Puchar Polski PP Dzieci

XVIII Ogólnopolski Puchar Dzieci w Tradycyjnym Karate-Do ORLEN 2018 - 1 czerwca 2018 r., Gdańsk

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Klub
 Grupa A (ur. 2011 i później)
Kata indywidualne
chłopców 9-8 kyu
1.   
 Zakrzewski Bartosz KKT Kumade Toruń
2.
 Budny Szymon
 UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
3.
 Broszko Jakub Krakowski KKT
3.
 Chajec Oskar Krakowski KKT
    
Kata indywidualne
chłopców 7 kyu
1.
 Waliczek Tomasz Krakowski KKT
2.
 Góra Bartłomiej KKT Chidori Kraśnik
3.
 Janusz Mikołaj AKT Niepołomice
3.
 Sozański Kryspin 
 KK Nidan Zielona Góra
    
Kata indywidualne
dziewcząt 9-8 kyu
1.
 Lis Nadia 
 Krakowski KKT
2.
 Kwarcińska Karolina KKT Kowal
3.
 Skwarska Natasza KKT Polkowice-Lubin
3.
 Matyasik Łucja
 Krakowski KKT
   
   
Kata indywidualne
dziewcząt 7 kyu
1.
 Moskwa Helena Krakowski KKT
2.
 Sokołowska Milena KKT Orzeł Poznań
3.
 Fiertak Zofia AKT Niepołomice
3.
 Miczek Urszula KK Nidan Zielona Góra
    
 Kata indywidualne
dziewcząt 6-1 kyu
 1. Kotuła Franciszek Krakowski KKT
 2. Skalimowska Jagoda
 UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
 3. Bebkiewicz Laura KK Gdynia
    
    
Grupa B (ur. 2009, 2010)
Kata indywidualne
chłopców 9-8 kyu     

1.
 Piątek Bartosz AKT Centrum Włocławek
2.
 Baran Krzysztof 
 AKT Niepołomice
3.
 Lisowski Robert KS Hikari Oleśnica
3.
 Bonik Oliwier
 KK Bytów
    
Kata indywidualne
chłopców 7 kyu
1.
 Paszcza Allan    Krakowski KKT
2.
 Augustynowicz-Kowalczyk Filip TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3.
 Grzegrzuliński Igor Janowski KKT
3.
 Tomczyk Wojciech 
 Drago Sfera Łódź
    
Kata indywidualne
chłopców 6 kyu
1.
 Kochan Wojciech AKT Niepołomice
2.
 Ratajczyk Rafał  TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3.
 Dolanowski Jakub  Tomaszowski KKT
3.
 Ręklewski Nikodem Włocławski KKT
    
Kata indywidualne
chłopców 5-1 kyu
1.
 Pękala Jan 
 AKT Niepołomice
2.
 Panaszek Oskar
 Kluczborski KK
3.
 Łyp Jacek
 Zamojska AKT
3.
 Sosiński Tomasz 
 Biłgorajski KKT
    
Kata indywidualne
dziewcząt 9-8 kyu
1.
 Tenerowicz Zofia 
 Krakowski KKT
2.
 Lewko Maria 
 Tomaszowski KKT
3.
 Cieśla Julia  Krakowski KKT
3.
 Wojtczak Gabriela Ozorkowski KK
    
Kata indywidualne
dziewcząt 7 kyu
1.
 Majewska Antonina Krakowski KKT
2.
 Karwacka Lena 
 KK 44 Łódź
3.
 Tatarynowicz Julia Drago Sfera Łódź
3.
 Kamińska Amelia TS Sokół Aleksandrów Łódzki
            
Kata indywidualne
dziewcząt 6 kyu
1.
 Drozd Julia  Janowski KKT
2.
 Kosek Karolina AKT Niepołomice
3.
 Rembalska Zofia KK Bytów
3.
 Prewicz Natalia  KKT Orzeł Poznań
    
