Puchar świata Puchar Świata Dzieci

II Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym; 14-15 października 2016 r., Kraków (Polska)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Kraj/Klub
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2009 i później; 9-8 kyu)
1.
 Julia Drozd Polska
2.
 Nina ZiębaPolska
3.
 Karolina KosekPolska
4. Natalia PrewiczPolska
    
 Kata indywidualne
 chłopców
(ur. 2009 i później, 9-8 kyu)
1.
 Bartosz DatkaPolska
2.
 Wojciech KochanPolska 
3.
 David Mantach
Ukraina
4. Adam Datka
Polska 
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
(ur. 2009 i później, 7 kyu)
1.
Teresa KlimowiczPolska 
2.Hanna Janusz
Polska 
3.
Amelia Borkowska
Polska 
4.
Zofia Rembalska
Polska 
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2009 i później, 7 kyu)
1.
Antoni FrankowskiPolska
2.
Jan Pękala
Polska
3.
Federico Diana
Czechy
4.
Szymon Flejszar
Polska
    
 Kata indywidualne
 chłopców
(ur. 2009 i później, 6-1 kyu)
 1.Tomasz SosińskiPolska
 2.Leon ZarębskiPolska
 3.Maksymilian Morzyk
Polska
 4.Jan Pęcherzewski
Polska
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
 (ur. 2008-2007, 9-8 kyu)
 1.Kinga Gawrońska            
Polska
 2.Hanna Góral
Polska
 3.Gabriela Kiszka
Polska
 4.Oliwia Ptasznik
Polska
    
 Kata indywidualne
 chłopców
 (ur. 2008-2007, 9-8 kyu)
 1.
Szymon Koprowski
Polska
 2.Franciszek Fiertak
Polska
 3.Dawid Gromadzki
Polska
 4.Aleksander Majtczak
Polska
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
 (ur. 2008-2007, 7 kyu)
1.
 Julia Gieras
 Polska
2 Marketa Cervikova
 Czechy
3.
 Wiktoria Wikira
 Polska
4.
 Lucie Zikovska
 Czechy
    
 Kata indywidualne
 chłopców
 (ur. 2008-2007, 7 kyu)
1.
 Kacper Raniszewski Polska
2. Mikołaj Pietras
 Polska
3. Kuba Azierski
 Polska
4. Krzysztof Kasprzyk
 Polska
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
 (ur. 2008-2007, 6 kyu)
1.
 Sofie Lenertova
 Czechy
2.
 Karolina Jelenkova
 Czechy
3.
 Aleksandra Nalepa
 Polska
4.
 Leontyna Bemova Czechy
    
 Kata indywidualne
 chłopców
 (ur. 2008-2007, 6 kyu)
1.
 Bartłomiej Kochan
 Polska
2.
 Wojciech Wroński
 Polska
3.
 Gabriel Frątczak
 Polska
4.
 Peter Dome
 Czechy
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
 (ur. 2008-2007, 5 kyu)
1.
Ewa CzechowskaPolska
2.
Monika Ostrowska
Polska
3.
Kinga Jaworek
Polska
4.
Antonina Zembowicz
Polska
    
 Kata indywidualne
 chłopców
 (ur. 2008-2007, 5 kyu)
1.
 Hubert Mazur
 Polska
2.
 Jakub Derelkowski
 Polska
3.
 Patryk Joachimowicz
 Polska
4.
 Patrik Baco
 Czechy
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
 (ur. 2008-2007, 4-1 kyu)
 1.Daria DolnaPolska
 2.Milena Szablewska
Polska
 3.Martyna CzaplińskaPolska
 4.Alina Rubina
Wielka Brytania
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2008-2007, 4-1 kyu)
 1.Yaromir Cherousov
Rosja
 2.Arseniy Gotsev
Rosja
 3.Nikita SegeevRosja
 4.Dominik Zelina
Czech
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2005-2006, 9-8 kyu)
 1.Izabela Datka
Polska
 2.Karolina Wdowiak
Polska
 3.Kinga Mosór
Polska
 4.Klaudia Macioł
Polska
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2005-2006, 9-8 kyu)
 1.Igor Gawroński
Polska
 2.Hubert Irzyk
Polska
 3.Patryk Jankowski
Polska
 4.Wojciech Bryk
Polska
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2005-2006, 7 kyu)
 1. Wiktoria Krawiec
 Polska
 2. Vendula Krupova
 Czechy
 3. Oliwia Westa
 Polska
 4. Oliwia Smolińska
 Polska
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2005-2006, 7 kyu)
 1.Jan Sadowski
 Polska
 2.Adam Łagiewski
 Polska
 3.Maksym Zajączkowski  Polska
 4.Samuel Ćwiek
 Polska
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2005-2006, 6 kyu)
 1.Oliwia Karolewska
Polska
 2.Klaudia Gąsiewicz
Polska
 3.Ela Chibotaro
Izrael
 4.Martyna Maksymiec
Polska
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2005-2006, 6 kyu)
 1.Stanisław Adamkiewicz
Polska
 2.Mateusz Lasek
Polska
 3.Jan Zieliński
Polska
 4.Szymon WiśniewskiPolska
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2005-2006, 5 kyu)
 1.Julia Och
Polska
 2.Anastasija Avramenko
Polska
 3.Julia Mudlaff
Polska
 4.Maja Pasternak
Polska
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2005-2006, 5 kyu)
1.
Hubert Pietrzak-Rogala
Polska
2.Adam Kolasiński
Polska
3.
Mieszko Luberda
Polska
4.
Jakub Ślusarczyk
Polska
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2005-2006, 4 kyu)
1.
 Marcelina Kruszyńska  Polska
2.
 Amelia Majtczak Polska
3.
 Martyna Świątek Polska
4.
 Patricie Šimonová
 Czechy
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2005-2006, 4 kyu) 
1.
 Antoni Czechowski  Polska
2.
 Jacek Kalinowski Polska
3.
 Maksymilian Klejn Polska
4.
 Patryk Kosek Polska
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2005-2006, 3-1 kyu) 
1.
 Julia Pogorzelska  Polska
2.
 Mia Rokah Izrael
3. Zuzanna Turczyn Polska
4.
 Naama Kapeta
 Izrael
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2005-2006, 3-1 kyu) 
1.
 Wiktor Wolanin  Polska
2.
 Karol Chłopicki
 Polska
3.
 Mikuláš Přecechtěl
 Czechy
4.
 Antoni Słowiński
 Polska
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2003-2004, 9-7 kyu)
1.
Natalia Wiśniewska
Polska
2.
Julia Staniszewska
Polska
3.
Makhamadjonova Mekhriniso
Uzbekistan
4.
Nicol Homolov
Czechy
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2003-2004, 9-8 kyu)
1.
 Damian Świca
Polska
2.
 Kamil Kłok
Polska
3.
 Filip Płatek
Polska
4.
 Kuba Jargiło
Polska
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2003-2004, 7 kyu)
1.
 Enrico Noronha
 Brazylia
2.
 Jakub Cwajda
 Polska
3.
 Andrzej Krysiak
 Polska
4.
 Michał Olczyk Polska
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2003-2004, 6 kyu)
1.
 Natalia Szuba
 Polska
2.
 Paulina Wnukiewicz
 Polska
3.
 Paulina Pietrzak
 Polska
4.
 Natalia Opałka
 Polska
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2003-2004, 6 kyu)
1.

