź 
 3. Arkadiusz Rogowski, Wojciech Czerwiński, Łukasz Napora, Daniel Karpiński Włocławski KKT

 

 

XVI Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 15-16 kwietnia 2005 r., Rzeszów

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy   
    
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Katarzyna Krzywańska  AKK Łódź
 2. Iwona Furmanek  AKK Łódź
 3. Joanna Szeremeta  AKK Łódź
 4. Anna Kulczyńska  Toruński KKT "Kumade"
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Paweł Janusz  MKS "Spartakus" Niepołomice
 2. Damian Karwacki  AKK Łódź
 3. Piotr Kulczyński   AKK Łódź
 4. Witold Kwieciński   AKK Łódź
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Marta Niewczas  KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Karolina Kotala  Łódzki KKT
 3. Agnieszka Freda   TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 3. Barbara Marciniak  Lubelski KKT
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Paweł Janusz  MKS "Spartakus" Niepołomice
 2. Piotr Kulczyński  AKK Łódź
 3. Daniel Iwanek  Lubelski KKT
 3. Jacek Dumka   TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Karolina Kotala  Łódzki KKT
 2. Agnieszka Freda   TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 3. Małgorzata Pakuła  MUKS Bytom
 3. Marta Niewczas  KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Łukasz Wójcik  Kluczborski KKT
 2. Marcin Kotas SKS "Nidan" Zielona Góra
 3. Sebastian Górski   KK Gdynia
 3. Daniel Iwanek   Lubelski KKT
    
 Kumite drużynowe 1. Sebastian Górski, Bartosz Chyrek, Dariusz Brud, Jacek Welfle  KK Gdynia
 2. Łukasz Wójcik, Łukasz Radwański, Maciej Kalandyk, Piotr Kuś  Kluczborski KKT
 3. Krzysztof Neugebauer, Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Wojciech Bartosik  AKK Łódź
 3. Jacek Dumka, Michał Racki, Michał Kłysiak, Łukasz Lenart  TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
    
 Juniorzy   
    
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Małgorzata Baranowska   KKT Gdynia
 2. Katarzyna Stadnik  Lubelski KKT
 3. Anna Stachurska   KK Pruszków
 4. Magdalena Nowicka  KKS "Kachi" Łódź 
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1.  
 Sebastian Ferenc 
  KK "44" Łódź 
 2. Karol Wójcik   FKK Biłgoraj 
 3. Bartłomiej Antoniak   CPSiR "Dragon" Poddębice 
 4. Paweł Larwa   FKK Biłgoraj 
    
 Fuku-go
kobiet
 1.  
  Katarzyna Stadnik 
 Lubelski KKT
 2. Małgorzata Baranowska   KKT Gdynia
 3. Magdalena Nowicka   KKS "Kachi" Łódź 
 3. Monika Banasiak   Ozorkowski KK 
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Sebastian Ferenc   KK "44" Łódź 
 2. Rafał Jędrzejczyk   KK "44" Łódź 
 3. Bartosz Cholewka   Kluczborski KKT
 3. Gor Grigorjan Ozorkowski KK 
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Małgorzata Adamczyk   Ozorkowski KK 
 2. Anna Stachurska   KK Pruszków
 3. Anna Więch   KK Pruszków
 3. Katarzyna Stadnik   Lubelski KKT
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Michał Pytko  Pabianicki KK 
 2. Łukasz Foltyn   KK Gdynia
 3. Rafał Jędrzejczyk   KK "44" Łódź 
 3. Sebastian Ferenc   KK "44" Łódź 
    
 Kumite drużynowe 1. Sebastian Ferenc, Rafał Jędrzejczyk, Gaweł Bogus, Jacek Nagórski  KK "44" Łódź 
 2. Krzysztof Pastuszak, Jan Kłębek, Jakub Sobka, Grzegorz Rusin Zamojski KKT 
 3. Piotr Czoska, Gor Grigorjan, Łukasz Kacprzak  Ozorkowski KK 
 3. Bartosz Cholewka, Paweł Sawicki, Dawid Guzik   Kluczborski KKT
    