Kata indywidualne
dziewcząt 5-1 kyu
1.
 Klimowicz Teresa Krakowski KKT
2.
 Janusz Hanna
 AKT Niepołomice
3.
 Borkowska Amelia  AKT Rzeszów
3.
 Derus Iga 
 MSKT Ai-Do Warszawa
    
Grupa A i Grupa B (ur. 2009, 2010, 2011 i później)
Kata drużynowe
dzieci 9-7 kyu
1.
 Cieśla Julia, Lis Nadia, Majewska Antonina Krakowski KKT I
2.
 Frątczak Milena, Karwacka Lena, Wojtyczka Adam KK 44 Łódź
3.
 Waliczek Tomasz, Pudełko Katarzyna, Paszcza Allan Krakowski KKT II
4.
 Wichowska Marcelina, Osmolińska Julia, Rząd Emilia Zamojski KKT Renesans
    
Kata drużynowe
dzieci 6-1 kyu
1.
 Zięba Nina, Maciejowski Mateusz, Klimowicz Teresa Krakowski KKT I
2.
 Janusz Hanna, Kosek Karolina, Kochan Wojciech AKT Niepołomice I
3.
 Pękala Jan, Datka Bartosz, Datka Adam AKT Niepołomice II
4.
 Benc Dominika, Borkowska Amelia, Flejszar Szymon AKT Rzeszów
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 9-7 kyu
1.
 Frątczak Milena, Wojtyczka Adam
 KK 44 Łódź 
2.
 Fiertak Zofia, Janusz Mikołaj AKT Niepołomice
3.
 Pudełko Katarzyna, Waliczek Tomasz Krakowski KKT 
4.
 Majewska Antonina, Paszcza Allan Krakowski KKT 
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 6-1 kyu
1.
 Klimowicz Teresa, Maciejowski Mateusz Krakowski KKT I
2.
 Karwacka Lena, Pawelus Wojciech
 KK 44 Łódź  
3.
 Kamińska Amelia, Ratajczyk Rafał TS Sokół Aleksandrów Łódzki
4.
 Zięba Nina, Banachowicz Wiktor  Krakowski KKT II  
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 9-7 kyu
1.
 Zakrzewski Bartosz, Rau Emil                
 KKT Kumade Toruń  
2.
 Pazik Aleksander, Jach Bartłomiej 
 TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3.
 Janusz Mikołaj, Baran Krzysztof
 AKT Niepołomice
4.
 Kłys Dominik, Ryciak Adam
 Płocka AKT
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 6-1 kyu
1.
 Kochan Wojciech, Pękala Jan   
 AKT Niepołomice I
2.
 Datka Bartosz, Datka Adam AKT Niepołomice III
3.
 Kotuła Franciszek, Kotuła Feliks
 Krakowski KKT
4.
 Wojtas Mateusz, Stawiarski Nikodem
 AKT Niepołomice II
    
 Grupa C (ur. 2007, 2008)

Kata indywidualne
chłopców 9-8 kyu      


1.
 Mazurkiewicz Roch    Kościerski KK-do Seiunchin
2.
 Lisiecki Tymoteusz Ozorkowski KK
3.
 Kołtonowski Wiktor  
 UKSKT Gniew
3.
 Waluś Witold   
 AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
chłopców 7 kyu
1.
 Duklas Adam       
 KKT Zanshin Lubień Kujawski
2.
 Tymiński Adam KK Pruszków
3.
 Szymon Pikiel
 KK Pruszków
3.
 Witkowski Kordian   TS Sokół Aleksandrów Łódzki
    
Kata indywidualne
chłopców 6 kyu
1.
 Fiertak Franciszek  AKT Niepołomice
2.
 Kot Stanisław  
 Tomaszowski KKT
3.
 Neć Maksymilian Tomaszowski KKT
3.
 Gromadzki Dawid 
 Włocławski KKT
    
