Puchar świata Puchar Świata Dzieci

Puchar Świata Dzieci w Tradycyjnym Karate-do; 26-27 października 2018 r., St. John's, Nowa Fundlandia (Kanada)

wydrukuj listę wyników

 

 KonkurencjaMiejsce Zawodnik Kraj/Klub
Kata indywidualne
dziewcząt
(grupa A, 9-8 kyu)
1.
Isla Osmond    
Kanada 
2.
Ambyr BakerKanada 
3.
Grace Curl Kanada
3.Vada BathKanada
    
 Kata indywidualne
 chłopców
(grupa A, 9-8 kyu)
1.
Jaxon Blake Kanada 
2.
Nicholas Sweeney Kanada 
3.
Levi BathKanada 
3.Vance Vardy Kanada 
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt i chłopców
(grupa A, 6-1 kyu)
1.
Nadia Lis    
Polska
2.Matthew Osborne Kanada 
3.
Helena MoskwaPolska
3.
Georgia Power  
Kanada 
    
Kata indywidualne
dziewcząt i chłopców
(grupa B, 9-8 kyu)
1.
Pedro Bertuleza De Souza Brazylia
2.
Coen Vardy Kanada 
3.
Jackson Angel Kanada
3.
Davi Bertuleza De Souza Brazylia
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
(grupa B, 7 kyu)
 1.Antonina Majewska Polska
 2.Yasmin Louise Medeiros Brazylia
 3.Julia Ciesla Polska
    
 Kata indywidualne
 chłopców
 (grupa B, 7 kyu)
 1.Domenico De Vettori Peru
 2.Toren Smyth Kanada 
 3.Jake Dalley Kanada 
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
(grupa B, 6-5 kyu)
 1.
Kamyla Gomes Ciesca Brazylia
 2.Julia Pasini De Oliveira
Brazylia
 3.Adelle PowerKanada 
 3.Brenna Birdsall Kanada 
    
 Kata indywidualne
 chłopców
 (grupa B, 6-5 kyu)
1.
Denis Máčal Czechy
2Filip Gawronski Polska
3.
Kael Zelisko Kanada 
3.
Marcel Dolny Polska
    
 Kata indywidualne
 dziecząt i chłopców
 (grupa C, 7 kyu)
1.
Andrew OakeKanada 
2.Theresa DavisKanada 
3.Luke DalleyKanada 
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
 (grupa C, 6-5 kyu)
1.
Wiktoria Wikira Polska
2.
Kamile ZubovaiteWielka Brytania
3.
Mya Hiscock Kanada 
3.
Claire Hutchings Kanada 
    
 Kata indywidualne
 chłopców
 (grupa C, 6-5 kyu)
1.
Atul Kotamraju USA
2.
Franciszek JarzembinskiPolska
3.
Maksymilian Neć Polska
3.
Matthew Shaw Kanada 
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
 (grupa C, 4-1 kyu)
1.
Monika Ostrowska Polska
2.
Zuzanna Czapnik Polska
3.
Daria DolnaPolska
3.
Alina RubinaWielka Brytania
    
 Kata indywidualne
 chłopców
 (grupa C, 4-1 kyu)
1.
Theo Nonato De Jesus Brazylia
2.
Ernest Skarzynskij Wielka Brytania
3.
Kirils Snikeris 
Wielka Brytania
3.
Alejandro De La Vega AyalaMeksyk
    
 Kata indywidualne
 dziewcząt
 (grupa D, 6-7 kyu)
 1.Kinga Mosór Polska
 2.Faith Campbell USA
 3.Eden Gardner Wielka Brytania
    
Kata indywidualne
chłopców
(grupa D, 6-7 kyu)
 1.Connor Sutton          Kanada 
 2.Alexander Veitch Kanada 
 3.Ethan Loder Kanada 
 3. Logan Grimes Kanada 
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(grupa D, 4-5 kyu)
 1.Vendula KrupováCzechy
 2.Wiktoria Krawiec Polska
 3.Emily Welsh Kanada 
 3.Aleksandra BłachPolska
    
Kata indywidualne
chłopców
(grupa D, 4-5 kyu)
 1.Timofej Kabak Wielka Brytania
 2.Savas Emanuel USA
 3.Nikolas FifieldKanada 
    
Kata indywidualne
chłopców
(grupa D, 3-1 kyu)
 1.Mikulas Precechtel Czechy
 2.Karol ChłopickiPolska
 3.Wiktor Wolanin Polska
 3.Antoni CzechowskiPolska
    
Kata indywidualne
dziewcząt
(grupa D, 3-1 kyu)
 1. Braidy BirdsallKanada 
 2.Martyna ŚwiątekPolska
 3.Zofia Taranczewska 
Polska
 3.Zofia Orłowska Polska
    
Kata indywidualne
mieszane
(kadeci, 7-5 kyu)
 1.Kamelija Rogelevic Wielka Brytania
 2.Ellieana SheaKanada 
 3. Sophia Cramm Kanada 
 3.Natasha Lang Kanada 
    
Kata indywidualne
mieszane
(kadeci, 4-1 kyu)
 1.Theodor Zaharia Kanada 
 2.Jada Kennon 
Kanada 
 3.Emma Snow Kanada 
    