 Seniorzy i juniorzy   
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Joanna Szeremeta, Katarzyna Krzywańska, Iwona Furmanek  AKK Łódź
 2. Barbara Marciniak, Magda Marciniak, Justyna Marciniak   Lubelski KKT
 3. Anna Szklarz, Monika Miłuch, Aneta Zatwarnicka   SKS "Nidan" Zielona Góra
 4. Beata Maciejewska, Katarzyna Stadnik, Ilona Sakowicz   Lubelski KKT II
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Damian Karwacki, Piotr Kulczyński, Krzysztof Neugebauer   AKK Łódź
 2. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda  MKS "Spartakus" Niepołomice 
 3. Paweł Kałuszka, Marcin Chałas, Marek Mrożewski   KK "44" Łódź 
 4. Mateusz Wanat, Artur Kusak, Piotr Ramot   AKT Rzeszów
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Maja Ostrowska, Marcin Kotas   SKS "Nidan" Zielona Góra IV
 2. Katarzyna Krzywańska, Piotr Kulczyński AKK Łódź
 3. Aneta Fiebig, Sebastian Końcowik SKS "Nidan" Zielona Góra
 4. Beata Maciejewska, Łukasz Urbaniak  Lubelski KKT
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Michał Wroński, Krystian Grzejszczak   Łódzki KKT
 2. Łukasz Kuśmierz, Łukasz Urbaniak Lubelski KKT
 3. Damian Stasiak, Damian Tomasik TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki
 4. Tomasz Mojzyk, Cezary Wiliński   Włocławski KKT 

 

 

XV Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 16-17 kwietnia 2004 r., Włocławek

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy   
    
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Katarzyna Krzywańska AKK Łódź
 2. Iwona Furmanek  AKK Łódź
 3. Joanna Szeremeta  AKK Łódź
 4. Anna Kulczyńska  AKK Łódź
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. 
 Damian Karwacki
 AKK Łódź
 2. Paweł Janusz  MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Mariusz Wygonowski  KSKT "Sakura" Łódź
 4. Łukasz Kuśmierz  Zamojski KKT
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Marta Niewczas  KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Karolina Kotala  KKS "Kachi" Łódź
 3. Beata Maciejewska  Lubelski KKT
 3. Barbara Marciniak  Lubelski KKT
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Piotr Kulczyński  AKK Łódź
 2. Paweł Janusz MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Daniel Iwanek  Lubelski KKT
 3. Krystian Grzejszczak  Łódzki KKT
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Anna Kulczyńska  AKK Łódź
 2. Aleksandra Dec  AKK Łódź
 3. Marta Niewczas  KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 3. Barbara Marciniak  Lubelski KKT
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Jacek Dumka  TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 2. Michał Racki  TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 3. Mariusz Wolski  Włocławski KKT
 3. Marek Błaszczyk  TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
    
 Kumite drużynowe 1. Dariusz Brud, Sebastian Górski, Jacek Welfle, Bartosz Chyrek  KK Gdynia
 2. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda, Mateusz Bąk MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Norbert Pawlik, Łukasz Klimczewski, Tomasz Sokoliński, Marcin Sokoliński KK Pruszków
 3. Łukasz Kuś, Maciej Kalandyk, Łukasz Radwański, Łukasz Wójcik  Kluczborski KK
    
 Juniorzy   
    
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Małgorzata Baranowska  KKT Gdynia
 2. Julia Sadowska  AKK Łódź
 3. Iga Typiak  Zamojski KKT
 4. Katarzyna Stadnik  Lubelski KKT
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Bartosz Skwarski Tomaszowski KKT 
 2. Bartosz Michałowski  Pabianicki KK
 3. Sebastian Ferenc  KK "44" Łódź
 4. Łukasz Świątek Pabianicki KK
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Małgorzata Baranowska  KKT Gdynia
 2. Maria Charlęska  KK Wejherowo
 3. Monika Jędrzejczyk  KK "44" Łódź
 3. Katarzyna Stadnik  Lubelski KKT
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Bartosz Skwarski  Tomaszowski KKT 
 2. Sebastian Ferenc  KK "44" Łódź
 3. Bartosz Żbikowski  KK Wesoła
 3. Rafael Grigorian  Ozorkowski KK
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Monika Jędrzejczyk KK "44" Łódź
 2. Monika Miłuch  SKS "Nidan" Zielona Góra
 3. Katarzyna Stadnik Lubelski KKT
 3. Aleksandra Bryl  KKT "Orzeł" Poznań
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Bartosz Żbikowski  KK Wesoła
 2. Bartosz Cholewka  Kluczborski KK
 3. Dawid Borodo  SKS "Nidan" Zielona Góra
 3. Sebastian Ferenc  KK "44" Łódź
    