Kata indywidualne
chłopców 5 kyu
1.
 Szkudlarek Oliwier      TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2.
 Zięba Kamil    Krakowski KKT
3.
 Raniszewski Kacper AKT Niepołomice
3.
 Azierski Kuba
 AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
chłopców 4 kyu
1.
 Kochan Bartłomiej  AKT Niepołomice
2.
 Wroński Wojciech    KK 44 Łódź
3.
 Frątczak Gabriel KK 44 Łódź
3.
 Walczyk Karol Lubelski KKT 
    
Kata indywidualne
chłopców 3-1 kyu    
1.
 Kusztal Mateusz  MSKT Ai-Do
2.
 Joachimowicz Patryk 
 Lubelski KKT
3.
 Janusz Jan AKT Niepołomice
4.
 Mazur Huber
 AKT Niepołomice
    

Kata indywidualne
dziewcząt 9-8 kyu

1.
 Nowak Julia   Ozorkowski KK
2.
 Baran Gabriela     
 AKT Niepołomice
3.
 Wiśniewska Magdalena Płocka AKT
3.
 Jatczak Amelia Ozorkowski KK
    
Kata indywidualne
dziewcząt 7 kyu
1.
 Jarosz Julia  AKT Niepołomice
2.
 Miksa Anna
 Ozorkowski KK
3.
 Kwiatkowska Blanka Ozorkowski KK
3.
 Stójkowska Roksana
 KK 44 Łódź
    
Kata indywidualne
dziewcząt 6 kyu
1.
 Pajek Emilia       
 KKT Polkowice-Lubin
2.
 Gawrońska Kinga TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3.
 Kiszka Gabriela AKT Niepołomice
3.
 Kącka Gabriela 
 Tomaszowski KKT
    
Kata indywidualne
dziewcząt 5 kyu  
1.
 Klepaczewska Maja         
 UKKT Praga Południe Warszawa
2.
 Gieras Julia
 AKT Niepołomice
3.
 Rogowska Zuzanna
 KK Wejherowo
3.
 Wikira Wiktoria Zamojski KKT Renesans
    
Kata indywidualne
dziewcząt 4 kyu
1.
 Nalepa Aleksandra  AKT Niepołomice
2.
 Malinowska Nadia  KK Pruszków
3.
 Czapnik Zuzanna 
 Krakowski KKT
3.
 Ciszak Marta
 KKT Orzeł Poznań
    
Kata indywidualne
dziewcząt 3-1 kyu
1.
 Ostrowska Monika  Lubelski KKT
2.
 Jaworek Kinga 
 AKT Niepołomice
3.
 Czechowska Ewa  Krakowski KKT
4.
 Czaplińska Martyna Lubelski KKT
    
 Grupa D (ur. 2005, 2006)
Kata indywidualne
chłopców 9-8 kyu
1.
 Smolarek Szymon  KK Wejherowo
2.
 Barański Kacper UKS Budo Grodzisk Mazowiecki
3.
 Hajdys Mateusz 
Ozorkowski KK
3. Kreft Adrian     KK Wejherowo
    

Kata indywidualne

chłopców 7 kyu

1.
 Laskowski Maciej  KK 44 Łódź
2.
 Dargiel Maksymilian TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3.
 Maciechowski Borys  Dębicka AKT
3.
 Bański Sebastian  
 Tomaszowski KKT
    
Kata indywidualne
chłopców 6 kyu  
1.
 Strojwąs Marcel  KKT Polkowice-Lubin
2.
 Jankowski Patryk Tomaszowski KKT
3.
 Marchewka Paweł
 KK 44 Łódź
3.
 Zakroczymski Jakub  
 KK Wejherowo
    
Kata indywidualne
chłopców 5 kyu       
1.
 Gawroński Igor   TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2.
 Irzyk Hubert
 AKT Niepołomice
3.
 Kański Bartosz
 Lubelski KKT
3.
 Sadowski Jan
TS Sokół Aleksandrów Łódzki
    