 Matěj Žlebek

 Czechy
2.
 Paweł Samochin Polska
3.
 Mattia Morellato Włochy
4.
 Azuolas Snipaitis Litwa
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2003-2004, 5 kyu)
1.
Małgorzata Cieślak
 Polska
2.
Kornelia Kudanowska
 Polska
3.
Denisa Mikulikova
 Czechy
4.
Julia Małecka
 Polska
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2003-2004, 5 kyu)
1.
 Nicolas Grek
 Polska
2.
 Piloian Oganes
 Armenia
3.
 Jakub Karczmarzyk
 Polska
4.
 Aleksandr Epishev
 Rosja
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2003-2004, 4 kyu)
1.
 Kaja Krzesłowska
 Polska
2.
 Gabriela Górecka
 Polska
3.
 Anna Jaros
 Polska
4.
 Julia Jaśkowska
 Polska
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2003-2004, 4 kyu)
1.
 Manuel Ghalayan
 Armenia
2.
 Erik Hovspyan
 Armenia
3.
 Kamil Rak
 Polska
4.
 Jakub Górski
 Polska
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(ur. 2003-2004, 3-1 kyu)
1.
 Joanna Łyżwińska
 Polska
2.
 Dominika Kmiecik
 Polska
3.
 Kristina Vaculikova
 Czechy
4.
 Aleksandra Michalak
 Polska
    
Kata indywidualne
chłopców
(ur. 2003-2004, 3-1 kyu)
1.
 Hermis Dranevicius Litwa
2.
 Paweł Drozd Polska
3.
 Wojciech Całka 
 Polska
4.
 Vadym Bavorovskiy Ukraina
    
Kata drużynowe
(ur. 2007-2009 i później)
 1. Gotsev, Chernousov, SergeevRosja
 2. Kochan, Mazur, JanuszPolska
 3. Pękala, Azierski, RaniszewskiPolska
 4. Škařupa, Lenertová, JelénkováCzechy
    
Kata drużynowe
dziewcząt
(ur. 2006-2003)
 1.Kmiecik, Łyżwińska, Taranczewska
Polska
 2.Cieślak, Zapała, Świątek
Polska
 3.Rokah, Kapeta, Kurtz
Izrael
 4.Pogorzelska, Kachel, Morajda
Polska
    
Kata drużynowe
chłopców
(ur. 2006-2003)
 1.Rak, Chłopicki, CzechowskiPolska
 2.Chłopicki, Chojnacki, Kozioł
Polska
 3.Harutyunyan, Piloian, Hovsepyan
Armenia
 4.Dranevicius, Mukauskas, Jonytis
Litwa
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec
(ur. 2007-2009 i później)
 1. Czechowska, Łaskarzewski Polska
 2. Kochan, Jaworek Polska
 3. Nalepa, Mazur Polska
 4. Ostrowska, Joachimowicz Polska
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
(ur. 2007-2009 i później)
 1. Mazur, Janusz Polska
 2. Pękala, Raniszewski
 Polska
 3. Gotsev, Chernousov Rosja
 4. Kojro, Wisniweski Wielka Brytania
    
En-bu
dziewczyna/chłopiec
(ur. 2006-2003)
 1.Łyżwińska, Rak
Polska
 2.Kmiecik, Chłopicki
Polska
 3.Janus, Pogorzelska Polska
 4.Czechowski, TaranczewskaPolska
    
En-bu
chłopiec/chłopiec
(ur. 2006-2003)
 1.Chłopicki, Czechowski
 Polska
 2.Piloian, Hovsepyan
 Armenia
 3.Luberda, Fiertak
 Polska
 4.
Bavorovskiy, Buzinskiy
 Ukraina