 Kumite drużynowe 1. Bartosz Michałowski, Łukasz Świątek, Jakub Ruszer  Pabianicki KK
 2.  Grzegorz Rusin, Jakub Sobka, Krzysztof Pastuszak  Zamojski KKT
 3. Cezary Wiliński, Dawid Jędrzejewski, Marek Piątkowski  Włocławski KKT
 3. Piotr Kuś, Bartosz Cholewka, Dawid Guzik  Kluczborski KK
    
 Seniorzy i juniorzy   
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Joanna Szeremeta, Anna Kulczyńska, Katarzyna Krzywańska   AKK Łódź
 2. Beata Maciejewska, Katarzyna Stadnik, Wiktoria Garasim   Lubelski KKT
 3. Aneta Zatwarnicka, Marta Kubiak, Monika Miłuch SKS "Nidan" Zielona Góra
 4. Krystyna Rak, Zofia Gałuszko, Małgorzata Pakuła MUKS Bytom 
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Krzysztof Neugebauer, Damian Karwacki, Piotr Kulczyński   AKK Łódź
 2. Łukasz Kuśmierz, Łukasz Urbaniak, Szymon Łojek  Zamojski KKT
 3. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda   MKS "Spartakus" Niepołomice
 4. Sebastian Końcowik, Marcin Kotas, Sebastian Ryglewski   SKS "Nidan" Zielona Góra
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Maja Ostrowska, Bartłomiej Antoniak   CPSiR "Dragon" Poddębice
 2. Aneta Fiebig, Sebastian Końcowik SKS "Nidan" Zielona Góra
 3. Monika Miłuch, Emil Olewicz SKS "Nidan" Zielona Góra
 4. Barbara Marciniak, Daniel Iwanek   Lubelski KKT
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.

 Michał Wroński, Krystian Grzejszczak 

 Łódzki KKT
 2. Marcin Kotas, Sebastian Końcowik SKS "Nidan" Zielona Góra
 3. Łukasz Kuśmierz, Łukasz Urbaniak Zamojski KKT
 4. Cezary Wiliński, Tomasz Mojzyk  Włocławski KKT

 

 

XIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 11-13 kwietnia 2003 r., Puławy

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy   
 Kata indywidualne
kobiet
 1.

 Iwona Furmanek

 AKK Łódź
 2. Katarzyna Krzywańska  AKK Łódź
 3. Anna Kulczyńska  AKK Łódź
 4. Joanna Szeremeta  AKK Łódź
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1.

  Damian Karwacki

 AKK Łódź
 2. Mariusz Wygonowski  UKS SP 12 Łódź
 3. Michał Wroński  Łódzki KKT
 4. Marcin Kotas  SKS "Nidan" Zielona Góra
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1.

 Marta Niewczas

 KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Karolina Kotala  KKS "Kachi" Łódź
 3. Agnieszka Freda TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 3. Katarzyna Łuczak  AKK Łódź
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.

 Łukasz Wójcik

 Kluczborski KK
 2. Marcin Kotas  SKS "Nidan" Zielona Góra
 3. Michał Kłysiak  TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 3. Jacek Dumka  TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
    
 Fuku-go
kobiet
 1.

 Marta Niewczas

 KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 2. Anna Kulczyńska  AKK Łódź
 3. Karolina Kotala KKS "Kachi" Łódź
 3. Katarzyna Łuczak  AKK Łódź
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1.

 Piotr Kulczyński

 AKK Łódź
 2. Paweł Janusz  MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Krystian Grzejszczak  Łódzki KKT
 3. Łukasz Radwański  Kluczborski KK
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1.

 Iwona Furmanek, Joanna Szeremeta, Anna Kulczyńska

 AKK Łódź
 2. Katarzyna Krzywańska, Dominika Rosiak, Aleksandra Dec AKK Łódź
 3. Magdalena Racek, Izabela Szlązak, Monika Jędrzejczyk UKS 44 Łódź
 4. Zofia Gałuszko, Krystyna Rak, Małgorzata Pakuła MUKS Bytom
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1.