Kata indywidualne
chłopców 4 kyu
1.
 Miksa Paweł  Ozorkowski KK
2.
 Adamkiewicz  Stanisław  
 AKT Opole
3.
 Wojnarowski Michał UKS Pomerania Szczecin
3.
 Wiliński Olaf IKT Włocławek
    
Kata indywidualne
chłopców 3-1 kyu
1.
 Chłopicki Karol  Krakowski KKT
2.
 Klejn Maksymilian 
 Kluczborski KKT
3.
 Czechowski Antoni Krakowski KKT
4.
 Kosek Patryk AKT Niepołomice
    
Kata indywidualne
dziewcząt 9-8 kyu
1.
 Grochot Iga 
 Krakowski KKT
2.
 Balicka Michalina OJSW Fundacji Bugei
3.
 Arczewska Aleksandra AKT Samuraj Gniezno
3.
 Wiśniewska Mariola  Krakowski KKT
    
Kata indywidualne
dziewcząt 7 kyu
1.
 Dziedzic Klaudia  AKT Niepołomice
2.
 Wypych Anna KK Wejherowo
3.
 Ziemiszewska Pola OJSW Fundacji Bugei
3.
 Wesołowska Alicja KK 44 Łódź
    
Kata indywidualne
dziewcząt 6 kyu
1.
 Datka Izabela   AKT Niepołomice
2.
 Smolińska Oliwia KKT Polkowice-Lubin
3.
 Mosór Kinga  KKT Tomaszów Lubelski
3.
 Suwała Wiktoria    KKT Kowal 
    
Kata indywidualne
dziewcząt 5 kyu
1.
 Krawiec Wiktoria   Krakowski KKT
2.
 Słoniewska Jagoda Krakowski KKT
3.
 Rudzińska Weronika KKT Zanshin Lubień Kujawski
3. Kuczma Hanna Tomaszowski KKT
    
Kata indywidualne
dziewcząt 4 kyu
1.
 Jóźwicka Magdalena               
 MSKT Ai-Do
2.
 Dembowska Julia  Włocławski KKT
3.
 Gąsiewicz Klaudia KK Wejherowo
3.
 Rutkowska Natalia KK 44 Łódź
    
Kata indywidualne
dziewcząt 3-1 kyu
1.
 Pogorzelska Julia     AKT Niepołomice
2.
 Karolewska OliwiaKKT Kobu Wrocław
3.
 Och Julia    IKT Włocławek
4.
 Piszczek Eliza  
Krakowski KKT
    
 Grupa C i Grupa D (ur. 2005, 2006, 2007, 2008)
Kata drużynowe
dziewcząt 9-7 kyu
1.
 Męcner Zofia, Dziedzic Klaudia, Męcner Maria
 AKT Niepołomice
2.
 Kwiatkowska Blanka, Nowak Julia, Miksa Anna Ozorkowski KK
3. Krzyworzeka Emilia, Grochot Iga, Wiśniewska Mariola Krakowski KKT
4. Jarosz Julia, Baran Gabriela, Waluś Joanna AKT Niepołomice
    
Kata drużynowe
dziewcząt 6-4 kyu
1.
 Chorąży Magdalena, Błach Aleksandra, Krawiec Wiktoria       
 Krakowski KKT
2.
 Gaja Krażewska, Emilia Pajek, Oliwia Smolińska  KKT Polkowice-Lubin
3.
 Datka Izabela, Nalepa Aleksandra, Gieras Julia AKT Niepołomice
4.
 Konstancja Olawa vel Olawińska, Łagowska Lena, Łagowska Nelly  Łódzka AKT
    
Kata drużynowe
dziewcząt 3-1 kyu  
1.
 Świątek Martyna, Bieszczad Natalia, Czechowska Ewa
 Krakowski KKT
2.
 Taranczewska Zofia, Zapała Natalia, Piszczek Eliza Krakowski KKT
3.
 Pogorzelska Julia, Jaworek Kinga, Avramenko Anastasija AKT Niepołomice
4.
 Majewska Maja, Jagielska Magda, Dolna Daria Płocka AKT
    
