Polska Liga Karate Tradycyjnego

Polska Liga Karate Tradycyjnego ORLEN 2017

wydrukuj listę wyników

 

 Miejsce Zawodnik  Klub  Punkty
    
Klasyfikacja końcowa PLKT ORLEN 2017
    
 Kobiety
 1. Maria Depta

TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki

 23 p.
 2. Agnieszka Sajdutka AKT w Rzeszowie 22 p.
 3. Klaudia Mleko
 Krakowski KKT 17 p.
 4. Alicja Zalecińska
 Kluczborski KK
  15 p.
 5.  Małgorzata Zabrocka KK Wejherowo
  11 p.
 Magdalena Mielnik Krakowski KKT  11 p.
 7. Nikoletta Dzióba KKT Polkowice-Lubin   6 p.
    
    
 Mężczyźni
 1.
 Michał Sowa
 MUKS Bytom
 22 p.
 2. Wiktor Staszak
 AKT Niepołomice 20 p.
 3. Damian Tomasik TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki
 18 p.
 4. Paweł Tomasik AKT Niepołomice 17 p.
 5. Oskar Suchecki
 KK Gdynia 12 p.
 6. Adrian Zwierzchowski
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 10 p.
 7. Maciej Medyński
 KK Pruszków  6 p.
 8. Dawid Rojowski
 Kluczborski KK  1 p.
    
    
   III Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2017 – 29 kwietnia 2017 r., Gdańsk
    
 Kobiety
 1. Maria Depta
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 8 p.
 2. Agnieszka Sajdutka
 AKT w Rzeszowie
 7 p.
 3. Alicja Zalecińska
 Kluczborski KK 6 p.
 4. Klaudia Mleko
 Krakowski KKT 5 p.
 5. Małgorzata Zabrocka
 KK Wejherowo  4 p.
 6. Magdalena Mielnik Krakowski KKT 3 p.
 7. Nikoletta Dzióba  KKT Polkowice-Lubin 2 p.
    
 Mężczyźni
 1. Wiktor Staszak
 AKT Niepołomice 8 p.
 2. Michał Sowa
 MUKS Bytom 7 p.
 3. Damian Tomasik
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 6 p.
 4. Paweł Tomasik
 AKT Niepołomice 5 p.
 5. Oskar Suchecki KK Gdynia 4 p.
 6. Adrian Zwierzchowski
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 3 p.
 7. Maciej Medyński KK Pruszków 2 p.
 8. Dawid Rojowski Kluczborski KK 0 p.
    
  II Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2017 – 8 kwietnia 2017 r., Mysiadło k. Warszawy
    
 Kobiety
 1. Maria Depta
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 8 p.
 2. Agnieszka Sajdutka
 AKT w Rzeszowie 7 p.
 3. Klaudia Mleko
 Krakowski KKT 6 p.
 4. Alicja Zalecińska
 Kluczborski KK 5 p.
 5. Małgorzata Zabrocka KK Wejherowo 4 p.
 6. Magdalena Mielnik
 Krakowski KKT 3 p.
 7. Nikoletta Dzióba KKT Polkowice-Lubin 2 p.
 8. Klaudia Piórek AKT „Samuraj” Gniezno 0 p.
    
 Mężczyźni
 1. Michał Sowa
 MUKS Bytom
 8 p.
 2. Paweł Tomasik
 AKT Niepołomice 7 p.
 3. Damian Tomasik
 TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 6 p.
 4. Oskar Suchecki
 KK Gdynia 5 p.
 5. Wiktor Staszak
 AKT Niepołomice 4 p.
 6. Adrian Zwierzchowski TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 3 p.
 7. Maciej Medyński
 KK Pruszków 2 p.
 8. Dawid Rojowski
 Kluczborski KK 0 p.
    
    
 I Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2017 – 19 marca 2017 r., Stara Wieś
    
 Kobiety
 1.Agnieszka Sajdutka
AKT w Rzeszowie 8 p.
 2.Maria DeptaTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 7 p.
 3.Klaudia MlekoKrakowski KKT 6 p.
 4.Magdalenia MielnikKrakowski KKT 5 p.
 5.Alicja ZalecińskaKluczborski KK 4 p.
 6.Małgorzata ZabrockaKK Wejherowo 3 p.
 7.Nikoletta DzióbaKKT Polkowice-Lubin 2 p.
 8.Klaudia PiórekAKT „Samuraj” Gniezno 0 p.
    
 Mężczyźni
 1.Wiktor StaszakAKT Niepołomice 8 p.
 2.Michał SowaMUKS Bytom 7 p.
 3.Damian Tomasik TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 6 p.
 4.Paweł TomasikAKT Niepołomice 5 p.
 5.Adrian ZwierzchowskiTS „Sokół” Aleksandrów Łódzki 4 p.
 6.Oskar SucheckiKK Gdynia 3 p.
 7.Maciej MedyńskiKK Pruszków 2 p.
 8.Dawid Rojowski Kluczborski KK 1 p.