 Krzysztof Neugebauer, Andrzej Zarzeczny, Damian Karwacki

 AKK Łódź
 2. Krystian Grzejszczak, Michał Wroński, Wiktor Kulczyński Łódzki KKT
 3. Łukasz Urbaniak, Łukasz Kuśmierz, Szymon Łojek Zamojski KKT
 4. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda MKS "Spartakus" Niepołomice
    
 Kumite drużynowe
mężczyzn
 1.

 Jacek Dumka, Łukasz Lenart, Marek Błaszczyk, Michał Kłysiak

 TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 2. Krzysztof Neugebauer, Piotr Kulczyński, Damian Karwacki, Bartłomiej Cieleban AKK Łódź
 3. Paweł Janusz, Michał Janusz, Sławomir Kleczewski MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Sebastian Górski, Jacek Welfle, Bartosz Chyrek KK Gdynia
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1.

 Maja Ostrowska, Maciej Grubski

 CPSiR "DRAGON" Poddębice
 2. Katarzyna Łuczak, Rafał Michalak AKK Łódź
 3. Aneta Fiebig, Sebastian Końcowik SKS "Nidan" Zielona Góra
 4. Martyna Pawlak, Michał Racki Ozorkowski KK
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1.

 Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski

 CPSiR "DRAGON" Poddębice
 2. Michał Wroński, Wiktor Kulczyński Łódzki KKT
 3. Marcin Kotas, Sebastian Końcowik SKS "Nidan" Zielona Góra
 4. Łukasz Urbaniak, Łukasz Kuśmierz Zamojski KKT
    
 Juniorzy   
 Kata indywidualne
kobiet
 1.

 Maja Ostrowska

 CPSiR "DRAGON" Poddębice
 2. Beata Maciejewska  Lubelski KKT
 3. Wiktoria Garasim  Tomaszowski KKT
 4. Iga Typiak  Zamojski KKT
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1.

 Łukasz Kuśmierz

 Zamojski KKT
 2. Witold Kwieciński  AKK Łódź
 3. Bartosz Michałowski  Pabianicki KK
 4. Łukasz Świątek  Pabianicki KK
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1.

 Magdalena Prośniak

 TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 2. Maria Charlęska  KK Wejherowo
 3. Beata Maciejewska  Lubelski KKT
 3. Beata Grabda  Pabianicki KK
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1.

 Łukasz Urbaniak

 Zamojski KKT
 2. Łukasz Kuśmierz  Zamojski KKT
 3. Szymon Łojek  Zamojski KKT
 3. Bartosz Skwarski  Tomaszowski KKT
    
 Fuku-go
kobiet
 1.

 Maja Ostrowska

 CPSiR "DRAGON" Poddębice
 2. Maria Charlęska  KK Wejherowo
 3. Beata Maciejewska  Lubelski KKT
 3. Beata Grabda  Pabianicki KK
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1.

 Łukasz Kuśmierz

 Zamojski KKT
 2. Bartosz Michałowski  Pabianicki KK
 3. Bartosz Skwarski  Tomaszowski KKT
 3. Rafał Wajda  MKS "Spartakus" Niepołomice
    
 Kumite drużynowe
mężczyzn
 1.

 Łukasz Urbaniak, Łukasz Kuśmierz, Szymon Łojek, Jakub Dąbek

 Zamojski KKT
 2. Bartosz Michałowski, Łukasz Świątek, Jan Tukaj Pabianicki KK
 3. Rafał Wajda, Mateusz Bąk, Wojciech Bajak, Łukasz Grzegórzek MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Tomasz Mojzyk, Mariusz Wysiński, Cezary Wiliński, Łukasz Gołębiewski Włocławski KKT

 

 

XIII Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Karate Tradycyjnym - 19-20 kwietnia 2002 r., Warszawa

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Seniorzy   
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Iwona Furmanek  AKK Łódź
 2. Katarzyna Krzywańska  AKK Łódź
 3. Joanna Szeremeta  AKK Łódź
 4. Anna Kulczyńska  AKK Łódź
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Damian Karwacki  AKK Łódź
 2. Jacek Wasiak  KKS "Kachi" Łódź
 3. Mariusz Wygonowski  UKS SP 12 Łódź
 4. Krystian Grzejszczak  Łódzki KKT
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Katarzyna Łuczak  AKK Łódź
 2. Marta Niewczas  KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 3. Anna Kulczyńska  AKK Łódź
 3. Karolina Kotala  KKS "Kachi" Łódź
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Jacek Dumka  TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 2. Łukasz Wójcik  Kluczborski KK
 3. Wojciech Bartosik  KKT Zduńska Wola
 3. Łukasz Kuś  Kluczborski KK
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Anna Kulczyńska  AKK Łódź
 2. Marta Niewczas  KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego
 3. Karolina Kotala  KKS "Kachi" Łódź
 3. Agnieszka Freda  KKS "Kachi" Łódź
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Daniel Iwanek Lubelski KKT
 2. Damian Karwacki  AKK Łódź
 3. Paweł Janusz  MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Ryszard Kolano  Rzeszowski KKT
    