Kata indywidualne
mieszane
(juniorzy, 7-4 kyu)
 1.Logan Hoskins Kanada 
 2.Makaela Blake    Kanada 
 3. Caroline Mercer Kanada 
    
Kata indywidualne
chłopców
(juniorzy, 3-1 kyu)
1.
Rohan Nath USA
2.Jonathan Larson USA
3.
Sebastian BundrockKanada 
3.
Jared Hicks-Kopalie Kanada
    
Kata drużynowe
(grupa A-B, 9-7 kyu)
1.
Nadia Lis, Julia Cieśla, Antonina Majewska
Polska
2.
Vance Vardy, Coen Vardy, Levi Quann
Kanada
3.
Jackson Angel, Matthew Shaw, Matthew OsborneKanada
3.
Spensor Dilny, Grace Curl, Cameron QuannKanada
    
Kata drużynowe
(grupa A-B, 6-1 kyu) 
1.
Davi Bertuleza De Souza, Pedro Bertuleza De Souza, Bruno De Almeida HalmenschlagerBrazylia
2.
Helena Moskwa, Filip Gawroński, Marcel DolnyPolska
3.
Julia Pasini De Oliveira, Yasmin Louise Medeiros, Kamyla Gomes CiescaBrazylia
3.
Toren Smyth, Georgia Power, Adelle PowerKanada
    
Kata drużynowe
(grupa C-D, 6-4/9-7 kyu) 
1.
Wiktoria Krawiec, Natalia Pietrusiak, Aleksandra Błach
Polska
2.
Eden Gardner, Alina Rubina, Kamile Zubovaite
Wielka Brytania
3.Emily Welsh, Theresa Davis, Mya HiscockKanada
3.
Luke Dalley, Andrew Oake, Connor Sutton
Kanada
    
Kata drużynowe
chłopców
(grupa C-D, 6-4 kyu) 
1.
Wiktor Wolanin, Karol Chłopicki, Antoni Czechowski
Polska
2.
Maksymilian Neć, Franciszek Jarzembiński, Szymon Bęczkowski
Polska
3.
Sebastian Anstey, Ben Blake, Logan GrimesKanada
3.
Samuel Angel, Alexander Veitch, Matthew ShawKanada
    
Kata drużynowe
dziewcząt
(grupa C-D, 3-1 kyu)
1.
Zuzanna Czapnik, Monika Ostrowska, Wiktoria Wikira
Polska
2.
Martyna Świątek, Zofia Taranczewska, Natalia Zapała
Polska
3.
Zofia Orłowska, Daria Dolna, Magda JagielskaPolska
    
Kata drużynowe
mieszane
(kadeci/juniorzy, 7-1 kyu)
1.
Aidan Sheridan, Jared Hicks-Kopalie, Logan Hoskins
Kanada
2.
Emma Snow, Ellieana Shea, Taylor Thompson
Kanada
3.
Sophia Cramm, Caroline Mercer, Makaela Blake
Kanada
    
En-bu, grupa A
chłopców 9-7 kyu, mieszane 6-1 kyu,
mieszane 9-7 kyu
1.
 Pedro Bertuleza De Souza, Davi Bertuleza De Souza Brazylia
2.
 Brenna Birdsall, Kael Zelisko Kanada 
3.
 Georgia Power, Toren Smyth Kanada 
3.
 Adelle Power, Harrison Luff Kanada 
    
En-bu, grupa C-D
mieszane 6-4 kyu
1.
Maksymilian Neć, Wiktoria WikiraPolska
2.
Alina Rubina, Ernest Skarzynskij
Wielka Brytania
3.
Kinga Mosór, Szymon BęczkowskiPolska
3.
Kamile Zubovaite, Timofej KabakWielka Brytania
    
En-bu, grupa C-D
chłopców, 3-1 kyu
1.
Karol Chłopicki, Antoni CzechowskiPolska
2.
Bartosz Dolny, Artur Siery
Polska
    
En-bu, grupa C-D
chłopców, 6-4 kyu
1.

Timofej Kabak, Ernest Skarzynskij

Wielka Brytania
2.
Savas Emanuel, Atul Kotamraju
USA
3.
Franciszek Jarzembiński, Szymon Bęczkowski
Polska
    
En-bu mieszane
juniorzy, grupa E-F
1.
Theodor Zaharia, Jada Kennon 
Kanada
2.
Logan Hoskins, Taylor Thompson 
Kanada
3.
Aiden Sheridan, Jared Hicks-Kopalie
Kanada
    
En-bu mieszane
3-1 kyu
1.
Théo Nonato De Jesus, Emanuelly Pereira De Souza LimaBrazylia
2.
Wiktor Wolanin, Natalia Zapała
Polska
3.
Zofia Taranczewska, Antoni CzechowskiPolska
3.
Monika Ostrowska, Karol Chłopocki
Polska
    
Kumite indywidualne
dziewcząt
(kadeci/juniorzy, 4-1 kyu)
1.
 Jada Kennon Kanada 
2.
 Emma Snow Kanada 
3.
 Makaela BlakeKanada 
    
Kumite indywidualne
chłopców
(kadeci/juniorzy, 4-1 kyu)
1.
Jonathan Larson            
USA
2.
Rohan Nath USA
3.
Sebastian Bundrock Kanada