Kata drużynowe
chłopców 9-7 kyu    
1.
 Pikiel Szymon, Tymiński Adam, Gos Gabriel
 KK Pruszków
2.
 Dargiel Maksymilian, Florczak Krystian, Kacprzak Piotr TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3.
 Kałużka Oliwier, Witkowski Kordian, Józefczyk Tobiasz TS Sokół Aleksandrów Łódzki
4.
 Męcner Jan, Męcner Szymon, Waluś Witold  AKT Niepołomice
    
Kata drużynowe
chłopców 6-4 kyu   
1.
 Wroński Wojciech, Frątczak Gabriel, Zieliński Jan
 KK 44 Łódź 
2.
 Antoniewicz Adriano, Pogoda Kacper, Janta Dawid MUKS Bytom
3.
 Irzyk Hubert, Kochan Bartłomiej, Raniszewski Kacper AKT Niepołomice
4.
 Banaszczyk Gracjan, Miksa Paweł, Wojtera Maksymilian Ozorkowski KK
    
Kata drużynowe
chłopców 3-1 kyu
1.
 Chłopicki Karol, Czechowski Antoni, Wolanin Wiktor    
 Krakowski KKT
2.
 Bąk Jakub, Zawiślak Mateusz, Skoczylas Jakub AKT w Rzeszowie 
3.
 Muchowski Mikołaj, Majchrzak Daniel, Kański Kacper Lubelski KKT
4. Joniec Piotr, Mazur Hubert, Janusz Jan   AKT Niepołomice
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 9-7 kyu
1.
 Męcner Maria, Męcner Szymon  AKT Niepołomice
2.
 Palimąka Cezary, Różyło Magdalena MUKS Bytom
3.
 Waluś Joanna, Waluś Witold AKT Niepołomice
4.
 Męcner Zofia, Męcner Jan AKT Niepołomice
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 6-4 kyu
1.
 Nalepa Aleksandra, Kochan Bartłomiej         
 AKT Niepołomice
2.
 Kuczma Hanna, Jankowski Patryk Tomaszowski KKT
3.
 Sadowski Jan, Stróżewska Zuzanna
 TS Sokół Aleksandrów Łódzki
4.
 Wroński Wojciech, Rutkowska Natalia KK 44 Łódź
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec 3-1 kyu   
1.
 Pogorzelska Julia, Janusz Wiktor   AKT Niepołomice
2.
 Jaworek Kinga, Kosek Patryk 
 AKT Niepołomice
3.
 Szymański Eryk, Jaworska Julia 
 KK 44 Łódź 
4.
 Milanowska Oliwia, Zawiślak Mateusz  AKT w Rzeszowie
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 9-7 kyu
1.
 Michał Bartosik, Rychel Łukasz
 TS Sokół Aleksandrów Łódzki
2. Pawlak Oskar, Baraniecki Kacper KK 44 Łódź
3.
 Męcner Jan, Męcner Szymon  AKT Niepołomice
4.
 Duklas Adam, Kosmalski Adrian KKT Zanshin Lubień Kujawski 
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 6-4 kyu
1.
 Zieliński Jan, Frątczak Gabriel KK 44 Łódź
2.
 Sadowski Jan, Gawroński Igor TS Sokół Aleksandrów Łódzki
3.
 Sobaczyński Jakub, Dziekoński Jakub KK 44 Łódź
4.
 Olbiński Aleksander, Szewczyk Julian TS Sokół Aleksandrów Łódzki 
    
En-bu
chłopiec/chłopiec 3-1 kyu
1.
 Chłopicki Karol, Czechowski Antoni Krakowski KKT
2.
 Szymański Eryk, Kalinowski Jakub KK 44 Łódź
3.
 Janusz Wiktor, Kosek Patryk AKT Niepołomice
4. Ślusarczyk Jakub, Luberda Mieszko AKT Niepołomice