 Kata drużynowe
kobiet
 1. Iwona Furmanek, Joanna Szeremeta, Anna Kulczyńska  AKK Łódź
 2. Katarzyna Krzywańska, Dominika Rosiak, Aleksandra Dec  AKK Łódź
 3. Magdalena Racek, Izabela Szlązak, Monika Jędrzejczyk  AKK Łódź
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Krystian Grzejszczak, Michał Wroński, Wiktor Kulczyński    Łódzki KKT
 2. Damian Karwacki, Rafał Michalak, Radosław Percha  AKK Łódź
 3. Paweł Janusz, Michał Janusz, Rafał Wajda  MKS "Spartakus" Niepołomice
 4. Łukasz Urbaniak, Łukasz Kuśmierz, Szymon Łojek  Zamojski KKT
    
 Kumite drużynowe 1.
 Jacek Dumka, Piotr Figura, Marek Błaszczyk, Sebastian Ziembikiewicz
 TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 2. Krystian Grzejszczak, Michał Wroński, Wiktor Kulczyński  Łódzki KKT
 3. Piotr Humka, Rafał Lubecki, Kamel Henni AKK Łódź
 3. Dariusz Brud, Bartosz Chyrek, Sebastian Górski  KK "Water Jetting" Gdynia
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Maja Ostrowska, Mariusz Lewandowski  Warszawskie Stowarzyszenie KT "Kime"
 2. Katarzyna Łuczak, Rafał Michalak  AKK Łódź
 3. Magdalena Prośniak, Marcin Sęcerski KK "Marysieńka" Sieradz
 4. Beata Kokoszka, Paweł Parys  Mielecki KK "Kaminari"
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Maciej Grubski, Mariusz Lewandowski  Warszawskie Stowarzyszenie KT "Kime"
 2. Przemysław Rosik, Marcin Sęcerski  KK "Marysieńka" Sieradz
 3. Łukasz Urbaniak, Łukasz Kuśmierz  Zamojski KKT
 4. Marcin Kotas, Sebastian Końcowik  SKS "Nidan" Zielona Góra
    
 Juniorzy   
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Sylwia Klatka   Lubaczowski KK
 2. Martyna Pawlak  Ozorkowski KK
 3. Beata Maciejewska  FKK Biłgoraj
 4. Wiktoria Garasim  Tomaszowski KKT
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Łukasz Kuśmierz  Zamojski KKT
 2. Witold Kwieciński  AKK Łódź
 3. Daniel Wrześniewski  KK "Water Jetting" Gdynia
 4. Piotr Buchajski  FKK Biłgoraj
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Martyna Pawlak Ozorkowski KK
 2. Anna Obłój  Kluczborski KK
 3. Marta Tokarz  KKT w Częstochowie
 3. Beata Grabda  Pabianicki KK
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Jacek Welfle KK "Water Jetting" Gdynia
 2. Marcin Kotas  SKS "Nidan" Zielona Góra
 3. Rafał Wajda  MKS "Spartakus" Niepołomice
 3. Daniel Wrześniewski  KK "Water Jetting" Gdynia
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Martyna Pawlak  Ozorkowski KK
 2. Beata Maciejewska  FKK Biłgoraj
 3. Beata Grabda  Pabianicki KK
 3. Patrycja Pietruszewska  Ozorkowski KK
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Marcin Kotas SKS "Nidan" Zielona Góra
 2. Łukasz Kuśmierz  Zamojski KKT
 3. Daniel Wrześniewski  KK "Water Jetting" Gdynia
 3. Szymon Łojek  Zamojski KKT
    
 Kumite drużynowe 1. Daniel Wrześniewski, Jacek Welfle, Dawid Chmielewski  KK "Water Jetting" Gdynia
 2. Jakub Krakowski, Piotr Gaczyński, Jarosław Kowalczyk, Marcin Strojecki KKS "Kachi" Łódź
 3. Grzegorz Bikowski, Grzegorz Lewicki, Michał Świdrak Rzeszowski KKT
 3. Łukasz Kuśmierz, Łukasz Urbaniak, Szymon Łojek, Piotr Pardus  Zamojski KKT

 

 

XII Mistrzostwa Polski Juniorów w Karate Tradycyjnym - 9-10 listopada 2001 r., Zgierz

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub 
    
 Juniorzy   
 Kata indywidualne
kobiet
 1. Sylwia Klatka  Lubaczowski KKT
 2. Gabriela Kaźmierczak Ozorkowski KK
 3. Martyna Pawlak Ozorkowski KK
 4. Patrycja Pietruszewska Ozorkowski KK
    
 Kata indywidualne
mężczyzn
 1. Bartosz Chyrek  KK Gdynia
 2. Daniel Wrześniewski KK Gdynia
 3. Sebastian Końcowik SKT "Nidan" Zielona Góra
 4. Jakub Midel AKK Łódź
    
 Kata drużynowe
mężczyzn
 1. Sebastian Ferenc, Michał Lange, Jakub Midel  AKK Łódź
 2. Daniel Wrześniewski, Sebastian Górski, Jacek Welfle KK Gdynia
 3. Tomasz Sokoliński, Norbert Pawlik, Łukasz Klimczewski KK Pruszków
 4. Grzegorz Bikowski, Kamil Tarnawski, Grzegorz Lewicki Rzeszowski KK
    
 Kumite indywidualne
kobiet
 1. Aneta Fiebig  SKT "Nidan" Zielona Góra
 2. Martyna Pawlak Ozorkowski KK
 3. Katarzyna Frajnd Ozorkowski KK
 3. Gabriela Kaźmierczak Ozorkowski KK
    
 Kumite indywidualne
mężczyzn
 1. Sebastian Górski  KK Gdynia
 2. Sebastian Końcowik SKT "Nidan" Zielona Góra
 3. Barosz Chyrek KK Gdynia
 3. Daniel Wrześniewski KK Gdynia
    
 Kumite drużynowe 1. Bartosz Chyrek, Sebastian Górski, Jacek Welfle, Daniel Wrześniewski KK Gdynia
 2. Łukasz Lenart, Adrian Ratajczyk, Michał Kłysiak, Łukasz Romanowski TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 3. Jakub Krakowski, Piotr Gaczyński, Maciej Nowak KKS "Kachi" Łódź
 3. Maciej Tarach, Paweł Łukasz Wróbel, Jakub Baran, Paweł Olszewski Warszawskie Stowarzyszenie KT "Kime"
    
 Fuku-go
kobiet
 1. Katarzyna Frajnd  Ozorkowski KK
 2. Martyna Pawlak Ozorkowski KK
 3. Gabriela Kaźmierczak Ozorkowski KK
 3. Ewa Kusak KU AZS WSP Rzeszów
    
 Fuku-go
mężczyzn
 1. Marcin Kotas  SKT "Nidan" Zielona Góra
 2. Sebastian Końcowik SKT "Nidan" Zielona Góra
 3. Łukasz Lenart TS "Sokół-Syguła" Aleksandrów Łódzki
 3. Robert Malec FKK Biłgoraj
    
 En-bu
kobieta/mężczyzna
 1. Magdalena Prośniak, Marcin Sęcerski  KK "Marysieńka" Sieradz
 2. Aneta Fiebig, Sebastian Końcowik SKT "Nidan" Zielona Góra
 3. Martyna Pawlak, Michał Racki Ozorkowski KK
 4. Paulina Tarach, Maciej Tarach Warszawskie Stowarzyszenie KT "Kime"
    
 En-bu
mężczyzna/mężczyzna
 1. Marcin Sęcerski, Bartłomiej Antoniak  KK "Marysieńka" Sieradz
 2. Maciej Tarach, Paweł Łukasz Wróbel Warszawskie Stowarzyszenie KT "Kime"
 3. Sebastian Ferenc, Jakub Midel AKK Łódź
 4. Marcin Kotas, Sebastian Końcowik SKT "Nidan" Zielona Góra